ریچارد لوئیس که به پارکینسون مبتلاست، از استندآپ کمدی کناره گیری می کند.

ریچارد لوئیس کمدین پس از برخورد خصوصی با بیماری پارکینسون که دو سال پیش تشخیص داده شد، از استندآپ بازنشسته شد. ویدئویی که در توییتر منتشر شده است.

آقای لوئیس، 75 ساله، گفت که او پس از اینکه متوجه سفتی در راه رفتن خود شد و پاهایش را تکان می داد، تشخیص داده شد. بیماری پارکینسون یک اختلال غیر قابل درمان است که بخشی از مغز را که حرکت را کنترل می کند، تحت تاثیر قرار می دهد.

او یکشنبه شب در یک پست ویدئویی گفت: “در سه سال و نیم گذشته، من زمان سختی داشته ام و مردم می گویند، “می دانید، من از شما چیزی نشنیده ام، آیا هنوز در حال تور هستید؟” به نزدیک به 240000 دنبال کننده توییتر خود. او تشخیص خود را توضیح داد و گفت: «استندآپ را تمام کردم. من فقط روی نویسندگی و بازیگری تمرکز کرده ام.»

آقای لوئیس که اخیراً فیلمبرداری فصل 12 سریال پرطرفدار HBO “Curb Your Enthusiasm” را با کمدین لری دیوید به پایان رساند، گفت که او خوش شانس بود که تا اواخر عمر به بیماری پارکینسون مبتلا نشد و این بیماری به کندی پیشرفت کرده است. اصلا

علاوه بر تشخیص پارکینسون، او در چند سال گذشته چهار عمل جراحی روی شانه، کمر و لگن داشته است. او گفت: “این بدشانسی بود، اما این زندگی است.”

به گزارش وب سایت سرگرمی IMDB، آقای لوئیس که در سال 1947 در بروکلین متولد شد، در سال 1971 اجرای برنامه های استندآپ خود را در Improvisation and Pips در نیویورک آغاز کرد. پس از حضور در «نمایش امشب با بازی جانی کارسون» در سال 1974، او چهار سال در سریال موفق ABC «هر چیزی جز عشق» با همبازی جیمی لی کرتیس حضور داشت. کمدی سنترال آقای لوئیس را در فهرست 50 کمدین برتر خود در تمام دوران قرار داد.

آقای لوئیس چندین نقش سینمایی نیز داشته است، از جمله در نقش شاهزاده جان در فیلم کمدی ماجراجویی “رابین هود: مردان جوراب شلواری” در سال 1993. او در کتاب خاطرات خود با عنوان «افسردگی بزرگ دیگر» بهبودی خود را از اعتیاد و یافتن معنویت توصیف کرد.

آقای لوئیس در مصاحبه ای با هاوارد استرن در سال 2010 گفت که آقای لوئیس، که از زمان اولین اجرای آن در سال 2000، در برنامه “Curb Your Enthusiasm” اجرا کرده است، آقای دیوید را از زمانی که در 12 سالگی در کمپ تابستانی ملاقات کردند، می شناسد.

او گفت: «از او متنفر بودم، دیگر هرگز او را ندیدم تا زمانی که کمیک شدم، بهترین دوستان شدم. زمانی که من کمیک شدم، او کار من را دوست داشت و من کار او را دوست داشتم.

Fletcher Hobbs

نینجا آبجو عمومی. محقق اینترنت. معتاد وب هیپستر پسند. خواننده مغرور. زیاد می افتد

بازی انفجار: زندگی خود را به گشت و گذار موفقیت آنلاین ببرید
دفتر کار درسی: ابزاری کارآمد برای یادگیری و مطالعه
Welcome to the World of House for Sale Canada: Your Gateway to Dream Home Ownership
Welcome to Real Estate Canada: Exploring the Opportunities and Challenges
Welcome to the World of Houses for Sale in Canada
شرط بندی بازی انفجار: معرفی و کاربردها
تماس با ما