چای و همدلی زمزم یوسف تجربه پناهندگی خود را به اشتراک می گذارد

پناهنده سومالیایی زمزم یوسف پیامی برای هر همسایه ای دارد که فکر می کند او حق ندارد لستر را در میدلندز انگلیس به خانه بخواند.

مادر چهار فرزند 30 ساله که در ژانویه به مقر سازمان ملل آمد، در حالی که رهبران جهان برای بحث در مورد اولین پیمان جهانی مهاجرت آماده می شوند، می گوید: “می خواهم یک فنجان چای به شما تقدیم کنم” در خانه ام. .

دانشگاه او در بریتانیا رهبری آکادمیک را در پیشبرد کمپین سازمان ملل متحد به نمایندگی از میلیون‌ها نفری که در حال حرکت هستند و حقوق اولیه‌شان رد شده است، بر عهده گرفته است.

آنتونیو گوترش، دبیرکل سازمان ملل متحد – که گزارش سال 2018 خود را درباره پناهندگان و مهاجران ارائه کرد، گفت: اغلب اوقات، سهم مثبت آنها تحت الشعاع وضعیت اسفناک یک “اقلیت ناامید” قرار می گیرد که مجبور به زندگی در سایه کشورهایی هستند که حقوق آنها را نقض می کنند.

ZamZam به استودیوی پادکست Lid Is On ما در مقر سازمان ملل در نیویورک آمد تا سفر خارق‌العاده‌اش را توصیف کند – تنها یکی از میلیون‌ها سفری که هر سال در جستجوی زندگی بهتر انجام می‌شود.

مدت زمان: 21:40

اعتبار موسیقی: Forth then Fall توسط Ketsa

عکس برجسته: زمزم یوسف در حالی که لوگوی کمپین سازمان ملل متحد در مقر سازمان ملل در نیویورک را در دست دارد. اخبار سازمان ملل/ مت ولز

Fletcher Hobbs

نینجا آبجو عمومی. محقق اینترنت. معتاد وب هیپستر پسند. خواننده مغرور. زیاد می افتد

بازی انفجار: زندگی خود را به گشت و گذار موفقیت آنلاین ببرید
دفتر کار درسی: ابزاری کارآمد برای یادگیری و مطالعه
Welcome to the World of House for Sale Canada: Your Gateway to Dream Home Ownership
Welcome to Real Estate Canada: Exploring the Opportunities and Challenges
Welcome to the World of Houses for Sale in Canada
شرط بندی بازی انفجار: معرفی و کاربردها
تماس با ما