iOS 17 با قابلیت اشتراک‌گذاری قفل، اپل موزیک به روز شده و قابلیت‌های دیگر از راه می‌رسد.

با نزدیک‌تر شدن به رویداد WWDC ۲۰۲۳ اپل، شاهد انتشار اطلاعات بیشتر درمورد محصولات و خدمات جدید اپل هستیم. بسیاری انتظار دارند iOS 17 بهعنوان مهم‌ترین محصول در این رویداد معرفی و درکنار آن نسخه‌های جدید iPadOS و macOS خواهند بود.

به گزارش XDA، نسخه جدید iOS 17 تغییراتی برای کنترل بهتر روشنایی چراغ قوه ارائه خواهد داد. علاوه بر این، کاربران می‌توانند از گزینه‌های سفارشی‌سازی جدید و فونت‌هایی با قابلیت‌های مختلف در صفحه قفل بهره ببرند. به‌روزرسانی جدید همچنین امکان اشتراک‌گذاری تنظیمات سفارشی صفحه قفل را خواهد داد.

طبق اطلاعات فاش‌شده، iOS 17 همچنین تغییراتی را در ظاهر اپل موزیک اعمال خواهد کرد. احتمال دارد نسخه جدید این برنامه از متن آهنگ ها را پشتیبانی کند که به طور مستقیم در صفحه قفل نمایش داده شود. یکی دیگر از تغییرات در iOS 17، امکان سفارشی‌سازی و سازماندهی کتابخانه‌های برنامه‌ها است که به مدیریت بهتر و آسان‌تر آن‌ها کمک می‌کند.

یکی دیگر از تغییرات مهمی که می‌توان از iOS 17 انتظار داشت، مرکز کنترل شده است. این در سیستم‌عامل موبایلی اپل طی سال‌های گذشته یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های رابط کاربری آیفون بوده و اکنون به‌روزرسانی‌های جدید می‌تواند برای کاربران بسیار قوی باشد. درحال حاضر حاضر نمی‌دانیم iOS 17 چه تغییراتی در مرکز کنترل اعمال خواهد شد اما امکان سفارشی‌سازی این بخش می‌تواند بسیار کاربردی و جذاب باشد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم