چرا شوهر سابقم مرا در برنامه دوستیابی گربه ماهی گرفت؟

من و شوهرم 18 ماه پیش طلاق گرفتیم. سعی کردم صبر کنم تا دختر نوجوانمان به دانشگاه برود، اما نتوانستم. اخیراً تصمیم گرفتم برنامه های دوستیابی را امتحان کنم و با یک مرد خوب به صورت آنلاین آشنا شدم. ما برای چند هفته پیامک دادیم. او شیرین و خوش قیافه بود اما وقتی قرار گذاشتیم که حضوری ملاقات کنیم، او حاضر نشد. عجیب به نظر می رسید، بنابراین دوباره به او نوشتم. بدون پاسخ. من ناامید شدم – سپس وقتی دخترم به من گفت که شوهر سابقم یک پروفایل جعلی ایجاد کرده و وانمود می کند که من در تمام مدت با او صحبت می کنم، عصبانی شدم. وقتی با او روبرو شدم گفت شوخی است. من واقعا ناراحتم. باید چکار کنم؟

ANNE

اوه، متاسفم که این اتفاق برای شما افتاد! و من توصیف شوهر سابق شما از این اپیزود را به عنوان یک شوخی یا حتی یک شوخی که بیش از حد پیش رفت را رد می کنم. او یک هویت جعلی – با عکس و همه چیز – به منظور فریب شما فرض کرد. قسمت خنده دار کجاست؟

در حال حاضر، من چیزی در مورد شوهر سابق شما به عنوان یک شخص نمی دانم، اما رفتار او در اینجا ظالمانه به نظر می رسد – قصد دارد به شما صدمه بزند و شما را از ادامه زندگی یک سال و نیم پس از طلاق باز دارد. من شخصاً ارتباط با او را به والدین مشترک محدود می کنم. حتی در مورد گربه ماهیگیری بحث نکنید. که فقط شما را بیشتر درگیر می کند. با او در مورد مرزهای خود شفاف باشید و تکان نخورید.

من همچنین نگران این هستم که دختر نوجوان شما چگونه رفتار پدرش را تجربه کرده است. اگر قبلاً این کار را نکرده اید، دور او حلقه بزنید تا در مورد قصد خود برای قرار ملاقات صحبت کنید. همچنین به او یادآوری کنید که ناشناس بودن آنلاین بهانه ای برای آسیب رساندن به مردم نیست. (و دفعه بعد، هویت مشتریان بالقوه آنلاین را قبل از سرمایه گذاری روی آنها از طریق تلفن یا فیس تایم تأیید کنید.)

خواهر شوهرم از من پرسید که آیا می‌خواهم گهواره آنها را بخرم. کوچکترین فرزندشان در حال حرکت به تختخواب است. وقتی در مورد آن پرسیدم، او فاش کرد که گهواره را یکی از دوستان به آنها داده است، اما ارزش پول زیادی دارد، بنابراین او می خواهد آن را بفروشد. من رد کردم. برای من احساس بدی دارد – تلاش برای فروش هدیه. و من را اذیت کرده است. چیزی بگم؟

خواهر شوهر

من فکر می کنم شما قبلاً کار درستی را برای خود انجام داده اید: پیشنهادی را ارائه دادید که باعث ناراحتی شما شد. با این حال، در دفاع از خواهر شوهرتان، او صاحب تخت است و می تواند هر طور که دوست دارد با آن رفتار کند: آن را بفروشد، اهدا کند یا آن را برای هیزم بشکند.

به نظر من نباید از رفتار او انتقاد کرد. از دریچه‌ای دیگر، ممکن است برای او احساس «مضطرب» داشته باشد که انتظار داشته باشید او اموال ارزشمندی را به شما بدهد. یا ممکن است به درآمد حاصل از گهواره نیاز داشته باشد تا برای کودک نوپای خود یک چرخ داغ بخرد. من این یکی را رها می کنم.

اخیراً تشخیص داده شد که سرطان دارم و یک کاتتر در بازویم قرار دادند. پسرم که در حال آموزش پزشکی است کمک کننده بوده است. هفته گذشته، من در خانه او بودم (من سهم قابل توجهی در پیش پرداخت کردم)، و او کاتتر مرا طبق دستور پزشکم شستشو داد. بعد از اینکه کارش تمام شد، از یکی از دوستانم تماس گرفت و داشتم در اتاق بزرگ چت می کردم. پسرم از من خواست که نقل مکان کنم تا او و دوست دخترش بتوانند فیلم تماشا کنند. به شوخی به دوستم گفتم: از خانه ای که پولش را پرداخت کرده ام بیرون می زنم. پسرم خیلی ناراحت شد و به من گفت که شخص دیگری را پیدا کنم تا در مورد کاتترم کمک کند. این یک مشکل است؛ من یک گروه پشتیبانی محدود دارم. از اون موقع دیگه حرف نزدیم باید چکار کنم؟

بابا

عذر خواهی کردن! همه ما شوخی های بد می کنیم، و می دانم که شما اکنون چیزهای زیادی در ذهن خود دارید. اما اظهار نظر شما به دوستتان پسرتان را تحقیر کرد در حالی که باید از او برای کمکش تشکر می کردید. او شما را از خانه بیرون نکرد و شما آن را برای او نخریدید. شما در پیش پرداخت مشارکت کردید چرا به پسرت احساس کوچکی می کنی؟

نکته دیگری که شایان ذکر است: مشکل طبق نامه شما این نیست که احساسات پسرتان را جریحه دار کرده اید، بلکه این است که شخص دیگری برای شستشوی کاتتر خود ندارید. میدونم که قصد آزارش رو نداشتی، پس سعی کن حساس تر باشی. و در درمان شما موفق باشید.

من و همسرم به عروسی دعوت شده بودیم. در واقع من بودم: دعوت نامه خطاب به آقای جان دو و مهمان بود. اما زوج عروس من و همسرم را فقط به صورت زوجی می شناسند و بارها در خانه ما مهمان بوده اند. همسرم که از دعوت نامه پاک شده است، این را دوستی دوستی می داند. نمیدونم. اندیشه ها؟

جان دو

همه ما دوست داریم به رسمیت شناخته شویم، بنابراین من احساس می کنم همسر شما احساس می کند. با وجود نداشتن الگوی رفتار آزاردهنده، من از همسرتان می‌خواهم که راه اصلی را اینجا بیابد. در محدوده برنامه های عروسی، این حذف بیشتر شبیه اشتباه تایپی است تا پاک کردن. پاسخ سخاوتمندانه، اگر هر دو بتوانید آن را مدیریت کنید، نادیده گرفتن خطا است. (فقط نام همسر خود را در کارت پاسخگویی به نام خود اضافه کنید.)


برای کمک به وضعیت نامناسب خود، یک سوال به [email protected]، به فیلیپ گالانز در فیس بوک یا @SocialQPhilip در توییتر.

Kelvin Ashley

حل کننده مشکل متعصب سفر مادام العمر. بت نوجوان آینده. علاقه مندان به اینترنت آماتور.

Discover the Thrill of شرط بندی انفجار and Win Big!
بازی انفجار: زندگی خود را به گشت و گذار موفقیت آنلاین ببرید
دفتر کار درسی: ابزاری کارآمد برای یادگیری و مطالعه
Welcome to the World of House for Sale Canada: Your Gateway to Dream Home Ownership
Welcome to Real Estate Canada: Exploring the Opportunities and Challenges
Welcome to the World of Houses for Sale in Canada
تماس با ما