هشدار پرتغال به رونالدو: به النصر نرو!

کد خبر : 1859649 |
26 آذر 1401 ساعت 11:48 |
34K بازدید |

10
دیدگاه

کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی، در صورت پیوستن به باشگاه النصر با شرایط مشکلی در کشورش روبرو خواهد شد.

هشدار پرتغال به رونالدو: به النصر نرو!

به گزارش «ورزش سه»، قرارداد رونالدو با منچستریونایتد پیش از آغاز پنجره نقل و انتقالات زمستانی و با توافق دو طرف فسخ شد و حالا این بازیکن به دنبال یافتن باشگاهی برای نیم فصل دوم است.
بسیاری از رسانه‌های اسپانیایی و انگلیسی از احتمال توافق قریب الوقوع این ستاره پرتغالی با باشگاه النصر عربستان با دستمزد باورنکردنی سالانه 200 میلیون یورو خبر داده بودند و ترک مادرید و پرواز به سمت امارات این شایعه را بیش از پیش جدی کرده است.
امضای این قرارداد به منزله این است که رونالدو قرار است به عنوان سفیر و چهره اصلی عربستان برای کسب میزبانی جام جهانی 2030 فعالیت کند و این موضوع ممکن است برای او دردسرساز شود.

یکی دیگر از مواردی که در جستجو است تا میزبانی جام جهانی 2030 را به دست آورد، پرتغال است که قصد دارد به همراه اسپانیا برای کسب این میزبانی مهم جستجو کند و حضور رونالدو در عربستان ممکن است باعث ناکامی کشورش در کسب این میزبانی شود.
فدراسیون فوتبال پرتغال و همچنین هواداران این تیم به هیچ وجه حاضر به پذیرش این موضوع نخواهند بود و پیوستن این بازیکن به النصر و همکاری با کمپین تبلیغاتی عربستان ممکن است به معضلی جدی برای او در کشور تبدیل شود.
باید دید که در نهایت تصمیم رونالدو برای آینده فوتبالش چه خواهد بود و آیا او پیراهن النصر را به تن خواهد کرد یا خیر.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم