کریخوانی دروازه‌بان انگلیس برای رقبا

دروازه‌بان حریف ایران در جام جهانی برای تیم‌های مدعی این رقابت‌ها را می‌خواند.

جوردن پیکفورد درمورد آخرین وضعیت تیم ملی فوتبال انگلیس پیش از آغاز جام جهانی قطر، اظهار داشت: پس از حضور در نیمه‌نهایی جام جهانی ۲۰۱۸ و فینال یورو ۲۰۲۰، انتظارات از ما بالا رفته و با متحمل‌شدن فشار بیشتر و انتظارات زیاد هواداران در انتظار قطر هستند. . البته اعتقاد زیادی به موفقیت در قطر داریم.

وی در سخنانی که با «اسکای اسپورت» تاکید کرد: در جام جهانی روسیه انتظارات زیادی از ما نبود، اما اکنون انتظاراتی وجود دارد و نتیجه همه بازی‌ها حیاتی است. برای ما بازیکنان، اعتقاد داشتن حرف اول را می‌زد. می‌دانیم چه می‌خواهم. می‌خواهیم این کار را در نهایت برسانیم و قهرمان شود.

دروازه‌بان تیم ملی فوتبال انگلیس معرفیان کرد: باید بهترین تیم‌ها را تا قهرمان شوید. هیچ شکی نیست که بسیار سخت باشد، اما این اعتقاد را به خودمان داریم که تا جایی که می‌توانیم در این تورنمنت پیش برویم.

به گزارش رسانه انگلیسی، ترکیب تیم ملی انگلیس برای شرکت در جام جهانی روز پنج شنبه اعلام می شود و اولین بازی شاگردان ساوت گیت با تیم ملی ایران خواهد بود.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم