(ویدئو) جنگ چچنی که به پایانجویان رژیم پوتین امیدوارند

حسین و فتحی مانند مبارزان چچنی در جنگی که روسیه علیه روسیه به راه انداخته بودند، شرکت داشتند، اما بر خلاف آنچه مشخص است، در کنار مقابل، یعنی در کنار کی‌یف با ۲۰۰۰۰ خارجی ایستاده بودند.

به گزارش فرارو، حسین دلیل پیوستن خود به جنگ را اینگونه توضیح می‌دهد: من اهل بلژیک هستم، اینجا تا آخر بجنگم و آخرین سرباز روسی اخراج شود.

برای این جنگجویان چچنی جنگ یک موضوع شخصی به نظر می‌رسد. در آن سوی جبهه هموطنان آن‌ها در کنار روسیه میجنگند. فتحی که دانمارک را ترک کرده و به خرسون آمده است آن‌ها را «خائن» می‌دانند و می‌گوید که در سال ۲۰۱۸ به مردم سفر کرده است. امید است که جنگ آغازی برای پایان رژیم پوتین باشد.

اکثر مبارزان در این مکان از اروپا آمده‌اند، فتحی می‌گوید با وجود اینکه نیمی از عمرم را در گذرانده‌ام، احساس می‌کنم در خانه‌ام، آماده‌ام تا بجنگم، می‌خواهم جانم را برای آن خطر بیاندازم.

رویای سرزمین مادری

این جنگجویان در خرسون با مقاومت سرسختی روبرو می‌شوند، اما فتحی متوجه می‌شوند که این روزها برای روس‌ها بد است. روستاهای بسیار آزاد شده، اما ما مردان زیادی را هم از دست دادیم، اما تلفات آن‌ها بیشتر است.

این مبارز چچنی، ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه را «دشمن تمام بشریت» می‌داند و می‌گوید: من می‌خواهم از نابودی امپراتوری روسیه به سرزمین مادری خود بازگردم و آزادانه زندگی کنم، وضعیتی که در دانمارک زندگی می‌کنم، زندگی خوب و امن برای وطنم. میخواهم.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Trends : Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances