FTX، زاکربرگ و آنچه در نشست DealBook اتفاق افتاد

سم بنکمن-فرید در مورد سقوط FTX صحبت کرد. مدیر عامل سابق صرافی ارزهای دیجیتال در اولین مصاحبه زنده خود از زمان اعلام ورشکستگی FTX، بارها گفت که از میزان مشکلات مالی آن اطلاعی نداشته و آگاهانه مرتکب کلاهبرداری یا ترکیب وجوه نشده است. بانکمن-فرید علت این سقوط را “شکست گسترده نظارت” دانست و گفت که “عمیقا برای آنچه اتفاق افتاده متاسفم.” را بخوانید رونوشت کامل، و ویدیو را تماشا کنید اینجا.

جانت یلن سقوط FTX را “لحظه ای لمن” نامید. وزیر خزانه داری گفت که حتی قبل از شکست، واضح بود که صنعت ارزهای دیجیتال مقررات مناسبی ندارد. فیلم را ببینید اینجا.

لری فینک گفت که اکثر استارت آپ های کریپتو شکست خواهند خورد. مدیر اجرایی بلک راک، که مدت‌ها به کریپتو بدبین بود، بخشی از تقصیر شکست FTX را برعهده سرمایه‌گذاران خطرپذیر قرار داد که با کمی دقت آن را تأمین مالی کردند، مدلی که به گفته او باید تغییر کند. فیلم را ببینید اینجا.

ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهور اوکراین، پیشنهاد صلح ایلان ماسک را سرزنش کرد. او قبل از ساخت این میلیاردر را به بازدید از اوکراین دعوت کرد اظهارات در مورد چگونگی پایان دادن به جنگ در آنجا. زلنسکی همچنین گفت که فکر نمی‌کند تهدید فوری مبنی بر استفاده روسیه از سلاح هسته‌ای وجود داشته باشد. فیلم را ببینید اینجا.

مارک زاکربرگ در مورد متاورس و فروشگاه اپلیکیشن اپل صحبت کرد. مدیر اجرایی متا به انتقادات در مورد سرمایه گذاری بزرگ خود در متاورس پاسخ داد و گفت که این سرمایه گذاری در بلندمدت به نتیجه خواهد رسید و فناوری واقعیت افزوده و واقعیت مجازی حدود 20 درصد از سرمایه گذاری متا را تشکیل می دهد. زاکربرگ همچنین گفت که تسلط بر فروشگاه اپلیکیشن اپل در بازار “خوب نیست”. فیلم را ببینید اینجا.

بنیامین نتانیاهو گفت که دونالد ترامپ نباید با کانیه وست شام می خورد. او در مورد دیدار ترامپ با وست و نیک فوئنتس، یک افراط‌گرای یهودی‌ستیز، به اندرو گفت: «این اشتباه بود. فیلم را ببینید اینجا.

شو چو گفت TikTok می تواند نگرانی های امنیت ملی در مورد مالکیت چینی خود را برطرف کند. او در مورد برنامه های این شرکت برای انتقال داده های کاربران آمریکایی به زیرساخت های ابری متعلق به شرکت آمریکایی اوراکل صحبت کرد. Chew، مدیر عامل TikTok، همچنین گفت که هنوز برای سرمایه گذاری بزرگ در Metaverse خیلی زود است. فیلم را ببینید اینجا.

اندی جاسی به کار و اخراج کارگران پرداخت. مدیر اجرایی آمازون گفت که عدم اطمینان در اقتصاد منجر به تصمیم برای اخراج بیش از 10000 کارمند شرکتی و فناوری شده است. او همچنین اشاره کرد که آمازون انتخابات مارس در استاتن آیلند را که در آن کارمندان به تشکیل اولین اتحادیه در انبار آمازون در ایالات متحده رأی دادند، به چالش خواهد کشید. فیلم را ببینید اینجا.

رید هستینگز به ایلان ماسک و وردل ابراز علاقه کرد. هاستینگز، یکی از مدیران عامل نتفلیکس، ماسک را “شجاع ترین و خلاق ترین فرد روی کره زمین” خواند و گفت که از خرید نکردن وردل پشیمان است. هاستینگز همچنین گفت که نتفلیکس در ارائه یک ردیف اشتراک با پشتیبانی از تبلیغات تاخیر داشته است. فیلم را ببینید اینجا.

بن افلک برای یک استودیوی تحت رهبری سازنده تلاش کرد. استودیوی فیلم جدید این بازیگر قصد دارد به ستاره‌های هالیوود، کارگردانان، تدوین‌گران و دیگر افراد خلاق سهمی از سود – و کنترل بیشتری بر روی کار بدهد. فیلم را ببینید اینجا.

پریسیلا سیمز براون توضیح داد که چگونه امور مالی می تواند به مبارزه با خشونت اسلحه کمک کند. او رئیس و مدیر اجرایی بانک Amalgamated است که نقش کلیدی در ایجاد کد طبقه بندی تجاری جدید برای فروش اسلحه داشت که شناسایی فعالیت های غیرقانونی را آسان تر می کند. فیلم را ببینید اینجا.


ما بازخورد شما را می خواهیم! لطفا نظرات و پیشنهادات خود را به [email protected] ایمیل کنید.

Kellen Odom

مدافع رسانه های اجتماعی گیک غذا. کاوشگر. علاقه مندان به تلویزیون پیشگام بیکن افراطی. کل نینجا اینترنت. تنظیم کننده.

Discover the Thrill of شرط بندی انفجار and Win Big!
بازی انفجار: زندگی خود را به گشت و گذار موفقیت آنلاین ببرید
دفتر کار درسی: ابزاری کارآمد برای یادگیری و مطالعه
Welcome to the World of House for Sale Canada: Your Gateway to Dream Home Ownership
Welcome to Real Estate Canada: Exploring the Opportunities and Challenges
Welcome to the World of Houses for Sale in Canada
تماس با ما