لیگ یک/ صدرنشین بهتر از این نمی‌خواست

کد خبر : 1853158 |
21 آبان 1401 ساعت 16:30 |
5.2K بازدید |

4
دیدگاه

چادرملو صفر- شمسآذر ۲؛

شاگردان سعید دقیقی موفق به کسب پیروزی در زمین چادرملو شدند.

لیگ یک/ صدرنشین بهتر از این نمی‌خواست

به گزارش “ورزش سه”، در یکی از مهم‌ترین مسابقات هفته سیزدهم لیگ دسته اول فوتبال ایران، تیم چادرملو اردکان که وضعیت فنی نامشخصی دارد، ساعت 14:30 امروز در ورزشگاه شهید نصیری یزد در مقابل تیم صدرنشین شمس‌آذر قزوین قرار گرفت.

شاگردان دقیقی که با توجه به تغییرات در جدول لیگ یک بار دیگر صدرنشین این رقابت‌ها بودند و برای حفظ این جایگاه تلاش می‌کردند، موفق شدند با نمایشی کاملاً برتر نسبت به چادرملو و زدن دو گل در این تیم، به برتری دست پیدا کنند.

شمس‌آذر قزوین در دقیقه ۳۳ روی ارسال دقیق احسان جودکی از کرنر سمت راست زمین و ضربه سر پوریا سرآبادانی به گل رسید و نیمه اول را با برتری یک بر صفر مقابل چادرملو اردکان پشت سر گذاشت.

در نیمه دوم که چادرملو برای جبران نتیجه تلاش می‌کرد، شمس‌آذر قزوین روی یک ضدحمله سریع و پاس در عمق تماشایی امیرمحمد نسایی، با شوت روی پای محکم رحمان جعفری گل دوم را در دقیقه ۶۸ به ثمر رساند تا کار را یکسره کند.

شاگردان دقیقی که در دو دیدار تکرارشان یک پیروزی و یک تساوی بودند، در مسابقه امروز هم موفق شدند در بازی بیرون از خانه مقابل چادرملو اردکان به پیروزی 2 بر صفر دست پیدا کنند تا دسته اول فوتبال ایران بمانند.

تیم شمس‌آذر قزوین با کسب پیروزی در بازی امروز ۲۷ امتیازی شد و با ۵ امتیاز بیشتر نسبت به خیبر رده دوم که امروز به تساوی رسید و همچنین ۷ امتیاز بالاتر از فجر سپاسی رده سومی که امروز شکست، با قاطعیت در صدر جدول یک. نشست و چادرملو نیز ۱۱ امتیازی ماند و به رتبه سیزدهم سقوط کرد.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Trends : Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances