پیش بینی زمان مرگ از طریق راه رفتن

فرارو همه ما در نهایت می‌میریم، اما آیا می‌دانستید که چه زمانی در معرض خطر مرگ قرار می‌گیرید: تنها بر اساس راه رفتن؟ نتیجه یک مطالعه تازه نشان می‌دهد که اندازه‌گیری‌های انجام شده از طریق حسگرهای حرکتی مچ دست می‌تواند برای پیش بینی خطر مرگ و میر تا پنج سال پیش رو استفاده شود.

به گزارش فرارو به نقل از دیلی بیست، به عنوان یکی از بزرگترین ارزیابی‌های فناوری قابل پوشیدن تا امروز مطالعه تازه صورت گرفته امکان استفاده از سیستم تشخیص حرکت در تلفن‌های هوشمند را برای بررسی سلامت بیماران بدون نیاز به مراجعه به مطب پزشک معالج می‌کند.

این مطالعه که نتیجه آن روز پنجشنبه در ژورنال PLOS Digital Health منتشر شد با استفاده از بیش از هزار شهروند بریتانیایی از بانک زیستی بریتانیا که جمع آوری اطلاعات و بیومتریک از شرکت های ارائه دهنده در سال 2006 و تا 11 سال پس از آن منتشر شد. ادامه یافت شده است. از روی داده‌های یک هفته‌ای حسگر مچ دست پژوهشگران دانشگاه ایلینوی، مدلی را طراحی کردند که شتاب فرد و مسافت طی شده را به شش دقیقه کاهش می‌دهد.

«بروس شات» نویسنده مقاله مرتبط با این مطالعه و پژوهشگر علوم رایانه در دانشگاه ایلینوی می‌گوید این مدت زمان را برای تقلید از آزمایش آزمایش بر روی شش دقیقه انتخاب کردند: اندازه‌گیری عملکرد قلب و ریه که معمولاً در طول یک قرار گرفتن پزشکی انجام می‌شود. و شرکت‌کنندگان را موظف می‌سازند تا به مدت شش دقیقه با حالت عادی راه بروند و کل مسافت طی می‌شوند آنها را با معیارهای سنی مقایسه می‌کنند.

«شاتز» به «دیلی بیست» می‌گوید: «این آزمایش خارجی بسیار خوبی برای تشخیص آن چیزی است که در داخل بدن می‌گذرد و می‌تواند به راحتی با استفاده از شتاب‌سنج در موجود حسگر مچ دست یا یک گوشی همراه ارزان قیمت تکرار شود». پیش بینی‌های مربوط به مرگ در آینده است که توسط مدل پژوهشگران در ۷۲ درصد از یک سال و ۷۳ درصد از پنج سال درست بود.

شاتز استدلال می‌کند این مطالعه تازه امیدوارکننده‌تر از فناوری‌های غیرفعال مانند حسگرهای تلفن و مچ است، زیرا مدل تیم او به کمتری نیاز دارد و بالاتر از حریم خصوصی را برای کاربران می‌سازد.

او می‌افزاید: «با این وجود، استفاده از فناوری‌های روزمره برای بررسی افراد در تصاویری که نمی‌توانند هر روز گزارش‌دهنده‌ای را ایجاد کنند، شرایطی را ایجاد می‌کنند که می‌توانند در صورت ابتلای فرد به بیماری‌های ژنراتیو (مرتبط با استخوان‌ها و مفاصل به ستون فقرات خاص) و در صورت دانش او در حوزه فناوری پیچیده شود.»

در حالی که حسگرهای مورد استفاده در این مورد مشابه مشابه حسگرهای موجود در گوشی‌های تلفن همراه ساده و هوشمند بودند که محققان بعدی باید این مدل را در نمونه‌هایی از زمانی که کاربران بزرگ گوشی‌ها را در جیب خود حمل می‌کنند به جای استفاده از حسگرها بر روی مچ مورد تایید کنند. قرار دهد.

دانلود اپلیکیشنی که می‌تواند سلامت شما را در طول روز اندازه‌گیری کند تا راحت باشد و بی‌درد برای طول مدت طولانی‌تر سلامتی باشد. شاتز می‌گوید: «اگر می‌خواهد سلامت عمومی کل جمعیت را به این نوع پروژه تبدیل کند، واقعاً مهم است».

Morgan Bullock

هاردکور الکل ماون. علاقه مند شدید به اینترنت دوست داشتنی توییتر متعصب. دردسر ساز.

بازی انفجار: زندگی خود را به گشت و گذار موفقیت آنلاین ببرید
دفتر کار درسی: ابزاری کارآمد برای یادگیری و مطالعه
Welcome to the World of House for Sale Canada: Your Gateway to Dream Home Ownership
Welcome to Real Estate Canada: Exploring the Opportunities and Challenges
Welcome to the World of Houses for Sale in Canada
شرط بندی بازی انفجار: معرفی و کاربردها
تماس با ما