خرپا در طول سخنرانی در کنفرانس حزبش با اعتراض روبرو شد

اما ابتدا خانم تراس سعی کرد هرج و مرج هفته گذشته را پشت سر بگذارد. او نمایش مختصری از پشیمانی برای تغییر نرخ بالای مالیات ارائه کرد و گفت: “من متوجه شدم و گوش دادم.” و او اصرار داشت که او و آقای کوارتنگ، صدراعظم، اکنون “در مرحله قفل کامل” هستند و تلاش می‌کنند تا گزارش‌هایی مبنی بر جدایی آن دو بر سر این اقدام را کاهش دهند.

خانم تراس اصرار داشت: «ما کنترلی آهنین بر امور مالی کشور خواهیم داشت. اما بلافاصله پس از قول دادن به نشان دادن انضباط مالی، او به کاهش مالیات ها توجه کرد. هنگامی که او شروع به صحبت کرد، پوند در برابر دلار کاهش یافت و تا زمانی که صحنه را ترک کرد، اندکی بهبود یافت و به قیمت 1.135 دلار معامله شد.

خانم تراس که در ماه گذشته از طریق رقابت داخلی حزب محافظه‌کار به مدت هشت سال وزیر کابینه بود قبل از اینکه نخست‌وزیر شود، با تشویق‌های قابل اعتماد مردم مانند قولی برای پاک کردن قوانین اتحادیه اروپا که هنوز در مورد کتاب‌های بریتانیایی است، مورد تشویق قرار گرفت. او داستان‌های آشنای دوران کودکی‌اش را تعریف کرد، مانند تحصیلش در یک مدرسه دولتی در شهر صنعتی لیدز، جایی که به گفته او، شورای شهر بیشتر نگران درست بودن سیاسی بود تا بالا بردن استانداردها.

این به او اجازه داد تا عقاید آزادیخواهانه خود را توضیح دهد و به مخالفانی حمله کند که دستور کارشان «همیشه مالیات بیشتر، مقررات بیشتر و مداخله بیشتر» بود، رویکردی که او آن را «اشتباه، اشتباه، اشتباه» رد کرد.

این کنفرانس‌ها معمولاً فرصتی برای یک رهبر جدید است تا از تأیید اعضای درجه یک وفادار برخوردار شود و یک دستور کار قانونگذاری را در نمایشی دقیق از وحدت حزبی که در مرحله مدیریت شده است، تنظیم کند.

اما دستور کار خانم تروس و حتی بقای سیاسی او چندان مطمئن نبود. برخی از وزرای او مخالفت خود را با بخش هایی از بسته او ابراز کردند در حالی که برخی دیگر به شدت از “کودتا” علیه او شکایت کردند. در برخی مواقع، به نظر می رسید که انضباط داخلی به طور کامل از بین رفته است، زیرا درگیری بین جناح های حزبی شروع شد.

Charlie Ray

نرد سفر. علاقه مند به موسیقی. بشارت دهنده توییتر. متعصب بیکن کاوشگر Wannabe. دانشجو. گیک وب دوستانه. تمرین کننده آبجو آماتور. ارتباط دهنده.

بازی انفجار: زندگی خود را به گشت و گذار موفقیت آنلاین ببرید
دفتر کار درسی: ابزاری کارآمد برای یادگیری و مطالعه
Welcome to the World of House for Sale Canada: Your Gateway to Dream Home Ownership
Welcome to Real Estate Canada: Exploring the Opportunities and Challenges
Welcome to the World of Houses for Sale in Canada
شرط بندی بازی انفجار: معرفی و کاربردها
تماس با ما