رئیس یک سوپر PAC دموکرات کناره گیری می کند

رئیس و استراتژیست اصلی یک گروه بزرگ خارجی دموکرات پس از هشت سال کناره گیری می کند، یک تغییر در رهبری در حالی که برنامه های سال 2024 برای مجموعه ای از نهادها شکل می گیرد که انتظار می رود از دموکرات ها در رای گیری بالا و پایین حمایت کنند.

این گروه روز چهارشنبه اعلام کرد که گای سیسیل، که از اوایل سال 2015 رهبری آن گروه دموکرات، “اولویت‌های PAC” ایالات متحده آمریکا را بر عهده داشت، در پایان ماه مارس این گروه را ترک خواهد کرد. این یک نیروی کلیدی در سیاست دموکرات برای بیش از یک دهه بوده است، و در دوران تصدی آقای سیسیل، عمیقاً درگیر سیاست فراتر از رقابت های ریاست جمهوری شد. در میان دوره ای 2022، هزینه زیادی برای تبلیغات دیجیتالی کرد.

متحدان پرزیدنت بایدن در حال ارزیابی این هستند که حمایت گروه‌های خارجی از کمپین انتخاباتی مورد انتظار آقای بایدن چگونه خواهد بود. در سال 2020، مقامات درگیر با کمپین او نشان دادند که می خواهند مردم با Priorities USA درگیر شوند.

مشخص نیست چه کسی جایگزین آقای سیسیل خواهد شد، اما مقامات گفتند که این گروه دارای کارکنان برجسته ای است که شش سال در آنجا بوده اند. ده‌ها میلیون دلار برای تبلیغات ضد ترامپ در سال 2020 هزینه کرد و تقریباً 11 میلیون دلار پول نقد و 16 میلیون دلار تعهدات بیشتر دارد.

آقای سیسیل در بیانیه‌ای گفت: «اولویت‌ها به پیشروی و رشد خود ادامه خواهند داد، و من مشتاقانه منتظرم که نبرد آنها برای انتخاب مجدد بایدن را ببینم. من همچنین مشتاقانه منتظر چند ماجراجویی جدید خودم هستم و بیش از هر زمان دیگری متعهد هستم که هر جا و هر طور که می توانم تغییر ایجاد کنم.

در سال‌های اخیر، این گروه هزینه‌های دیجیتال را مورد توجه قرار داده است و گفته می‌شود افراد نزدیک به آقای بایدن، اولویت‌ها را به عنوان نقش دیجیتالی کلیدی در کمپین 2024 تصور می‌کنند.

دو نفری که در این مورد مطلع شدند گفتند که متحدان آقای بایدن انتظار دارند یک گروه خارجی دیگر به نام Future Forward در تبلیغات تلویزیونی رهبری کند.

Priorities USA در سال 2011 ایجاد شد، اولین مورد در نوع خود با حمایت از رئیس جمهور فعلی پس از تصمیم دادگاه عالی ایالات متحده در سال 2010 که شامل رسانه محافظه کار Citizens United راه را هموار کرد.

در آن زمان، پل بگالا، مشاور سابق بیل کلینتون، و توسط دو کارمند سابق کاخ سفید اوباما، بیل برتون و شان سوینی رهبری می شد و نقش کلیدی در ایجاد روایتی پیرامون میت رامنی در سال 2012 داشت. نامزد جمهوری خواهان و یک تاجر سابق، به عنوان یک مدیر شرکت بی عاطفه. این گروه آگهی‌هایی را منتشر کرد که در آن مردی که در کارخانه‌ای کار می‌کرد که شرکت سهامی خصوصی آقای رامنی برای تعطیل کردن آن تلاش می‌کرد، نامزد تشخیص سرطان، مرگ متعاقب آن و نداشتن بیمه درمانی را به گردن نامزدش انداخت.

تبلیغات وحشیانه بودند و در چند حالت نوسانی اجرا می شدند.

در چرخه بعدی ریاست جمهوری، تعدادی از دموکرات ها اولویت ها را وسیله ای پایدار برای حمایت از یک نامزد دیگر می دانستند.

آقای سیسیل، مدیر اجرایی سابق کمیته کمپین انتخاباتی سناتورهای دموکرات، در سال 2015 مسئولیت را بر عهده گرفت، زیرا هیلاری کلینتون به عنوان نامزد پیشتاز نامزدی دموکرات ها شناخته می شد و متحدانش از توانایی جمع آوری کمک های مالی نامزد احتمالی جمهوری خواه می ترسیدند. جب بوش، فرماندار سابق فلوریدا.

خانم کلینتون در بیانیه‌ای از آقای سیسیل تمجید کرد و گفت که او «بیش از هر کسی فهمیده است که ما برای مقابله با نیروهای راست افراطی به روش‌های جدید تفکر و ارتباط نیاز داریم».

پس از پایان آن مبارزات انتخاباتی، دامنه فعالیت گروه تکامل یافت و گسترش یافت و به ده‌ها رقابت برای کنگره و فرمانداری و همچنین ده‌ها رقابت دیگر با رای‌دهی پایین کشیده شد. مقامات گفتند که بیش از 650 میلیون دلار در طول این هشت سال جمع آوری کرد و 30 شکایت حقوق رای را تنظیم کرد.

در سال 2020، یک تبلیغ Priorities که به رئیس جمهور دونالد جی. ترامپ به دلیل پاسخ او به کووید حمله کرد، باعث شد کمپین آقای ترامپ از یک ایستگاه تلویزیونی کوچک ویسکانسین که آن را پخش کرده بود، شکایت کند. آقای ترامپ پس از باخت در انتخابات از دادخواست خود کنار کشید.

و در سال 2022، Priorities از تعدادی از نامزدهای سنا حمایت کرد زیرا دموکرات ها اکثریت خود را در یک چرخه ناامیدکننده میان دوره ای برای جمهوری خواهان گسترش دادند.

Braylon Mccoy

محقق حرفه ای وب. پیشگام الکل متعصب تلویزیون دوست حیوانات در همه جا.

Discover the Thrill of شرط بندی انفجار and Win Big!
بازی انفجار: زندگی خود را به گشت و گذار موفقیت آنلاین ببرید
دفتر کار درسی: ابزاری کارآمد برای یادگیری و مطالعه
Welcome to the World of House for Sale Canada: Your Gateway to Dream Home Ownership
Welcome to Real Estate Canada: Exploring the Opportunities and Challenges
Welcome to the World of Houses for Sale in Canada
تماس با ما