دیدار وزیر نفت با شرکت‌های بزرگ نفت و گاز ژاپن

وزارت نفت در تداوم دیپلماسی انرژی دولت سیزدهم با شرکت‌های بزرگ نفت و گاز ژاپن دیدار و رایزنی کرد.

به گزارش فارس و به گزارش روابط عمومی وزارت نفت، جواد اوجی که شنبه (دوم مهرماه) در رأس هیئتی برای حضور در چند نشست و رایزنی با شرکت‌های بزرگ ژاپنی تهران را به مقصد توکیو ترک کرده بود، دیدارهای فشرده‌ای را در ژاپن داشته است. .

وی در دیدار با مدیران عامل شرکت نفت و گاز ژاپن از جمله توشیاکی کیتامورا، سیمر اینپکس، تاکشی سایتو، رئیس شرکت انئوس ژاپن، یاماموتو، مدیر عامل فوجی اویل، ترامورا، عضو هیئت مدیره مؤسسه بیمه سرمایه گذاری و رشد (نکسی)، هابا، صنعت نفت و میتسوبیشی و گاز شرکت ماروبنی درباره فرصت‌های سرمایه‌گذاری در بخش بالادستی و پایین‌دستی صنعت نفت ایران، همکاری‌های مشترک، حمل‌ونقل انرژی و فناوری رایزنی و گفت‌وگو کرد.

وزیر نفت همچنین در جریان این سفر به نمایندگی از دولت جمهوری اسلامی ایران در آیین یادبود شینزو آبه، رئیس جمهور فقید ژاپن حضور پیدا کرد و در حاشیه این آیین در گفت‌وگو با شبکه دولتی کشور ژاپن (NHK) بیان کرد: ایران بدون انتظار برای بازگرداندن. توافق، برای جذب سرمایه‌گذاری خارجی تلاش می‌کند و صددرصد پذیرش سرمایه‌گذاری شرکت‌های ژاپنی را دارد.

جواد اوجی (دوشنبه، چهارم مهرماه) در نشست وزارت شراکت سبز آسیا (AGGPM) هم اظهار کرد: تحریم‌های یکجانبه و ظالمانه وضع‌شده علیه جمهوری اسلامی ایران به‌عنوان رتبه نخست مجموع ذخایر نفت و گاز و تولیدکننده انرژی جهان، امنیت انرژی جهان و منطقه را دارند. را به خطر انداخته است.

Heidi Avery

پنکه تی وی جنرال. کارآفرین. پیشگام زامبی مغرور. تحلیلگر. خالق شیطانی متعصب توییتر.

Discover the Thrill of شرط بندی انفجار and Win Big!
بازی انفجار: زندگی خود را به گشت و گذار موفقیت آنلاین ببرید
دفتر کار درسی: ابزاری کارآمد برای یادگیری و مطالعه
Welcome to the World of House for Sale Canada: Your Gateway to Dream Home Ownership
Welcome to Real Estate Canada: Exploring the Opportunities and Challenges
Welcome to the World of Houses for Sale in Canada
تماس با ما