هشدار Bromance! رانویر سینگ و سیف علی خان کنترل اینترنت را در دست گرفتند اخبار مردم

دهلی نو: به رانویر سینگ برای پرکردن هر مناسبتی با سرگرمی، خنده و البته انرژی پرقدرت خود اعتماد کنید!

این بازیگر اخیراً در اولین نمایش عامر خان – کارینا کاپور بازیگر “لال سینگ چادا” حضور یافت و مانند همیشه رانویر در عنصر خود بود. او در مراسمی که به همراه همسرش دیپیکا پادوکن در آن شرکت کرده بود، خندید، عکس گرفت و شور و شوق زیادی از خود به جای گذاشت.

او همچنین روز بعد عکسی با عامرخان منتشر کرد که برای شبکه های اجتماعی بسیار دوست داشتنی بود!

اکنون، در مجموعه جدیدی از تصاویر ارسال شده توسط رانویر، مشخص است که او با سیف علی خان نیز ارتباط نزدیکی برقرار کرده است! رانویر در استوری های اینستاگرام خود مجموعه ای از عکس ها را منتشر کرد که سیف را در آغوش گرفته است. و البته، چگونه می توانیم واکنش کارینا را از دست بدهیم؟

رانویر کاملاً با همه دوست است، اما این تصاویر با سیف قطعاً ما را به این باور می‌رساند که این دو بازیگر پیوند محکمی دارند. یا، فقط بگوییم «برومانس»؟ رانویر همچنین چند عکس دوست داشتنی با عامر، کیران، کاران جوهر و کارینا منتشر کرد.

سازندگان عامر خان و کارینا کاپور خان، بازیگر «لال سینگ چادا» یک نمایش ویژه برای بازیگران فیلم و اعضای انجمن برادری فیلم چهارشنبه شب در بمبئی ترتیب دادند. از رانویر سینگ و دیپیکا پادوکن گرفته تا سیف علی خان و سوشمیتا سن، کسانی که اهل بالیوود هستند در این جشن پر ستاره دیده شدند.

«لال سینگ چادا» با هدایت ادویت چاندان، اقتباسی رسمی هندی از فیلم برنده جایزه اسکار در سال 1994 «فارست گامپ» است که تام هنکس در نقش اصلی «لال سینگ چادا» با بازی کرینا کاپور خان، مونا سینگ و ناگا چایتانیا در نقش های برجسته.

در همین حال، رانویر بعدی در یک فیلم کمدی دورهمی «سیرک» در کنار ژاکلین فرناندز و پوجا هگده دیده می شود. این فیلم به کارگردانی روهیت شتی قرار است در کریسمس 2022 اکران شود.

علاوه بر این، او در فیلم «راکی اور رانی کی پرم کاهانی» ساخته کاران جوهر نیز دیده می شود که آلیا بات، دارمندرا، جایا باچان و شبانا آزمی نیز در نقش های برجسته ای ایفای نقش می کنند.

Mckenzie Elliott

عاشق عمومی قهوه. مزاحم خشمگینانه فروتن. Wannabe tv متعصب. حرفه ای موسیقی آزاد. بت نوجوان آینده.

Discover the Thrill of شرط بندی انفجار and Win Big!
بازی انفجار: زندگی خود را به گشت و گذار موفقیت آنلاین ببرید
دفتر کار درسی: ابزاری کارآمد برای یادگیری و مطالعه
Welcome to the World of House for Sale Canada: Your Gateway to Dream Home Ownership
Welcome to Real Estate Canada: Exploring the Opportunities and Challenges
Welcome to the World of Houses for Sale in Canada
تماس با ما