روان درمانی & آیا برای یک چیز عالی آماده هستید؟

تصور من این است که این همان چیزی است که در روان درمانی اتفاق می افتد. روان درمانی یکی از روش هایی است که برای کمک به درمان افرادی که یک رویداد آسیب زا را تجربه کرده اند، استفاده می شود. برای افرادی که اختلالات روانی را تجربه می کنند بسیار مهم است که از متخصصان آموزش دیده کمک بگیرند. به طور کلی، افرادی که از افسردگی رنج می برند به درمان طولانی مدت پزشکی نیاز دارند و می توانند از طریق مشاوره و دارو کمک بگیرند.

درمان اختلال دو قطبی

تحقیقات نشان داده است که اختلالات افسردگی نیز می تواند با ناهنجاری مرتبط باشد. ما همچنین بر اهمیت یک چارچوب نظری و پژوهشی یکپارچه تأکید می کنیم. این شامل یک ارزیابی عمیق از فرآیندهای زندگی است که بر اصلاح رفتار، الگوهای تفکر، شناخت، پاسخ عاطفی و عملکرد اجتماعی تمرکز رمان افسردگی بدون دارو – صفحه وب توصیه شده – دارد. هنگامی که زوج مهارت های کافی را توسعه دادند و سطح عملکرد بهبود یافته ای را نشان دادند که برای هر دو رضایت بخش است، می توان درمان را خاتمه داد.

درمان افسردگی بدون دارو

موضوع اصلی درمان متمرکز بر عاطفه این است که پریشانی زوجین ناشی از نیازهای عاطفی بیان نشده و ناشناخته است. زن و شوهر به تعاملات سالم تر برمی گردند و رفتارها برای ایجاد تعادل شادتر از تعاملات مناسب تر تنظیم می شوند. بیمارانی که صادق و منطقی با تمایل به تغییر هستند، تمایل به ایجاد نتایج بهتر دارند. در بدترین حالت، بیماران بهتر نمی‌شوند زیرا نمی‌توانند از رفتارهای خودساخته و خودتخریب‌آمیز که باعث اختلال در کارکرد زناشویی و پریشانی می‌شود جدا شوند.

خانواده درمانی

یک پیشرفت طبیعی زوج درمانی رهایی از رفتارهای علامتی است که باعث گفتمان زناشویی، پریشانی و مشکلات می شود. این فرآیند ارزیابی زوجین معمولاً شامل جمع‌آوری اطلاعات عمیق در مورد مشکل ارائه شده و ارزیابی مشاغل، تحصیل، اشتغال، رشد کودکی، سابقه والدین، سوء مصرف مواد، تاریخچه مذهبی، رابطه‌ای، پزشکی، قانونی و سابقه روان‌شناختی گذشته است. یک مصاحبه. اختلال عملکرد عاطفی و رفتاری یک زوج به پردازش نامناسب اطلاعات (مثلاً احتمالاً «نتیجه گیری سریع») و ارزیابی های شناختی منفی مربوط می شود.

این روش تشخیص می دهد که الگوهای رفتاری منفی اغلب می تواند مانع از خودآگاهی شود و افراد را ناامید و غمگین کند. سپس روان‌درمانگر می‌تواند بهترین برنامه‌ریزی درمانی را طراحی کند. به عنوان مثال، اگر شما یک سازمان مرتبط با درب های upvc را اداره می کنید، ممکن است هر دوی این ها را به همراه استرس روانی داشته باشید. علائم این اختلال ممکن است با علائم مشابه بیماری های دیگر مانند تیروئید یا مشکل قلبی اشتباه گرفته شود.

آزمایش‌ها و اندازه‌گیری‌های روان‌شناختی بیشتر ممکن است در ابتدا یا در صورت نیاز در طول فرآیند درمان نشان داده شوند. به دلیل عوارض جانبی آنها، پزشکان معمولاً سعی می کنند استفاده از داروها را برای درمان اضطراب محدود کنند. در چندین بیماری روانپزشکی مانند افسردگی، اضطراب و اختلال استرس پس از سانحه، VMPFC به اندازه کافی استفاده نمی شود – احساسات بالا باقی می مانند، و تغییر نواری که افکار منفی را حفظ می کند، دشوارتر است.

اگر علت اصلی ناامیدی و اضطراب شما درک شود، که معمولاً اینطور نیست، ممکن است شما نیز در معرض چنین سناریویی قرار بگیرید و اجازه داشته باشید با رفتار درمانی بر اضطراب خود مقابله کنید و بر آن غلبه کنید. این مدل تلاش می‌کند تا انواع تفکر منفی را که باعث رفتارهای منفی می‌شود که باعث ناراحتی در رابطه می‌شود، کشف کند.

این مدل پیشرفت رابطه را در مراحل رشد می بیند. بیماران معمولاً مهارت‌ها و آگاهی‌های بیشتری را ایجاد می‌کنند که تعاملات رابطه سالم‌تری را ترویج می‌کند. اینها معمولاً رخ نمی‌دهند مگر اینکه مهارت‌های آموخته‌شده و توسعه‌یافته در طول درمان شکسته شود یا فردی در برابر تغییرات طولانی‌مدت مقاوم باشد. بر اساس این مدل، پریشانی زوجین منعکس کننده مشکلاتی در سازوکارهای مقابله ای مرتبط با تغییرات زندگی – اعم از تغییرات محیطی یا شخصی است.

Psychotherapy زوج ها باید تمایل به اصلاح و/یا تغییر رفتارهای ناکارآمد داشته باشند. این رفتارهای جایگزین با ایفای نقش، ادراکات مثبت را تشویق می کنند. درمانگران استراتژیک ساختاری ادراکات منفی موجود را به چالش می کشند و احتمالات و رفتارهای جایگزین را ارائه می دهند. آگاهی از رفتارهای پیشگیری از عود و رفتارهای عودکننده مهم است. خطر اصلی زوج درمانی عدم بهبود یا بازگشت به رفتارهای ناکارآمد است.

درمان وسواس فکری

هیچ نتیجه غیر طبیعی شناخته شده ای از زوج درمانی وجود ندارد. باید به زوجین اطلاع داده شود که همکاری برای این فرآیند حیاتی است. روان‌درمانگر معمولاً یک فرآیند ارزیابی گسترده را در طول ملاقات اولیه ارائه می‌دهد. این فرکانس به عوامل متعددی بستگی دارد، از جمله شدت یا فوریت مسائلی که شما را به دنبال درمان ترغیب می‌کنند، تصور شما از تعهدتان به انجام کارهای درمانی بین قرار ملاقات‌ها و محدودیت‌های مالی یا محدودیت‌های پوشش بیمه سلامت.

Psychotherapy

John Warren

طرفدار پرشور وب. خالق تایید شده مبشر اینترنتی آزاد. برگزارکننده برنده جایزه گیمر. زامبی مادام العمر.

بازی انفجار: زندگی خود را به گشت و گذار موفقیت آنلاین ببرید
دفتر کار درسی: ابزاری کارآمد برای یادگیری و مطالعه
Welcome to the World of House for Sale Canada: Your Gateway to Dream Home Ownership
Welcome to Real Estate Canada: Exploring the Opportunities and Challenges
Welcome to the World of Houses for Sale in Canada
شرط بندی بازی انفجار: معرفی و کاربردها
تماس با ما