واکنش ایالات متحده به بررسی‌های مالیات بر درآمد در دفاتر بی‌بی‌سی در دهلی، بمبئی و می‌گوید & ما حمایت می‌کنیم& & اخبار جهان

دهلی نو: ایالات متحده روز سه شنبه (14 فوریه 2023) به عملیات بررسی انجام شده توسط وزارت مالیات هند در دفاتر بی بی سی در دهلی و بمبئی واکنش نشان داد و گفت که “از اهمیت مطبوعات آزاد در سراسر جهان حمایت می کند”. بخش مالیات بر درآمد روز سه‌شنبه به‌عنوان بخشی از تحقیقات درباره فرار مالیاتی ادعایی، عملیات‌های نظرسنجی را برای بیش از ده ساعت در دفاتر بی‌بی‌سی در دهلی، بمبئی و دو مکان مرتبط دیگر انجام داد. این اقدام هفته‌ها پس از پخش مستندی دو قسمتی با عنوان «هند: سؤال مودی» در مورد نخست‌وزیر و شورش‌های سال 2002 گجرات توسط پخش‌کننده انگلیسی انجام شد.

ما از تفتیش دفاتر بی‌بی‌سی در دهلی توسط مقامات مالیاتی هند مطلع هستیم. من باید شما را برای جزئیات این جستجو به مقامات هندی معرفی کنم. ند پرایس، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا به خبرنگاران گفت که من به طور مداوم در این زمینه انجام داده ام، اما در یک زمینه جهانی نیز.

ما از اهمیت آزادی مطبوعات در سراسر جهان حمایت می کنیم. ما همچنان بر اهمیت آزادی بیان و آزادی مذهب یا عقیده به عنوان حقوق بشر که به تقویت دموکراسی ها در سراسر جهان کمک می کند، تاکید می کنیم. این دموکراسی را در اینجا در این کشور تقویت کرده است. پرایس افزود: این دموکراسی هند را تقویت کرده است.

همچنین بخوانید | بررسی های مالیات بر درآمد بریتانیا “نظارت دقیق” در دفاتر بی بی سی هند

این مقام آمریکایی گفت که این حقوق جهانی بستر دموکراسی در سراسر جهان است.

هنگامی که از پرایس پرسیده شد که آیا این اقدام برخلاف روح یا ارزش دموکراسی است، گفت: “نمی توانم بگویم. ما از حقایق این جست و جوها آگاه هستیم، اما در موقعیتی نیستم که بتوانم قضاوتی ارائه کنم. ”

همکاری کامل با مقامات مالیات بر درآمد: BBC

بی بی سی گفت که به طور کامل با مقامات مالیات بر درآمد همکاری می کند.

دفتر مطبوعاتی بی بی سی در توییتر نوشت: “مقامات مالیات بر درآمد در حال حاضر در دفاتر دهلی نو و بمبئی هستند و ما به طور کامل در حال همکاری هستیم. امیدواریم این وضعیت هر چه زودتر حل شود.”

پخش کننده بریتانیایی در ساعت 22:26 (IST) با ارائه به روز رسانی در مورد وضعیت، گفت: “مقامات مالیات بر درآمد در دفاتر بی بی سی در دهلی نو و بمبئی هستند. بسیاری از کارکنان اکنون ساختمان را ترک کرده اند، اما از برخی از آنها خواسته شده است که بمانند. و به همکاری با تحقیقات در حال انجام ادامه می دهند.”

بی بی سی گفت: “ما در این مدت از کارکنان خود حمایت می کنیم و همچنان امیدواریم که این وضعیت در اسرع وقت حل شود. عملکرد و روزنامه نگاری ما به روال عادی خود ادامه می دهد و ما متعهد به خدمت به مخاطبان خود در هند هستیم.”

بر اساس گزارش ها، این اقدام در ساعت 11 صبح روز سه شنبه آغاز شد، زمانی که مقامات مالیات بر درآمد به دفاتر بی بی سی در دهلی، بمبئی، گوروگرام و ساختمان های یکدیگر رسیدند و عملیات تا اواخر عصر ادامه یافت.

طبق گزارش‌ها از کارکنان بی‌بی‌سی خواسته شد تا تلفن‌های خود را در یک نقطه خاص در داخل ساختمان نگه دارند و همکاری کنند. علاوه بر این، تعدادی رایانه توقیف و تلفن های همراه برخی از کارکنان نیز شبیه سازی شد.

Reece Bryant

ایجاد کننده. شیطون عاشق تلویزیون حل کننده مشکلات مادام العمر نویسنده. تحلیلگر. نینجا فرهنگ پاپ. عاشق اینترنت معتبر. کاوشگر کل کارآفرین لاعلاج

Discover the Thrill of شرط بندی انفجار and Win Big!
بازی انفجار: زندگی خود را به گشت و گذار موفقیت آنلاین ببرید
دفتر کار درسی: ابزاری کارآمد برای یادگیری و مطالعه
Welcome to the World of House for Sale Canada: Your Gateway to Dream Home Ownership
Welcome to Real Estate Canada: Exploring the Opportunities and Challenges
Welcome to the World of Houses for Sale in Canada
تماس با ما