Indigo برای 500 هواپیما با ایرباس سفارش می دهد. رکورد ایر ایندیا را شکست اخبار هوانوردی

بمبئی: شرکت هواپیمایی بدون حاشیه IndiGo روز دوشنبه از ثبت سفارش قطعی 500 هواپیمای خانواده A320 با ایرباس بزرگ اروپایی در نمایشگاه هوایی پاریس خبر داد. IndiGo در بیانیه ای اعلام کرد که این بزرگترین سفارش هواپیما است که توسط هر شرکت هواپیمایی به ایرباس داده شده است. جزئیات مالی سفارش فاش نشده است. قرارداد خرید هواپیما بین این شرکت هواپیمایی و ایرباس در نمایشگاه هوایی پاریس 2023 امضا شد.

شرکت هواپیمایی مستقر در گوروگرام گفت که این (سفارش) جریان ثابت بیشتری از تحویل را بین سال‌های 2030 تا 2035 برای IndiGo فراهم می‌کند. در حال حاضر، IndiGo بیش از 300 هواپیما را اداره می کند. این شرکت سفارشات قبلی در مجموع 480 هواپیما داشته است که طبق گفته این شرکت هواپیمایی هنوز تحویل داده نشده است. این کتاب سفارش IndiGo شامل ترکیبی از هواپیماهای A320NEO، A321NEO و A321XLR است.

سفارش هواپیمای IndiGo ماه ها پس از آن صورت می گیرد که ایر ایندیا تجدید قوا تحت گروه تاتا، سفارش 470 هواپیما را به دو سازنده برتر هواپیما در جهان – بوئینگ و ایرباس – داد. این شرکت هواپیمایی گفت: “ایندی گو با سفارش قطعی 500 فروند هواپیمای خانواده ایرباس A320، آینده بلندمدت خود را در دهه آینده بیشتر تعریف می کند. این روند تحویل ثابت بیشتری را بین سال های 2030 تا 2035 برای IndiGo فراهم می کند.”

ارزیابی پیشنهادات با هیئت مدیره IndiGo به اشتراک گذاشته شد و در نتیجه مورد تایید قرار گرفت. به گفته این شرکت، این سفارش جدید روابط استراتژیک بین IndiGo و ایرباس را به عمق و وسعت بی سابقه ای خواهد رساند. کریستین شرر، مدیر ارشد بازرگانی و رئیس بخش بین‌الملل ایرباس، در انتشار آن گفت: «ما مشتاقانه منتظریم تا از طریق گسترش این مشارکت بزرگ، به رشد اتصال هوایی هند در شبکه داخلی و بازارهای بین‌المللی کمک کنیم.

دشوار است که اهمیت سفارش تاریخی جدید IndiGo برای 500 هواپیمای خانواده ایرباس A320 را اغراق کنیم. ثبت سفارش تقریباً 1000 هواپیما در دهه آینده، IndiGo را قادر می سازد تا ماموریت خود را برای ادامه رشد اقتصادی، انسجام اجتماعی و افزایش رشد اقتصادی انجام دهد. تحرک در هند، “یک انتشار ایرباس به نقل از پیتر البرز، مدیر عامل IndiGo، گفت.

وی افزود: این دستور قویاً بر اعتقاد IndiGo به رشد هند، در خانواده A320 و مشارکت استراتژیک ما با ایرباس تأکید می کند.
با این سفارش جدید، از زمان آغاز به کار خود در سال 2006، IndiGo در مجموع 1330 هواپیما با ایرباس (تاکنون) سفارش داده است. وی خاطرنشان کرد که این سفارش 500 هواپیما نه تنها بزرگترین سفارش IndiGo است، بلکه بزرگترین خرید هواپیما توسط هر شرکت هواپیمایی با ایرباس است.

این شرکت هواپیمایی گفت که با این سفارش قطعی اضافی از 500 هواپیما برای سال‌های 2030-2035، دفتر سفارش IndiGo تقریباً 1000 هواپیما دارد که هنوز در دهه آینده تحویل داده نمی‌شوند. IndiGo در بیانیه خود گفت هواپیمای کم مصرف خانواده A320NEO به آن اجازه می دهد تمرکز قوی خود را بر کاهش هزینه های عملیاتی و ارائه راندمان سوخت با استانداردهای بالا از قابلیت اطمینان حفظ کند.

بر اساس گزارش IndiGo، انتخاب موتور برای این سفارش در زمان مناسب انجام خواهد شد و ترکیب دقیق هواپیماهای A320 و A321 نیز به همین ترتیب خواهد بود. این شرکت هواپیمایی گفت: با ناوگان فعلی IndiGo و تقریباً 1000 هواپیما که هنوز تحویل داده نشده است، IndiGo نه تنها موقعیت خوبی برای گسترش و متراکم کردن شبکه بی نظیر خود دارد، بلکه به همان اندازه مهم است که IndiGo نقش خود را در حمایت کامل از انجام این ماموریت ایفا کند.

window.addEventListener(‘scroll’, (event) => {
var script = document.createElement(‘script’);
script.src=”https://connect.facebook.net/en_GB/sdk.js#xfbml=1&version=v5.0&appId=2512656768957663&autoLogAppEvents=1″;
document.body.appendChild(script);
}, { once: true });window.addEventListener(‘scroll’, (event) => {
var script = document.createElement(‘script’);
script.src=”https://connect.facebook.net/en_US/sdk.js#xfbml=1&version=v10.0&appId=1911135012435337&autoLogAppEvents=1″;
document.body.appendChild(script);
}, { once: true });

Sadie Kirk

کارشناس فرهنگ پاپ. موسیقی نینجا. عاشق غذا. نویسنده. دوست حیوانات در همه جا. گورو معمولی بیکن.

بازی انفجار: زندگی خود را به گشت و گذار موفقیت آنلاین ببرید
دفتر کار درسی: ابزاری کارآمد برای یادگیری و مطالعه
Welcome to the World of House for Sale Canada: Your Gateway to Dream Home Ownership
Welcome to Real Estate Canada: Exploring the Opportunities and Challenges
Welcome to the World of Houses for Sale in Canada
شرط بندی بازی انفجار: معرفی و کاربردها
تماس با ما