نکته سرور مجازی خود را در دسترس قرار دهید

9. Vim (ویرایشگر متن) را نصب کنید. تغییرات را ذخیره کنید و از vim خارج شوید. تغییرات را در فایل فقط خواندنی بنویسید و از vim خارج شوید. جایی که %s به این معنی است که همه مقادیر منطبق در کل فایل متنی باید جایگزین شوند. لینوکس روی پارتیشن تک /dev/sda1 نصب شده است که کل دیسک را نشان می دهد. پس از تبدیل یک ماشین فیزیکی لینوکس به یک ماشین مجازی، UUID دیسک در VM مقصد تغییر کرده است و به همین دلیل، بوت لودر (GRUB) نمی تواند از پارتیشن لازم بوت شود. توجه: اگر لینوکس شما از چندین پارتیشن استفاده می کند، مقادیر UUID همه پارتیشن هایی که UUID آنها در فایل grub.cfg ذکر شده است را جایگزین کنید. توجه: اگر لینوکس شما از چندین پارتیشن استفاده می کند، ممکن است لازم باشد مقدار UUID را برای سایر پارتیشن ها تغییر دهید یا فقط آنها را به صورت sda2، sda3، sdb1، sdb2 و غیره تعریف کنید تا امکان نصب آن پارتیشن ها به صورت خودکار در بوت لینوکس وجود داشته باشد.

با VM Analytics، مشتریان از فضای ذخیره‌سازی تا یک ماشین مجازی دید کامل دارند، چهار عملکرد اساسی VM Analytics وجود دارد – می‌توانید معیارهای نمایش داده شده در گره را تغییر دهید، می‌توانید همه چیزهایی را که به گره متصل است برجسته کنید. ، می توانید آنچه را که می بینید فیلتر کنید و می توانید معیارها را از گره ترسیم کنید. در کنار توسعه استانداردها، رویکرد دیگری برای ساخت وب سایت هایی با ویژگی های رسانه ای پیچیده، استفاده از نرم افزار ویرایش WYSIWYG (What You See Is What You Get) بود که در اواخر دهه 1990 رایج شد. طراحان با استفاده از نرم افزار WYSIWYG به جای نوشتن کد و سپس مشاهده وب سایت در یک مرورگر، با یک رابط بصری از منوها، نوار ابزار و پیش نمایش صفحه(هایی) که در حال ساخت بودند، کار کردند. 10. اگر همه چیز درست است، VM را خاموش کنید و آماده ایجاد یک الگوی OVF برای انتقال ماشین مجازی به میزبان ESXi شوید. محموله ها 3.8 درصد کاهش یافت و به 556877 دستگاه رسید. کیمیشیما گفت که آنها ممکن است بتوانند سود بیشتری را در سوییچ ببینند، زمانی که بتوانند پس از رسیدن به سطح حدود 10 میلیون واحد سوییچ، به تخفیف‌های حجمی روی قطعات دست یابند.

در اوبونتو، VMware Tools را می توان از یک تصویر دیسک ISO مجازی یا از مخازن نرم افزار آنلاین نصب کرد. 9. VMware Tools را روی لینوکس که روی VM اجرا می شود نصب کنید. آنها ممکن است به طور منفعلانه برخی از داده ها را جمع آوری کنند (به عنوان مثال، از طریق یکی از ده ها ابزار تحلیلی که به ناچار در طول سال ها ادغام کرده اند)، اما هیچ کس به آن نگاه نمی کند. Cisco UCS S3260 از معماری سرور ماژولار استفاده می کند که با استفاده از تخصص تکنولوژی blade سیسکو، به شما امکان می دهد تا گره های محاسباتی یا شبکه را در سیستم بدون نیاز به انتقال داده ها از یک سیستم به سیستم دیگر ارتقا دهید. متأسفانه نسخه لینوکس مبدل VMware در دسترس نیست، اما اگر می خواهید سرور فیزیکی لینوکس خود را تنها با استفاده از ماشین های لینوکس به VMware VM تبدیل کنید، باید با روش دوم تبدیل لینوکس P2V آشنا شوید.

کویزومی گفت که این سنت شکنی برای به دست آوردن پشتیبانی بیشتر شخص ثالث از کنسول با استفاده از یک SOC انجام شده است که توسعه دهندگان می توانند به راحتی بازی ها را به آن منتقل کنند. با این حال، این سیاست‌ها منجر به این شد که برخی از استودیوها، مانند Vlambeer (توسعه‌دهنده Nuclear Throne) تصمیم گرفتند در عوض با سونی در مورد انحصار کنسول‌ها مذاکره کنند، که نشان داد بیشتر از توسعه مستقل استقبال می‌کنند. این کنسول خود تبلتی است که می تواند برای استفاده به عنوان کنسول خانگی یا به عنوان یک دستگاه قابل حمل مورد استفاده قرار گیرد و به یک کنسول هیبریدی تبدیل شود. اکنون می توانید ببینید که از کدام پارتیشن برای راه اندازی لینوکس استفاده می شود (پرچم بوت در آن رشته وجود دارد). 19. اکنون VM می تواند از هارد دیسک مجازی خود با GRUB در میزبان ESXi بوت شود.

از Qemu می توان برای این کار استفاده کرد. 2. qemu را نصب کنید که یک برنامه منبع باز برای شبیه سازی سخت افزار است. منطقی است که برنامه را در یک تصویر VSI بپزید. هنگامی که یک برنامه نیاز به استفاده از منبع دستگاهی دارد که مجوز Android مربوطه برای آن وجود دارد (مانند دوربین، GPS و غیره)، زمان اجرا جایگزین باید به کاربر اطلاع دهد که برنامه قادر به دسترسی به آن منبع خواهد بود. اگر کاربر به‌جای اجرای یک نصب‌کننده در زمان بوت، تصویر زنده را بوت کند، هنوز این گزینه وجود دارد که از نصب‌کننده‌ای به نام Ubiquity برای نصب اوبونتو پس از راه‌اندازی در محیط زنده استفاده کند. دولت کرالا اوبونتو را برای قانونگذاران در کرالا پذیرفت و مدارس دولتی کرالا شروع به استفاده از پروژه سفارشی IT@School Ubuntu 10.04 کردند که حاوی نرم‌افزار ویژه ایجاد شده برای دانش‌آموزان است. مایکروسافت همچنین از مفهوم "برنامه جهانی ویندوز" رونمایی کرد که به برنامه های Windows Store ایجاد شده برای ویندوز 8.1 اجازه می دهد تا به ویندوز فون 8 منتقل شوند. 1 و Xbox One در حالی که یک پایگاه کد مشترک را به اشتراک می گذارند، با یک رابط طراحی شده برای عوامل مختلف شکل دستگاه، و اجازه می دهد تا داده های کاربر و مجوزهای یک برنامه بین چندین پلت فرم به اشتراک گذاشته شود.

در مثال ساده فعلی، فقط یک پارتیشن /dev/sda1 استفاده می شود و باید در پوشه ریشه (/) نصب شود. فایل /etc/fstab در دایرکتوری موقتی قرار دارد که سیستم فایل ریشه اوبونتو (/mnt/ubuntu18/etc/fstab) را به آن نصب کرده‌ایم. UUID هر پارتیشن را در /etc/fstab تغییر دهید تا نصب خودکار پارتیشن در بوت لینوکس امکان پذیر شود. 11. فایل /etc/fstab را در دیسک مجازی مورد استفاده توسط نمونه نصب شده اوبونتو ویرایش کنید. این روش را می توان برای کاربران و مدیرانی که دستگاه ویندوزی در محیط خود ندارند استفاده کرد (همانطور که به یاد دارید، VMware vCenter Converter فقط روی ویندوز قابل نصب است). می توانید یک هارد دیسک USB را به دستگاه فیزیکی لینوکس خود متصل کنید و تصاویر ساخته شده با ابزار dd را در آن USB HDD ذخیره کنید. تصاویر دیسک های خود را که با ابزار dd ساخته شده اند از فرمت فایل img به فرمت vmdk تبدیل کنید. 1. در سرور فیزیکی لینوکس، ابزار dd (Data Duplicator) را برای هر دیسک فیزیکی (/dev/sda، /dev/sdb و غیره) اجرا کنید و تصویر هر دیسک را ایجاد کنید. پیکربندی پردازنده تعداد پردازنده ها و تعداد هسته های پردازنده را با توجه به پیکربندی استفاده شده در ماشین فیزیکی لینوکس خود که در حال تبدیل آن به VMware VM هستید، انتخاب کنید.

روش دوم تبدیل یک ماشین فیزیکی لینوکس به ماشین مجازی با فرمت ESXi نیازی به VMware vCenter Converter مستقل ندارد. مطمئن شوید که سرور منبع لینوکس اکنون قطع شده است تا از تداخل شبکه جلوگیری شود. در مثال ما، GRUB در دایرکتوری boot / نصب شده بود و دایرکتوری boot / اکنون به عنوان /mnt/ubuntu18/boot در مثال ما به طور موقت قابل دسترسی است. مجازی سازی سرور با مثال چیست؟اکنون برای جنبه مجازی: VPS از فناوری مجازی سازی برای تقسیم سرور قدرتمندی که در مورد آن صحبت کردیم به چندین سرور مجازی استفاده می کند. چرا مجازی سازی سرور مهم است؟ تیم پشتیبانی هاست آماده است تا در مورد جزئیات مورد نیاز در مورد سرور VPS به شما کمک کند. آماده ایجاد ماشین مجازی اکنون تصاویر دیسک به فرمت vmdk تبدیل شده و آماده باز شدن در VMware Workstation هستند. در سپتامبر 2011، IBM و WellPoint (در حال حاضر Anthem) شراکتی را برای استفاده از Watson برای کمک به پیشنهاد گزینه‌های درمانی به پزشکان اعلام کردند. 14. حالا باید GRUB را در بوت لودر در همان دایرکتوری که بوت لودر قبلا نصب شده بود، دوباره نصب کنید.

Damion Young

تحلیلگر. متخصص تلویزیون به طرز خشمگینی فروتن. علاقه مندان به فرهنگ پاپ طرفدار معمولی توییتر

Discover the Thrill of شرط بندی انفجار and Win Big!
بازی انفجار: زندگی خود را به گشت و گذار موفقیت آنلاین ببرید
دفتر کار درسی: ابزاری کارآمد برای یادگیری و مطالعه
Welcome to the World of House for Sale Canada: Your Gateway to Dream Home Ownership
Welcome to Real Estate Canada: Exploring the Opportunities and Challenges
Welcome to the World of Houses for Sale in Canada
تماس با ما