پرونده قتل سریالی ساحل گیلگو: آنچه می دانیم

در دسامبر 2010، افسر جان مالیا و سگ پلیسش، بلو، در حال شانه زدن به ساحل گیلگو، یک بخش شنی دورافتاده در ساحل جنوبی لانگ آیلند بودند که بقایای انسان را پیدا کردند.

پلیس بعداً متوجه شد که آنها متعلق به ملیسا بارتلمی است، یک جوان 24 ساله کوچک اهل برانکس که به عنوان یک روسپی کار می کرد و آخرین بار در جولای 2009 هنگامی که به یکی از دوستانش گفت که قصد ملاقات با مشتری را دارد، دیده شد. دو روز بعد، پلیس بقایای سه زن دیگر – امبر لین کاستلو، مگان واترمن و مورین برینارد-بارنز را پیدا کرد. آنها مانند خانم بارتلمی ریزنقش بودند، در 20 سالگی و به عنوان اسکورت کار می کردند.

کشف اجساد آنها که در پاها یا مچ پا بسته شده بودند و در پارچه کرباسی پیچیده شده بودند، ساکنان لانگ آیلند را وحشت زده کرد، خانواده قربانیان را ویران کرد و منجر به تحقیقاتی 12 ساله شد که با اختلال و بی نظمی مشخص شد. شش جسد دیگر از جمله چهار زن، مردی که هرگز شناسایی نشد و یک دختر 2 ساله در هفته های بعد کشف شد.

روز جمعه سرانجام پلیس از دستگیری خبر داد. رکس هیورمن، 59 ساله، به قتل درجه یک و درجه دوم در قتل خانم کاستلو، خانم واترمن و خانم بارتلمی متهم شد. او مظنون اصلی مرگ خانم برینارد-بارنز است که در سال 2007 ناپدید شد.

در اینجا چیزی است که ما در مورد این پرونده تاکنون می دانیم.

برای سال‌ها، تحقیقات ساحل گیلگو به دلیل اختلال در عملکرد و حتی فساد مختل شده بود. جیمز برک، یک کمیسر پلیس سافولک که در مقطعی تحقیقات را رهبری می‌کرد، از همکاری با FBI خودداری کرد و سال‌ها بعد مردم متوجه شدند که او توسط مقامات فدرال به دلیل ممانعت از اجرای عدالت در یک پرونده نامرتبط مورد بازجویی قرار گرفته است.

در فوریه 2022، مقامات اعلام کردند که گروه ویژه تحقیقات قتل ساحل گیلگو را تشکیل داده اند که بازرسان محلی، ایالتی و فدرال را گرد هم می آورد.

کارگروه بر روی سوابق تلفن همراه متمرکز شد. با تلفن‌های مشعل مختلف با همه زنان تماس گرفته شده بود، و محققان با استفاده از فناوری نقشه‌برداری متوجه شدند که تماس‌ها از دو مکان کلیدی می‌آیند که در نهایت به آقای هیورمن وصل می‌شوند: نزدیک خانه‌اش در خیابان اول در پارک ماساپکوا و نزدیک دفترش در خیابان پنجم و خیابان 36 در منهتن.

در مارس 2022 زمانی که بازرسان متوجه شدند که آقای هویرمن دارای یک کامیون شورلت آوالانچ در زمان قتل بود، یک وقفه رخ داد. این همان نوع کامیونی بود که شاهدان کمی قبل از ناپدید شدن قربانی در خیابان پارک شده دیده بودند.

Rex A. Heuermann، یک معمار، در پارک Massapequa، 20 دقیقه رانندگی از ساحل گیلگو زندگی می کرد.اعتبار…دفتر کلانتر شهرستان سافولک، از طریق رویترز

در ژوئیه 2022، یک کارآگاه 11 بطری را از سطل زباله بیرون خانه آقای هیورمن برداشت. محققان DNA بطری ها را با DNA استخراج شده از موهای یافت شده در برخی از اجساد مقایسه کردند.

ماه گذشته، آزمایشگاه جنایی شهرستان سافولک DNA موی یافت شده بر روی بدن خانم واترمن را با DNA پاک‌شده از پوسته‌های دور ریخته شده از جعبه پیتزا که آقای هوئرمن بیرون انداخته بود، مطابقت داد.

او روز پنجشنبه در شهر میدتاون بازداشت شد. روز بعد، طی یک حضور کوتاه در دادگاه شهرستان سافولک، او بدون وثیقه بازداشت شد. وکیل او در بیرون دادگاه گفت که آقای هویرمن ارتکاب قتل را انکار کرده است.

آقای هیورمن که در شغل خود به عنوان معمار و مشاور معماری در منهتن وظیفه شناس است، متاهل است، یک دختر دارد و در لانگ آیلند به دنیا آمده و بزرگ شده است، جایی که در خانه خانوادگی خود زندگی می کرد، خانه ای یک طبقه ویرانه با رنگ قرمز محو شده و یک حیاط نامرتب

او به دلیل تجربه‌اش به‌عنوان مشاور معماری کهنه‌کار و دانش عمیقش از پیچیدگی‌های آیین‌نامه ساختمانی شهر نیویورک، که او را در تأیید پروژه‌ها مؤثر می‌سازد، مورد احترام برخی در حوزه‌اش بود. سایر مشتریان او را بسیار سخت گیر و جنگجو می دانستند.

در پارک ماساپکوا، جایی که او زندگی می کرد، همسایگان او را ناخوشایند و حتی تهدیدآمیز می دانستند.

آنها گفتند که وقتی آنها سلام می کنند با خیره های خاموش پاسخ می دهد. یک بار، او را به دلیل دزدیدن کلمانتین که برای کودکان در نظر گرفته شده بود، از یک غذای کامل اخراج کردند.

روز جمعه، Raymond A. Tierney، دادستان ناحیه سافولک، شواهدی را ارائه کرد که مقامات گفتند که آقای هیورمن را با این جنایات مرتبط می‌کرد. مقامات گفتند که او مجوز 92 سلاح گرم داشت و یک حساب ایمیل جعلی ایجاد کرده بود که از آن برای جستجوی هرزه‌نگاری خشونت‌آمیز که نشان می‌داد زنان و کودکان مورد تجاوز جنسی قرار می‌گرفتند، استفاده می‌کرد.

در هفته‌های پس از پیدا شدن خانم بارتلمی، خانم واترمن، خانم برینارد-بارنز و خانم کاستلو، جزئیاتی که در مورد زندگی آنها به دست آمد حول کار آنها به عنوان اسکورت متمرکز بود. آنها به عنوان زنان آسیب پذیری توصیف شدند که حرفه آنها را در مسیر یک قاتل زنجیره ای قرار داد.

خانواده های آنها جنگیده اند تا بگویند آنها چیزی فراتر از اسکورت و قربانی بوده اند. خواهر خانم برینارد-بارنز او را به عنوان یک روح آزاد هنرمند و جسور توصیف کرد که به عنوان فروشنده بلک جک و سپس به عنوان منشی در ShopRite کار کرده است. او مادر یک دختر و پسر جوان بود و شش ماه قبل از ناپدید شدنش در جولای 2007 به کار اسکورت روی آورد.

دو سال بعد، خانم بارتلمی، آرایشگری که از بوفالو به نیویورک نقل مکان کرده بود، پس از خروج از آپارتمان زیرزمین خود در برانکس ناپدید شد و به یکی از دوستانش گفت که قرار است مردی را ببیند. مدت کوتاهی پس از آن، خانواده او چندین تماس از مردی دریافت کردند که به قتل او اعتراف کرد. پلیس گفت که او از تلفن خانم بارتلمی برای برقراری تماس های “مسخره آمیز” استفاده کرد.

خانم واترمن 22 ساله بود و در اسکاربرو، مین زندگی می کرد که در 6 ژوئن 2010 ناپدید شد. او برای ملاقات با مشتری، سوار اتوبوسی از Concord Trailways به نیویورک شد. او دو روز بعد ناپدید شد، زیرا او برای بررسی دختر 3 ساله خود تماس نگرفت.

خانم کاستلو آخرین نفری بود که مقامات آن را “چهار گیلگو” نامیدند که ناپدید شد. به گفته کلانتر شهرستان سافولک، او به هروئین معتاد شده بود، اما قبل از نقل مکان به نیویورک، در یک برنامه توانبخشی 28 روزه در کلیرواتر، فلوریدا، شرکت کرده بود و در آنجا عود کرد.

او با دو هم اتاقی مردش حیله ای درست کرده بود: خانم کاستلو با مشتری در خانه اش ملاقات می کرد و پس از پرداخت پول مشتری، یکی از مردها وارد می شد و ادعا می کرد که دوست پسر خانم کاستلو است و مشتری را مجبور به فرار می کرد. قبل از هر رابطه جنسی

دادستان ها گفتند که خانم کاستلو این حقه را در مورد آقای هیورمن در 2 سپتامبر 2010 امتحان کرد. شاهدی یک شورلت بهمن را دید که در مسیری که خانم کاستلو در غرب بابل، نیویورک در آن اقامت داشت پارک شده بود. شاهد گفت که مردی قد بلند با “موهای پرپشت تیره” که شبیه یک “غول” بود از خانه بیرون آمد و گفت که این کار را انجام خواهد داد. دادستان ها در پرونده ای در دادگاه گفتند که بعداً با خانم کاستلو تماس بگیرید.

در شب 2 سپتامبر، خانم کاستلو از همان مشتری تماس گرفت و خانه اش را ترک کرد. اندکی بعد، شاهدی دید که یک کامیون تاریک از کنار خانه عبور می کند.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Trends : Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances