مورگان والن برای پانزدهمین بار در صدر جدول آلبوم قرار گرفت

یک ماه پیش، مورگان والن، سوپراستار کانتری به نظر می رسید که در حاشیه قرار داشته باشد. مصدومیت تارهای صوتی او را از تور استادیوم و عرصه خود منصرف کرد و پس از 12 هفته قرار گرفتن در بالای جدول آلبوم بیلبورد، شماره 1 را به تیلور سویفت و گروه کی پاپ Stray Kids واگذار کرد.

اما والن مدت زیادی پایین نماند.

او در اواخر ژوئن به صحنه بازگشت و «یک چیز در یک زمان»، آخرین فیلم پرفروش والن، پس از دو هفته در جایگاه دوم به رتبه اول بازگشت و همچنان در صدر باقی مانده است. این هفته، “One Thing” پانزدهمین هفته خود را در رتبه 1 قرار داد. مراقب باشید، ادل، که “21” او در مجموع 24 هفته در سال های 2011 و 2012 شماره 1 بود.

در آخرین هفته خود، «One Thing» معادل 110500 فروش در ایالات متحده داشت که اندکی نسبت به هفته قبل افزایش داشت. طبق خدمات ردیابی Luminate، این کل شامل 140 میلیون استریم و 4500 نسخه فروخته شده به عنوان یک بسته کامل است. آلبوم والن از زمان انتشار در ماه مارس تا به حال چیزی معادل کمتر از سه میلیون فروش داشته است و 3.5 میلیارد بار پخش شده است.

لیست هنرمندانی که والن آنها را از شماره 1 منع کرده است – از جمله متالیکا، اد شیران، نایل هوران، لانا دل ری و بازیگران کی پاپ Ateez، Seventeen، Agust D و Jimin – اکنون شامل Young Thug و Peso Pluma است. هفته گذشته آلبوم های جدیدی منتشر کرد.

Young Thug، خواننده باسابقه رپ آتلانتا، با “Business Is Business” که معادل 89000 فروش شامل 106 میلیون استریم داشت، در رتبه دوم قرار گرفت. (او همچنان در گرجستان به اتهام کتک کاری در یک پرونده گسترده RICO زندانی است.)

پسو پلوما، ترانه سرا و مجری 24 ساله مکزیکی، با آهنگ Génesis که معادل 73000 فروش و 101 میلیون استریم داشت، در رتبه سوم قرار گرفت. به گفته بیلبورد، “Génesis” به بالاترین جایگاه در چارت آلبومی از موسیقی محلی مکزیکی دست یافت که اخیراً در یک رگه برنده آنلاین و توری بوده است.

همچنین در این هفته، «نیمه‌های شب» سوئیفت در رتبه 4 و «یک هدیه و نفرین» از گانا با دو پله در رتبه 5 قرار گرفتند. جدیدترین اثر کلی کلارکسون، «شیمی» به رتبه 6 رسید.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Trends : Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances