وام خرید لوازم خانگی شرایط و محاسبه اقساط

فرارو– وام خرید لوازم خانگی به عروس و دامادهایی که امسال ازدواج کردند تعلق می‌گیرند. با اعلام وزارت صمت متقاضی دریافت وام خرید لوازم خانگی نیاز به ارائه چک کردن و داشتن یک ضامن برای دریافت کفایت می‌کند. وام خرید لوازم خانگی با سود ۱۸ درصدی در ارقام ۳۰، ۵۰ و ۱۰۰ میلیونی پرداخت می‌شود. محاسبه اقساط آن نشان می‌دهد دریافت دریافت ۱۰۰ میلیونی باید ۳۶ ماه بیش از ۱۳۰ میلیون برگردانند و این رقم را برای زوج‌هایی که روی وام ۵۰ و ۳۰ میلیون حساب باز می‌کنند، به‌ترتیب حدود ۶۵ و ۴۰ میلیون تومان خواهد بود. هنوز جزئیات دقیق انجام وام مشخص نیست، اما تا الان پنج بانک برای شرکت در این طرح اعلام کردند.

محاسبه اقساط وام خرید لوازم خانگی

به گزارش فرارو، وام خرید لوازم خانگی در مبالغ ۳۰، ۵۰ و ۱۰۰ میلیونی پرداخت می شود. آنطور که وزارت صمت گفته، سود وام خرید لوازم خانگی 18 درصد است و می تواند ظرف سه سال اقساط آن را تسویه کند. پیشنهاد دریافت وام صد میلیونی هر ماه باید سه میلیون و 615 هزار تومان به عنوان اقساط وام خرید لوازم خانگی کنار بگذارید و به این ترتیب جمع کل کل سات بعد از سه سال 150 میلیون و 150 هزار تومان می شود و حدود 30 میلیون تومان و 150 هزار تومان می شود. . عروس و دامادهایی که روی وام ۵۰ میلیونی خرید لوازم خانگی حساب باز می‌کنند، باید یک میلیون و ۸۰۷ هزار تومان پرداخت کنند. جمع کل اقساط برای وام ۵۰ میلیونی خرید لوازم خانگی تقریباً ۶۵ میلیون و ۷۵ هزار تومان و سود این وام ۱۵ میلیون و ۷۵ هزار تومان است. اقساط وام ۳۰ میلیونی خرید لوازم خانگی هم ماهی یک میلیون و ۸۵ هزار تومان خواهد بود. در این وام جمع کل اقساط به ۳۹ میلیون و ۴۵ هزار تومان می‌رسد که ۹ میلیون و ۴۵ هزار تومان از این رقم، سود کل وام می‌شود.

اقساط وام خرید لوازم خانگی چقدر است؟

انواع وام خرید لوازم خانگی

اقساط ماهانه

سود وام

جمع کل اقساط

صد میلیون تومان

سه میلیون و ۶۱۵ هزار تومان

۳۰ میلیون و ۱۵ هزار تومان

۱۳۰ میلیون و ۱۵ هزار تومان

۵۰ میلیون تومان

یک میلیون و ۸۰۷ هزار تومان

۱۵ میلیون و ۷۵ هزار تومان

۶۵ میلیون و ۷۵ هزار تومان

۳۰ میلیون تومان

یک میلیون و ۸۵ هزار تومان

۹ میلیون و ۴۵ هزار تومان

۳۹ میلیون و ۴۵ هزار تومان

شرایط دریافت وام خرید لوازم خانگی

وام خرید لوازم خانگی فعلا به عروس و دامادهایی که امسال ازدواج کردند، پرداخت می‌شود. علیرضا شاه‌میرزایی معاون وزارت صمت با اعلام این خبر منابع مالی بابت اجرای این طرح برای 200 هزار خانوار ارائه شده است. هنوز جزئیات دقیقی از پروسه پرداخت وام به متقاضیان مشخص نیست، اما گفته شده بانک‌های گردشگری، آینده، پارسیان، تجارت و خوشبختی برای اجرای این طرح حاضر به همکاری پرداختند که در این بانک‌ها متفاوت خواهد بود. درخواستان دریافت وام خرید لوازم خانگی نیازی به ارائه چک ندارند، اما باید یک ضامن داشته باشند.

وام خرید لوازم خانگی شامل چه کالاهایی می شود؟

وام خرید لوازم خانگی شامل لوازم برقی، آشپزخانه، منزل و سیسمونی ایرانی می‌شود. در سامانه طرح خرید گران‌ترین یخچال ایرانی مدل RF RZ50 W دوقلو سام‌الکترونیک است که قیمت آن ۳۵ میلیون و ۶۴۱ هزار تومان است. یخچال فریزر دوقلو مدل ۲۰ فوت دیاموند تاچ B از برند امرسان با قیمت ۱۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان ارزان‌ترین گزینه در این مرحله است. بین تلویزیون‌های موجود در این طرح مدل غول‌پیکر ۶۵ اینچ TU7000 را از برند سام‌الکترونیک به‌عنوان یکی از گران‌ترین مدل‌ها ۲۸ میلیون و ۴۳۸ هزار تومان می‌فروشند و قیمت ارزان‌ترین مدل یعنی تلویزیون ۳۲ اینچ T4500 از همین برند پنج میلیون و ۵۹۵ هزار تومان است. ماشین‌لباس‌شویی ۹ کیلویی ایرانی با قیمت ۱۹ میلیون و ۲۸۸ هزار تومان گران‌ترین انتخاب و ماشین‌لباس‌شویی هشت میلیون ایرانی ارزان‌ترین گزینه برای زوج‌های جوانی است که قصد خرید لوازم خانگی را از این طرح دارند. لوازمی که چند سطر بالاتر می‌گویم، وام خرید لوازم خانگی فقط به اقلامی مثل تلویزیون، یخچال و ماشین‌لباسشویی نمی‌شود و زوج‌های جوان برای خرید لوازم پخت‌وپز، مبلمان، پذیرایی، مبلمان، میز، سرویس خواب، لوازم دکور و پوشاک نوزاد می‌توانند روی کنند. وام خرید لوازم خانگی حساب باز کنند.

Izaiah Harrison

سازمان دهنده کل مبشر موسیقی شیطانی. گیک قهوه. خالق برنده جایزه متعصب الکل مزاحم عمومی

Discover the Thrill of شرط بندی انفجار and Win Big!
بازی انفجار: زندگی خود را به گشت و گذار موفقیت آنلاین ببرید
دفتر کار درسی: ابزاری کارآمد برای یادگیری و مطالعه
Welcome to the World of House for Sale Canada: Your Gateway to Dream Home Ownership
Welcome to Real Estate Canada: Exploring the Opportunities and Challenges
Welcome to the World of Houses for Sale in Canada
تماس با ما