(ویدئو) انفجار مرگبار خودرو زائران ایرانی در پمپ بنزینی در بابل عراق

جمعیت هلال احمر گفت: گزارش‌های اولیه در محدوده پمپ بنزین شوملی در استان بابل عراق رئیس جمهور از زائران ایرانی شدند.

پیرحسین کولیوند رئیس جمعیت هلال احمر گفت: در پی انفجاری در یک پمپ بن در شهر شوملی در استان بابل عراق 11 نفر فوت کردند و 30 نفر زین شدند.

جمعیت هلال احمر درباره تعداد رئیس‌جمهور ایرانی این حادثه گفت: با توجه به سوختگی اجساد و مشخص نبودن هویت آن‌ها تعداد ایرانیان جان‌باخته مشخص نیست.

کولیوند گفت: امدادگران هلال احمر به همراه اتوبوس آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند و به محض دریافت اطلاعات بیشتر از مشخصات فوتی ها و مجروحان اطلاع رسانی انجام خواهند شد.

جزئیات انفجارون حاملان ایرانی در عراق

سفیر ایران در عراق گفت: بر اثر برخورد یک ون با یک تانکر حمل سوخت در منطقه شوملی در استان بابل یازده نفر از افراد سوار بر ون کشته شدند و سه نفر از آنها زنده هستند اما همیشه هستند.

محمد کاظم آل صادق، سفیر ایران در عراق در گفت‌وگو با ایسنا با بیان این که اجساد افراد در حال انتقال برای شناسایی هویت کشته شده‌اند، اظهار کرد: سه نفری که زنده هستند اعلام کردند که همه افراد ایرانی بوده‌اند و به نظر می‌رسند. که یازده نفر کشته شده نیز ایرانی هستند.

وی با همدردی با خانواده های قربانیان این حادثه گفت: سالانه شاهد چنین حوادثی هستیم.

۵ زائر ایرانی با وجود سوختگی از مرگ نجات یافتند

اداره اداره دفاع مدنی بابل عراق گفت: در حادثه امروز ۶ مرد و ۴ زن جان باخته‌اند.

به گزارش شبکه خبر وی افزود: ۵ زائر ایرانی با وجود سوختگی از مرگ نجات یافتند و به بیمارستان منتقل شدند.

هویت افراد کشف شده هنوز مشخص نشده است.

(ویدئو)

(ویدئو)

(ویدئو)

(ویدئو)


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم