رسانه های محافظه کار توجه کمی به افشاگری در مورد فاکس نیوز دارند

اسناد دادگاه که در 16 فوریه و دوشنبه منتشر شد، حاوی شواهدی است که Dominion در فرآیند کشف خود کشف کرده است. این پرونده‌ها شامل قطعاتی از سپرده‌گذاری‌ها، و همچنین ایمیل‌ها، پیام‌های متنی و پیام‌های فوری در میان مدیران فاکس، مانند روپرت مرداک و پسرش لاچلان، و میزبانانی مانند تاکر کارلسون و شان هانیتی است.

Dominion که فناوری رای‌دهی را تولید می‌کند، فاکس را متهم کرده است که مکرراً ادعاهایی را پخش می‌کند که دستگاه‌هایش در تقلب گسترده در انتخابات 2020 نقش داشته‌اند، علیرغم اینکه می‌دانست این ادعاها نادرست هستند. Dominion می‌گوید فاکس این کار را در یک تعقیب بی‌ملاحظه رتبه‌بندی و سود انجام داد و درخواست ۱.۶ میلیارد دلار خسارت دارد. این پرونده قرار است در ماه آوریل در دادگاه ایالت دلاور محاکمه شود.

وکلای فاکس استدلال کردند که تفسیر و گزارش‌های آن پس از انتخابات به منزله افترا نبود، زیرا میزبانان آن دروغ‌های مربوط به Dominion را تأیید نکرده بودند و بنابراین، توسط متمم اول محافظت می‌شدند.

با این حال، آن بحث‌های حقوقی درگیر در شبکه‌های فاکس پخش نشده است.

تنها اشاره روی آنتن به این پرونده در فاکس نیوز توسط هوارد کورتز، مجری برنامه هفتگی فاکس نیوز “MediaBuzz” بوده است. او این هفته به پرونده Dominion روی آنتن رفت و به بینندگان گفت: “من معتقدم که باید آن را پوشش دهم.”

او ادامه داد: «اما این شرکت تصمیم گرفته است به عنوان بخشی از سازمان مورد شکایت قرار گیرد، حداقل در حال حاضر نمی توانم در مورد آن صحبت کنم یا در مورد آن بنویسم. من به شدت با این تصمیم مخالفم، اما به عنوان یک کارمند باید از آن تبعیت کنم.»

سخنگوی فاکس نیوز به درخواست برای اظهار نظر پاسخی نداد.

هیچ دستور قانونی وجود ندارد که سازمان‌های رسانه‌ای را از پوشش پرونده‌هایی که در آن درگیر هستند منع کند. برای مثال، واشنگتن پست یک مقاله عمیق در مورد چگونگی و چرایی ساختن یک شخصیت در مقاله ای منتشر کرد که برنده جایزه پولیتزر در سال 1981 شد. این جایزه چند روز قبل پس از افشای کلاهبرداری پس گرفته شده بود. در سال 1999، لس آنجلس تایمز گزارشی تحقیقی درباره قرارداد مشارکت در سود که شرکت با مرکز استیپلز منعقد کرده بود، منتشر کرد.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Trends : Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances