فشار به گسترش کالج فوتبال پلی آف تلو تلو خوردن

اعتراضات حول محور چندین موضوع بود. یکی به اندازه زمین پلی آف بود. به عنوان مثال، فیلیپس اخیراً گفت که او فقط از گسترش به 8 تیم حمایت می کند و تا زمانی که NCAA بازنویسی اساسنامه خود را به پایان نرساند، طرفدار هیچ گونه تغییری نیست، که ممکن است هفته آینده اتفاق بیفتد. نگرانی های دیگر مربوط به این بود که چه تعداد اسکله تضمین می شود و چه اتفاقی برای کاسه های موجود می افتد.

در بیانیه‌ای عصر دوشنبه، Pac-12 گفت که از شش فرمت «پرمورد بحث‌شده» پشتیبانی می‌کند، از جمله سیستمی که در آن 12 تیم دارای بالاترین رتبه‌ها جایگاه‌های پلی‌آف را کسب می‌کنند و دیگری که به قهرمانان Power 5 پیشنهاد می‌دهد. تیم برتر گروه 5 قهرمان و شش تیم بزرگ. لیگ همچنین اعلام کرد که برای پیشنهادات برای قالب هشت تیمی، مانند قالبی که شامل هشت تیم بالاترین رتبه باشد، آماده است.

اما مخالفت ریشه ای با رویکرد هشت تیمی وجود دارد.

“مشخص است که هیچ یک از شش مدل توسعه که مورد بحث قرار گرفته اند، به اتفاق آرا موافق نیستند، و اکثر آنها مخالفت قابل توجهی دارند، و هر کنفرانسی غیر از Pac-12 نشان داده است که آنها حداقل با یکی از مدل های پیشنهادی مخالف هستند.” -12 گفت.

سانکی، که بیش از یک ساعت پس از پایان یافتن جلسه نهایی روز دوشنبه با خبرنگاران صحبت کرد، گفت که به نظر او این موضوع باعث ناراحتی می‌شود که برخی کنفرانس‌ها که سه سال پیش بر طبل گسترش خود ضربه زدند، اکنون به پیشنهادی برای انجام این کار اعتراض می‌کنند.

سانکی که نمی‌داند کدام یک از مشکلات را شناسایی می‌کند، گفت: «واقعاً هرگز تصور نمی‌کردم که این فقط یک مهر و موم باشد، اما همچنین می‌دانم که وقتی مسائل شناسایی می‌شوند، باید عزم راسخی برای کار روی راه‌حل‌ها وجود داشته باشد و باید راه‌حل‌هایی شناسایی شوند. کمیسرانی که او در مورد آنها صحبت می کرد.

وی همچنین گفت که اگر مذاکرات به آغاز بازگردد، هیچ تضمینی وجود نخواهد داشت که کمیسیون بورس و اوراق بهادار حاضر باشد هر امتیازی را که اکنون مایل به دادن آن است، بدهد.

هر گونه خوش بینی برای تغییر، حول محور درآمدهای بادآورده مالی عظیمی بود که یک تورنمنت بزرگتر به لیگ ها می رساند. همچنین ناامیدی‌های قابل‌توجهی با سیستم فعلی وجود دارد، که در فصل 2014 شروع به کار کرد و جایگزین سری Bowl Championship شد.

Markus Bennett

مشکل ساز هیپستر پسند. متعصب غذا موزیکال. علاقه مندان به سفر. طرفدار زامبی برنده جایزه

Discover the Thrill of شرط بندی انفجار and Win Big!
بازی انفجار: زندگی خود را به گشت و گذار موفقیت آنلاین ببرید
دفتر کار درسی: ابزاری کارآمد برای یادگیری و مطالعه
Welcome to the World of House for Sale Canada: Your Gateway to Dream Home Ownership
Welcome to Real Estate Canada: Exploring the Opportunities and Challenges
Welcome to the World of Houses for Sale in Canada
تماس با ما