غوغا در بیهار پس از ورود CM Nitish Kumar به معبد VISHNUPAD در گایا با این وزیر | اخبار هند

نیتیش کومار، وزیر اقلیت بیهار، به همراه محمد اسرائیل منصوری، وزیر اقلیت‌ها، وارد پناهگاه مقدس معبد باستانی ویشنوپاد در بود گایا شدند. هم BJP و هم مدیریت معبد از اقدام صحبت کرده اند. گفته می شود که در پوستر بیرون از معبد به وضوح نوشته شده است که ورود غیر هندوها ممنوع است اما همچنان اسرائیل منصوری وارد شده است. فیلم‌ها و عکس‌هایی به‌عنوان شواهد نشان می‌دهد که اسرائیل منصوری در کنار نیتیش کومار، وزیر ارشد، در داخل پناهگاه ایستاده است. BJP گفته است که چنین ورود رهبران مسلمان به معبد ویشنوپاد به احساسات هندو آسیب رسانده است. در همان زمان، اداره معبد گفت که برای اولین بار اتفاق افتاده است که یک مسلمان عمدا وارد معبد شده است. نه تنها این، خشم مردم در شبکه های اجتماعی نیز شعله ور شده است.

رئیس کمیته شری ویشنوپاد پراباندکارینی، شامبولال ویتال گفت که آقای اسرائیل منصوری وزیر جدید شده است. حتی کسی او را نشناخت تا پذیرش بگیرد. در چنین شرایطی، این مسئولیت CM Nitish Kumar بود که اداره معبد باید در مورد وزیری که همراه او بود مطلع می شد. ما معبد را قبل از تقدیم بوگ شسته ایم.

BJP همچنین به وزیر اسرائیل منصوری به دلیل ورود به معبد ویشنوپاد حمله می کند. BJP MLA و عضو هیئت اعتماد مذهبی ایالت بیهار، Haribhushan Thakur Bachaul، ورود وزیر به معبد را زیر سوال برد و گفت که بدعت گذاران معبد را تحقیر کرده اند. وقتی در معبد نوشته شده است که ورود غیرهندوها ممنوع است، نیتیش کومار، وزیر ارشد بیهار، احساسات هندوها را جریحه دار کرده است.

در همین حال، گاجدار لال پاتاک، دبیر معبد ویشنوپاد گفت که بازدید وزیر ارشد نیتیش کومار به همراه وزیر مسلمان اسرائیل منصوری، خلاف قانون ما است. به وضوح بیان می کند که غیرهندوها اجازه ورود به محوطه معبد را ندارند. نیتیش کومار به احساسات هندوها صدمه زده است. او باید از همه عذرخواهی کند، اقدامات بعدی پس از ملاقات با کمیته های معبد انجام خواهد شد.

اسرائیل منصوری هنگام گفتگو با رسانه ها اعتراف کرد که با نیتیش کومار از معبد دیدن کرده است. اسرائیل منصوری گفت که این فقط یک تصادف است که من به همراه رئیس وزیر نیتیش کومار وارد “مقدس مقدس” معبد ویشنوپاد شدم و فرصتی برای عبادت پیدا کردم.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Trends : Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances