هرگز نگو بمیر بررسی فناوری MIT

این عمدتاً بسیار باحال است. همانطور که می گویند جایگزین را می زند. اما یک چیز غیرعادی در مورد تقریباً 50 سالگی این است که کلسترول LDL “بد” من بسیار بالاست. راه حل واضح در اینجا بهبود رژیم غذایی و ورزش بیشتر است. اما اگر به همین راحتی بود، هیچ کس کلسترول بالا نداشت، درست است؟ گزینه دیگر ممکن است استفاده از استاتین باشد – برای کاهش آن از دارو استفاده کنید. بسیاری از مردم این کار را انجام می دهند، اما این یک درمان است، نه درمان، و عوارض جانبی آن می تواند شدید باشد.

یا شاید بتوانم ژن‌هایم را با استفاده از CRISPR ویرایش کنم، همانطور که اخیراً یک بیمار در نیوزیلند انجام داد تا برای همیشه LDL خود را کاهش دهم. با توجه به اینکه بیماری قلبی یکی از علل اصلی مرگ و میر است، می تواند به طور معنی داری عمر من را طولانی کند. هنوز چیزهای زیادی برای یادگیری در مورد اثربخشی چنین درمانی وجود دارد، اما چشم انداز صرفاً بسیار شگفت انگیز است.

کارهایی که امروز می توانیم برای تغییر بدنمان انجام دهیم، همین چند سال پیش شبیه داستان های علمی تخیلی به نظر می رسید. آن را خراش دهید—بعضی از آنها هنوز شبیه داستان های علمی تخیلی به نظر می رسند. پیری و مرگ از دیرباز سرنوشت اجتناب ناپذیر ما بوده است، ثابت زندگی که با تولد آغاز می شود. اما اگر پیری اجتناب ناپذیر نباشد چه؟ اگر بتوانیم روند را کند یا حتی معکوس کنیم چه؟ این ممکن است کمتر از تصور شما دور از ذهن باشد.

ناوگانی متشکل از میلیاردرها و نخبگان دره سیلیکون، و حتی خانواده سلطنتی عربستان سعودی، مبالغ هنگفتی را صرف این سوال کرده اند و به استارت آپ ها و تحقیقاتی کمک مالی می کنند که به دنبال افزایش زمان ما در زمین هستند. آنتونیو رگالادو داستان تلاش برای جوان‌سازی پزشکی را دارد: محققان می‌خواهند سلول‌های ما را دوباره برنامه‌ریزی کنند تا دوباره جوان شوند و به ما اجازه دهند زندگی طولانی‌تر و سالم‌تری داشته باشیم.

یا حتی جالب تر: چه می شد اگر می توانستیم مرگ را فریب دهیم و برای همیشه زندگی کنیم؟ چون ما می توانیم. یا حداقل کپی‌های دیجیتال ما می‌توانند، همانطور که شارلوت جی زمانی که هوش مصنوعی را برای ساختن شبیه‌سازی‌های والدینش آموزش داد، آموخت. فناوری مورد بررسی او یکی از چندین فناوری است که به افراد زنده اجازه می دهد با مردگان ارتباط برقرار کنند، در این مورد از طریق آمازون الکسا.

اما حتی اگر بتوانیم برای همیشه در یک بلندگوی هوشمند زندگی کنیم، در حال حاضر هیچ راهی برای فرار از مرگ وجود ندارد. البته افراد زیادی روی آن کار می کنند. شاید بخواهید جسد خود را در دمای -196 درجه سانتیگراد نگهداری کنید به این امید که روزی دوباره زنده شود. به گفته یکی از دانشمندان، حوزه کریونیک همچنان در حال حرکت است، حتی اگر “آرزوی ناامیدکننده ای باشد که نادانی وحشتناک زیست شناسی را آشکار می کند”.

برای کسانی که سرنوشت خود را پذیرفته اند اما می خواهند مرگشان به دیگران کمک کند تا بیشتر عمر کنند، همیشه این امکان وجود دارد که بدن خود را به علم اهدا کنند. در حالی که این چیزی است که مطمئناً در مورد آن شنیده اید، هیچ شباهتی به آن چیزی که احتمالاً تصور کرده اید نیست. ابی اولهایزر پرده را کنار می‌کشد تا نشان دهد این فرآیند صمیمی واقعاً چگونه کار می‌کند.

امیدوارم این موضوع برای شما مفید باشد که در مورد آن فکر کنید. مثل همیشه دوست دارم نظرات شما را بشنوم. می توانید با من در [email protected] تماس بگیرید.

اونطرف می بینمت،

تشک

Mckenzie Elliott

عاشق عمومی قهوه. مزاحم خشمگینانه فروتن. Wannabe tv متعصب. حرفه ای موسیقی آزاد. بت نوجوان آینده.

بازی انفجار: زندگی خود را به گشت و گذار موفقیت آنلاین ببرید
دفتر کار درسی: ابزاری کارآمد برای یادگیری و مطالعه
Welcome to the World of House for Sale Canada: Your Gateway to Dream Home Ownership
Welcome to Real Estate Canada: Exploring the Opportunities and Challenges
Welcome to the World of Houses for Sale in Canada
شرط بندی بازی انفجار: معرفی و کاربردها
تماس با ما