نرخ ارز، دلار، سکه، طلا و یورو ۱۱ مهر ۱۴۰۱

فرارو– قیمت دلار امروز دوشنبه ۱۱ مهر با قیمت ۲۰ تومان به ۲۸ هزار و ۸۲۵ تومان رسید. یورو ۲۸ هزار و ۸۴۵ تومان فروخته شد و صرافی ملی این اسکناس را بدون تغییر قیمت نسبت به دیروز عرضه کرد. در بازار طلا، ارزش هر گرم طلا ۱۸ عیار با رشد هزار تومانی به یک میلیون و ۳۷۷ هزار تومان افزایش پیدا کرد. سکه امامی ۱۵ میلیون و ۴۳۰ هزار تومان فروخته شد و طلافروش ها را ۱۰۰ هزار تومان از دیروز فروختند اما قیمت سکه های تمام بهار آزادی و گرمی به ترتیب ۱۵۰ هزار تومان و ۱۰ هزار تومان تنزل پیدا کرد.

قیمت ارز در صرافی ملی

به گزارش فرارو، قیمت دلار امروز دوشنبه ۱۱ مهر در صرافی ملی به ۲۸ هزار و ۸۲۵ تومان رسید. نرخ فروش دلار در صرافی ملی درقیاس با دیروز ۲۰ تومانی تنزل پیدا کرد. قیمت یورو، اما بدون تغییر ۲۸ هزار و ۸۴۵ تومان اعلام شد.

قیمت دلار و یورو در صرافی ملی

انواع ارز شنبه یکشنبه امروز
دلار 28 هزار و 825 ​​تومان 28 هزار و 845 تومان 28 هزار و 825 ​​تومان
یورو 28 هزار و 835 تومان 28 هزار و 845 تومان 28 هزار و 845 تومان

قیمت طلا ۱۸ عیار

قیمت طلا ۱۸ عیار امروز دوشنبه ۱۱ مهر در جریان اولین بازار هزار تومان افزایش پیدا کرد. قیمت طلا ۱۸ عید صبح امروز یک میلیون و ۳۷۷ هزار تومان به‌ثبت رسید که عصر دیروز یک میلیون و ۳۷۶ هزار تومان به‌ثبت رسید.

تغییر قیمت طلا ۱۸ عیار

شنبه یکشنبه دوشنبه
یک میلیون و 374 هزار تومان یک میلیون و 376 هزار تومان یک میلیون و 377 هزار تومان

قیمت انواع سکه

قیمت سکه امامی امروز دوشنبه ۱۱ مهر در نیمه اول افزایش رشد پیدا کرد، اما سکه‌های تمام بهار آزادی (طرح قدیم) و گرمی با نرخ کمتری فروخته شدند. قیمت سکه امامی صبح امروز ۱۵ میلیون و ۴۳۰ تومان به‌ثبت رسید که عصر دیروز این سکه به ۱۵ میلیون و ۳۳۰ هزار تومان رسید. قیمت سکه تمام‌بهار آزادی، اما با افت 150 هزار تومانی به 11 میلیون و 200 هزار تومان رسید. سکه گرمی هم که امروز سه میلیون و 100 هزار تومان فروخته شد، دیروز سه میلیون و 150 هزار تومان می‌شد.

تغییر قیمت انواع سکه

انواع سکه شنبه یکشنبه دوشنبه
امامی 15 میلیون و 295 هزار تومان 15 میلیون و 330 هزار تومان 15 میلیون و 430 هزار تومان
طرح قدیم 14 میلیون و 255 هزار تومان 14 میلیون و 350 هزار تومان 14 میلیون و 200 هزار تومان
گرمی سه میلیون تومان سه میلیون و 150 هزار تومان سه میلیون و 140 هزار تومان

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Trends : Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances