سه نکته که باید درباره قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ کارکرده بدانید

فرارو- قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ صفرکیلومتر در آخرین روزهای مهر ماه امسال از مرز ۳۰۰ میلیون تومان عبور کرده است، اما می‌شود با کمتر از ۲۰۰ میلیون تومان مدل‌های دست‌دوم این محصول را با پنج سال کارکرد رفت. اما این مدل‌ها معمولاً یا میزان کارکرد بالایی دارند یا به اسم دوررنگ می‌شوند. برخی از مدل‌های تولید شده در سال ۹۹ و ۱۴۰۰ با اختلاف ناچیزی نسبت به مدل‌های صفرکیلومتر کارت می‌شوند.

۱- به گزارش فرارو، قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ دست‌دوم با فرض پنج سال کارکرد ۲۳۰ میلیون تومان کارشناسی می‌شود. این رقم در سایت های تخصصی ارزش گذاری خودرو برای ۲۰۶ تیپ ۲ با احتساب ۱۱۲ هزارکیلومتر کارکرد و شرایط فنی و بدنه سالم تخمین زده می شود. اگر یک لکه رنگ روی بدنه وجود داشته باشد، تقریباً پنج میلیون تومان از ارزش خودرو کم می شود. داشتن دو لکه رنگ قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ را به حدود ۲۲۰ میلیون تومان می‌رساند و اگر ۲۰۶ تیپ ۲ دست‌دوم با فرض پنج سال کارکرد به اسم دوررنگ آگهی می‌شود، قیمت آن تا ۱۸۰ میلیون تومان تقلیل پیدا می‌کند.

۲- قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ صفرکیلومتر در آخرین روزهای مهر ماه امسال از مرز ۳۰۰ میلیون تومان عبور کرده است، اما می‌شود با کمتر از ۲۰۰ میلیون تومان مدل‌های دست‌دوم این محصول را با پنج سال کارکرد رفت. به عنوان مثال یکی از فروشندگان پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۹۶، رقم ۱۷۸ میلیون تومان را به پیشنهاد می‌دهد. آنطور که تبلیغ ادعا کرده است، این مدل بدون ایراد فنی و بدنه است و کار آن 150 هزارکیلومتر است. چیزی که باعث شد این محصول جزوه ارزان‌ترین گزینه‌ها باشد، بدنه دوررنگ آن است. یا به عنوان مثال قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ کارکرده در یک آگهی دیگر ۱۸۰ میلیون تومان نوشته شده است این یکی از تمام رنگ ها و میزان کار آن به ۸۰ هزار کیلو متر رسیده است. با این حال مدلهای زیر هزار میلیون لزوما مشکل دوررنگ را ندارند. به عنوان مثال در یک آگهی دیگر که قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ کارکرده از سوی فروشنده ۱۹۰ میلیون تومان نوشته شده، بدنه خودرو بدون خط و خش است.

۳- قیمت پژو ۶ تیپ ۲ ۲۰ کارکرده گاهی اوقات تفاوت زیادی با مدل‌های صفرکیلومتر ندارد. قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ به حدود ۳۰۵ میلیون تومان برخی از مدل‌های تولید شده در سال ۱۴۰۰ و ۹۹ با اختلاف کمی نسبت به این رقم آگهی می‌شوند. فروشنده ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۴۰۰ در یکی از شهرستان‌ها در آذربایجان شرقی رقم ۲۹۵ میلیون تومان را در کادر مربوط به قیمت نوشته است؛ یعنی حدود ۱۵ میلیون تومان از مدل‌های صفرکیلومتر. که در یک سال گذشته چهار هزارکیلومتر از این خودرو کار کشیدند، اما از نظر فنی و بدنه سالم است. قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ کارکرده در یک آگهی دیگر ۲۹۰ میلیون تومان نوشته شده است که میزان کارکرد آن ۱۰ هزار کیلو متر و مدل ۹۹ به‌شمار می‌رود.

مشخصات پژو ۲۰۶ تیپ ۲ با فرض پنج سال کارکرد

مدل

میزان کارکرد

توضیحات

قیمت

۹۶

150 هزار کیلو متر

بدنه دورنگ

۱۷۸ میلیون تومان

۹۶

۸۰ هزارکیلومتر

بدنه دورنگ

۱۸۰ میلیون تومان

۹۷

۱۲۷ هزارکیلومتر

بدون ایراد فنی و بدنه

۱۹۰ میلیون تومان

۹۹

۱۰ هزارکیلومتر

بدون ایراد فنی و بدنه

۲۹۰ میلیون تومان

۱۴۰۰

چهار هزار کیلومتر

بدون ایراد فنی و بدنه

۲۹۵ میلیون تومان

Yareli Estes

دانش آموخته مواد غذایی هاردکور. حلال مشکل لاعلاج متعصب الکل متخصص توییتر پیشرو پرشور اینترنت.

Discover the Thrill of شرط بندی انفجار and Win Big!
بازی انفجار: زندگی خود را به گشت و گذار موفقیت آنلاین ببرید
دفتر کار درسی: ابزاری کارآمد برای یادگیری و مطالعه
Welcome to the World of House for Sale Canada: Your Gateway to Dream Home Ownership
Welcome to Real Estate Canada: Exploring the Opportunities and Challenges
Welcome to the World of Houses for Sale in Canada
تماس با ما