مربی سابق اما رادوکانو می گوید که او به دلیل & پرچم های قرمز& ترک کرده است.CNN

دیمیتری تورسونوف می گوید تصمیم گرفت در پایان دوره آزمایشی اش با ستاره تنیس، مربیگری اما رادوکانو را به دلیل «پرچم های قرمز» که نمی توانست نادیده بگیرد، متوقف کند.

این بازیکن روس پس از جدایی او از مربی تمام وقت توربن بلتز در ماه آوریل با این دختر 19 ساله کار می کرد، اما از آن زمان گفت که این زوج نتوانستند بر سر شرایط به توافق برسند.

تورسونوف اکنون با بلیندا بنچیچ، قهرمان المپیک کار می کند، اما می گوید این دلیلی نبود که او رادوکانو را ترک کند.

“من از اما دور می شدم بدون توجه به اینکه دیگری وجود دارد یا خیر [player] در دسترس است یا نه،» او در مصاحبه ای که روز چهارشنبه منتشر شد به tennismajors.com گفت.

ما در مورد شرایط به توافق نرسیدیم و برخی از پرچم‌های قرمز وجود داشت که نمی‌توان آنها را نادیده گرفت. بنابراین به همین دلیل است که خواندن چنین چیزهایی کمی خسته کننده است.

من از بازیکنی به بازیکن دیگر نمی پریدم، این کار را نمی کردم.

رادوکانو در سال 2021 وارد صحنه شد و قبل از قهرمانی در US Open به دور چهارم ویمبلدون رسید.

این جوان 18 ساله در آن زمان به اولین بازیکن مقدماتی تنیس مردان یا زنان تبدیل شد که به فینال گرند اسلم رسید، چه رسد به اینکه در یک مسابقه پیروز شود.

مصدومیت، فرم ضعیف و تغییرات در کادر مربیگری او از آن زمان به نتایج ناامیدکننده کمک کرده است و این نوجوان اکنون در رده 76 جهان قرار دارد.

اوایل این ماه، او از مسابقات آزاد ترانسیلوانیا به دلیل آسیب دیدگی مچ دست کنار کشید.

تورسونوف علیرغم تلاش او برای استقرار در تور WTA، پر از تمجید از بازیکن سابقش بود.

او افزود: “اول از همه، او کاملاً عالی است، او یک سختکوش است و مانند یک سوپراستار فکر نمی کند یا رفتار نمی کند.”

او تشنه پیشرفت است و به تنیس وسواس دارد. من فکر می کنم این یک ترکیب کاملا نادر است. بنابراین من واقعاً دوست داشتم با او کار کنم و واقعاً می خواستم آن را به نتیجه برسانم. جدا شدن از بازیکنی که دوستش دارم و به او احترام می گذارم، تصمیم بسیار سختی برای من بود.

“به نظر من، او حداقل یک پروژه یک ساله است، اما می توانم بگویم که او احتمالا یک پروژه دو و نیم ساله است تا در سمت امن باشد.

“البته، گفتن این موضوع سخت است و برای مردم سخت است که بفهمند چگونه ممکن است، زیرا او قبلاً اوپن آمریکا را برده است. اما، به نظر من، بازی او بسیار خام است و من فکر می کنم از بسیاری جهات می تواند از پیشرفت های زیادی استفاده کند.”

CNN برای اظهار نظر با تیم رادوکانو تماس گرفته است اما پاسخی دریافت نکرده است.

Charlie Ray

نرد سفر. علاقه مند به موسیقی. بشارت دهنده توییتر. متعصب بیکن کاوشگر Wannabe. دانشجو. گیک وب دوستانه. تمرین کننده آبجو آماتور. ارتباط دهنده.

Discover the Thrill of شرط بندی انفجار and Win Big!
بازی انفجار: زندگی خود را به گشت و گذار موفقیت آنلاین ببرید
دفتر کار درسی: ابزاری کارآمد برای یادگیری و مطالعه
Welcome to the World of House for Sale Canada: Your Gateway to Dream Home Ownership
Welcome to Real Estate Canada: Exploring the Opportunities and Challenges
Welcome to the World of Houses for Sale in Canada
تماس با ما