(ویدئو) قطع یک درخت و مرگ دلخراش صدها پرنده

در یک حادثه غم انگیز، پس از قطع یک درخت که با هدف گسترش بزرگراه در منطقه مالاپورام، ایالت کرالا، هند رخ داد ده‌ها پرنده از بین رفتند.

به گزارش فرارو، فیلم این حادثه ناگوار توسط یکی از کارمندان سازمان جنگلداری هند در توییتر منتشر شده است.

پروین کسوان با انتشار این ویدئو نوشت: چگونه می توانم به این درجه از ظلم برسیم دست پیدا کنم؟ ما خانه های پرندگان را ویران می کنیم.

این کلیپ 44 ثانیه‌ای که خشم کاربران در شبکه‌های اجتماعی به همراه داشته اند، بیش از 2.3 میلیون بازدید و هزاران بار باز شده است.

این ویدئو نشان می دهد که بولدوزر یک درخت را سرنگون می کند. جایی که صدها پرنده با جوجه‌های تازه متولد شده روی آن زندگی می‌کردند و در هنگام سقوط جان خود را از دست دادند. خیلی از آن‌ها به هنگام افتادن درخت له شدند. با پرنده موفق به پرواز شدند، و همچنین مجروح شدند.

یکی از کاربران نوشت: به سختی قابل قبول نیست، کی یاد می‌گیریم به این بخش از اکوسیستم خود احترام بگذاریم؟ این می‌توان با بررسی برنامه‌ریزی‌ها.

کاربر دیگری نوشت: تصاویر تکان دهنده، آینده بی درخت ترسناک است، بیچاره پرندگان بی خانمان.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکورخبردانشگاهGuide to buying household appliancesdigital currency tutorialdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهان