نظر آیا ران دیسانتیس به تازگی نامزد پیشتاز جمهوریخواهان در سال شد؟

موج قرمز فلوریدا را در نوردید، اما در جاهای دیگر، به سختی از ساحل عبور کرد. دموکرات‌های در معرض خطر مجلس نمایندگان در همه جا زنده می‌مانند، نبرد برای سنا ممکن است به سمت دموکرات‌ها متمایل باشد، و در بهترین حالت جمهوری‌خواهان برای خود بازگشت به بن‌بست را به دست آورده‌اند، نه پیروزی که به نظر می‌رسید شرایط نوید می‌داد.

اگر جمهوری‌خواه هستید، همه اینها دلیلی برای ناامیدی شدید است – مگر اینکه جمهوری‌خواه باشید و به ران دیسانتیس به عنوان نامزد احتمالی ریاست‌جمهوری 2024 امیدوار باشید. عملکرد GOP در جاهای دیگر احتمالاً سناریوی ایده‌آل شماست، زیرا به نظر می‌رسد که نظریه‌ای را که DeSantis ارائه خواهد کرد، در صورتی که در سال 24 نامزد شود، تأیید می‌کند.

این تئوری اساساً این است که اکثریت قاطع راست‌مرکز در سیاست آمریکا وجود دارد، فرصتی که با عدم محبوبیت دولت بایدن بزرگ‌تر شده است. این اکثریتی است که دونالد ترامپ با انتخاب رای دهندگان سفیدپوست طبقه کارگر در سال 2016 و سپس رای دهندگان اسپانیایی تبار در سال 2020، حزب را به سمت آن سوق داد – ثابت کرد که ائتلاف جمهوری خواهان می تواند بیشتر از تکرار رامنی-رایان دارای قومیت و چند نژادی باشد و بهتر برای آن بهینه شده باشد. موفقیت در کالج انتخاباتی

اما خود ترامپ بیش از حد، بیش از حد نامنظم و قطبی کننده و آشکارا خطرناک است که نمی تواند به تنهایی دوباره صف بندی را تکمیل کند. و تأثیر او بر کل حزب، که در کاندیداهای ضعیفی که در این چرخه مطرح کرد آشکار می شود، مانع از آن می شود که اکثریت جدید جمهوری خواه شکل طبیعی خود را بگیرد. ایالت هایی مانند پنسیلوانیا، آریزونا، جورجیا و شاید حتی نیوهمپشایر باید پیکاپ های آسان جمهوری خواهان باشند. تنها چیزی که آنها نیاز داشتند یک مجموعه معمولی از نامزدهای سنا بود. در عوض آن‌ها نامزدهایی را که ترامپ می‌خواست به دست آوردند و نتیجه آن دشواری، شکست، ناامیدی و شمارش آرا تا آخر شب است.

نظریه DeSantis تأکید می‌کند که «طبیعی» لزوماً به معنای «لرزنده» نیست. در عوض، موفقیت گسترده او در فلوریدا ثابت می‌کند که شما می‌توانید نماد محافظه‌کاری فرهنگی، جنگجوی علیه رسانه‌های لیبرال و دکتر آنتونی فائوچی، سیاستمداری باشید که آماده است در صورت نیاز شرایط، با دیزنی مبارزه کند. شما فقط باید شایستگی، محاسبه‌گر، آگاه از افکار عمومی در هنگام انتخاب دعوا و توانایی دو حزبی و رهبری ثابت در یک بحران باشید. ترکیب اصلی ترامپ – مبارزه فرهنگی و اعتدال نسبی اقتصادی – می تواند از نظر سیاسی معجزه کند. فقط باید در سیاستمداری بازتولید شود که آشکارا می داند دارد چه می کند و به وضوح دونالد ترامپ نیست.

اکنون، راه های مختلفی وجود دارد که این تحلیل ممکن است در مورد DeSantis اغراق کند. دلایلی غیر از مهارت های سیاسی او وجود دارد که فلوریدا به شدت به سمت راست گرایش پیدا کرده است، و پیام و شخصیت او ممکن است نتایج یکسانی را در جای دیگری به همراه نداشته باشد. شما نمی توانید یک کمپین 2024 را فقط بر این اساس قرار دهید که فردی باشید که در سال 2021 یک مقصد تعطیلات آفتابی را برای تجارت باز نگه داشته است (و بسیاری از مهاجران راست مرکز را در این فرآیند جذب کرد). شما نمی توانید فرض کنید که رای اسپانیایی ها در سراسر کشور از همان الگوهای مشابه در فلوریدا جنوبی پیروی خواهد کرد. شما نمی توانید روی نوع عجیب و غریب ضد کاریزمای DeSantis حساب کنید که در سطح ملی همانطور که در ایالت خود بازی کرده است بازی می کند.

اما روایات قدرتمند راهی برای دفن اخطارها و تردیدها دارند، و در حال حاضر به نظر می رسد که دیسانتیس می تواند خود را به عنوان جمهوری خواه بفروشد که در بحبوحه عملکرد ضعیف عمومی بیش از حد عمل کرد، تنها جمهوری خواه که به طور کامل از فرصت هایی که بایدن دموکرات ها به جمهوری خواهان دادند، بهره برداری کرد. جمهوری خواه که عملاً به نوعی از پیروزی دوباره دست یافت که نظریه پردازان ترامپیسم مدام وعده می دادند، همین نزدیکی بود.

در یک دنیای سیاسی معمولی، یک حزب سیاسی معمولی، شما می‌گویید که دیسانتیس عملاً شب گذشته نامزد پیشتاز جمهوری‌خواهان در سال 2024 شد. از زمانی که ترامپ در سال 2015 از آن پله برقی پایین آمد، هیچ چیز در مورد جمهوری خواهان عادی نبوده است، بنابراین من ادعای قطعی نمی کنم.

اما فیلمنامه نوشته شده است، صحنه آماده شده است: اکنون خواهیم دید که آیا فرماندار فلوریدا می تواند نقشی را که در انتظار اوست بازی کند یا خیر.

Elyse Blake

کاوشگر هیپستر پسند. گورو بیکن دوستانه. زامبی متعصب حرفه ای. نویسنده.

Discover the Thrill of شرط بندی انفجار and Win Big!
بازی انفجار: زندگی خود را به گشت و گذار موفقیت آنلاین ببرید
دفتر کار درسی: ابزاری کارآمد برای یادگیری و مطالعه
Welcome to the World of House for Sale Canada: Your Gateway to Dream Home Ownership
Welcome to Real Estate Canada: Exploring the Opportunities and Challenges
Welcome to the World of Houses for Sale in Canada
تماس با ما