قیمت‌ها در بازار ارز دیجیتال شنبه ۲۲ مرداد؛ رکوردشکنی بیت کوین و اتریوم

فرارو– قیمت بیت‌کوین به بالاترین سطح ماهانه خود رسید. قیمت لحظه‌های بیت‌کوین صبح امروز شنبه ۲۲ مرداد ۲۴ هزار و ۷۶۰ دلار بود و بعد از دو ماه از نیمه کانال ۲۴ هزار دلار عبور کرد. رشد قیمت بیت‌کوین در شبانه‌روز گذشته باعث شد ارزش کل بازار ارز دیجیتال با افزایش یک درصدی به یک تریلیون و ۲۳۳ میلیارد دلار یعنی بالاترین رقم از ۲۰ خرداد امسال برسد و به‌عنوان دومین توکن دنیا خود را به مرز دو هزار دلار برساند. اتفاقی که در سه ماه گذشته بی‌سابقه می‌شود.

قیمت بیت کوین ۲۴ هزار و ۷۶۰ دلار

به گزارش فرارو، قیمت بیت‌کوین افزایش سه درصدی ارزش این ارز دیجیتال در شبانه‌روز گذشته را نشان می‌دهد. قیمت بیت‌کوین صبح امروز شنبه ۲۲ مرداد به ۲۴ هزار و ۷۶۰ دلار یعنی بالاترین سطح ماهانه خود رسید که دیروز رهبر بازار ارز دیجیتال حوالی مرز ۲۴ هزار دلار می‌شد. در شبانه‌روز گذشته کمترین قیمت بیت‌کوین ۲۳ هزار و ۶۹۵ دلار بوده است. درقیاس با هفته قبل نیز شاهد رشد هفت درصدی قیمت بیت‌کوین هستیم، چون شنبه هر واحد بیت‌کوین ۲۳ هزار و ۱۸۵ دلار قبل از آن می‌شود. اکنون قیمت بیت‌کوین در فاصله 64 درصدی با اوج تاریخی خود یعنی حدود 8 هزار دلار و با حجم 472 میلیارد دلار، حدود 39 درصد از سهام را به خود اختصاص داده است.

قیمت اتریوم هزار و ۹۹۰ دلار

قیمت اتریوم به مرز دو هزار دلار نزدیک شد. قیمت اتریوم صبح امروز شنبه ۲۲ مرداد هزار و ۹۹۰ دلار بود و در بالاترین ارتفاع ماهانه خود قرار داشت. ارزش دوم توکن مهم ظرف ۲۴ ساعت گذشته تقریباً چهار درصد افزایش پیدا کرد و در این مدت دنیا بیشترین و کمترین قیمت اتریوم به‌ترتیب هزار و ۹۹۰ دلار و هزار و ۸۶۲ دلار به‌ثبت رسید. نسبت به هفته قبل قیمت اتریوم کمی بیش از 15 درصد رشد داشته است، چون شنبه گذشته هر واحد اتریوم را هزار و 735 دلار خرید و فروش می‌کرد. به این ترتیب فاصله اتریوم با بیشترین قیمت تاریخی خود یعنی رقم چهار هزار و 851 دلار به 59 درصد تقلیل پیدا کرد و حجم 200 میلیارد دلار آن معادل 19 درصد از کل بازار ارز دیجیتال می‌شود.

قیمت انواع ارز دیجیتال

قیمت کاردانو و دوج‌کوین در شبانه‌روز گذشته رشد جزئی دو درصدی و بازدهی روزانه ترون و شیبا صفر درصد به‌ثبت رسید. قیمت کاردانو صبح امروز 0.543 دلار بود که دیروز این ارز دیجیتال را 0.500 دلار ارز می‌کردند. کاردانو که با نماد ADA هفتمین توکن مهم دنیا از نظر تسلط به بازار می‌شود، نسبت به هفته قبل نزدیک به پنج درصد بازدهی است. قیمت دوجکوین امروز رشد دو درصدی را تجربه کرد و از 0.071 دلار به 0.072 دلار رسید. قیمت ترون طی این مدت روی رقم 0.07 دلار باقی مانده و شیبا با رقم 0.00013 دلار پرداخت تا بازدهی روزانه این دو ارز دیجیتال صفر درصد محاسبه شود.

تغییر قیمت انواع ارز دیجیتال

انواع ارز دیجیتال

هفته قبل

دیروز

امروز

بیت کوین

۲۳ هزار و ۱۸۵ دلار

۲۴ هزار و ۴۰ دلار

۲۴ هزار و ۷۶۰ دلار

اتریوم

هزار و ۷۳۵ دلار

هزار و ۹۰۵ دلار

هزار و ۹۹۰ دلار

کاردانو

0.516 دلار

۰.۵۳۰ دلار

0.543 دلار

دوجکوین

0.07 دلار

0.071 دلار

0.072 دلار

ترون

0.069 دلار

0.07 دلار

0.07 دلار

شیبا

0.00012 دلار

0.00013 دلار

0.00013 دلار

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکورخبردانشگاهGuide to buying household appliancesdigital currency tutorialdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهان