در محاکمه تقلب مالیاتی سازمان ترامپ تاکنون چه اتفاقی افتاده است؟

آلن اچ. وایسلبرگ، ستوان وفادار دونالد جی. ترامپ برای چندین دهه، روز پنجشنبه بار دیگر در موضع خواهد ایستاد تا علیه تجارت خانوادگی آقای ترامپ، سازمان ترامپ، شهادت دهد.

آقای وایسلبرگ که تابستان امسال به جرایم مالیاتی که شرکت به آنها متهم شده است اعتراف کرد، تنها سومین شاهدی است که در طول دادگاه شهادت داده است، که در آخرین روز اکتبر آغاز شد اما به دلیل شیوع کووید خیلی زود به تعویق افتاد. -19.

و آقای وایسلبرگ، که شهادت خود را روز سه شنبه آغاز کرد، پیش از این مقداری درام را به این روند تزریق کرده است، و حقایق مهمی را برای تقویت پرونده دادستان منطقه منهتن ارائه کرده است، که تمرکز آن بر پاداش های پرسود خارج از کتاب است که شرکت به آقای وایسلبرگ پرداخت کرده است. و سایر مدیران اجرایی

در کمتر از دو ساعت شهادت در روز سه‌شنبه، آقای وایسلبرگ اعتراف کرد که چنین امتیازاتی را دریافت کرده است و می‌دانست که مالیات‌هایی بدهکار است که پرداخت نکرده است. و هنگامی که دادستان اصلی، سوزان هافینگر، از او پرسید که چرا صرفاً درخواست افزایش حقوق نکرده‌اید، او پاسخ داد که افزایش حقوق، سازمان ترامپ را ملزم می‌کرد که پول بیشتری به او و مقامات مالیاتی بپردازد. این شهادت شرکت را در طرحی دخیل می‌کرد که وکلای آن سعی کرده‌اند کاملاً به آقای وایسلبرگ متصل شوند.

آقای وایسلبرگ برجسته‌ترین شاهدی است که در محاکمه حاضر شده است، همانطور که در ابتدای بحث نشان داد، زمانی که هم دادستان و هم وکلای مدافع نقش او را در این طرح توصیف کردند.

در حالی که دادستان های دفتر دادستانی منطقه منهتن، این شرکت را به همان جنایاتی متهم کرده اند که آقای وایسلبرگ اعتراف کرده است، وکلای مدافع دو نهاد سازمان ترامپ – شرکت ترامپ و شرکت حقوق و دستمزد ترامپ – اصرار دارند که آقای وایسلبرگ فقط در امور خود عمل کرده است. منافع خود

سوزان نچلس، یکی از وکلای این شرکت، در بیانیه افتتاحیه خود در 31 اکتبر گفت: “این کار با آلن وایسلبرگ شروع شد و با آلن وایسلبرگ به پایان رسید.”

اما خانم هافینگر در بیانیه افتتاحیه خود گفت که شرکت ترامپ و شرکت حقوق و دستمزد ترامپ نیز سود برده اند.

او گفت: «اینجا همه برنده می‌شوند، آلن وایسلبرگ و این شرکت‌ها.

پس از افتتاحیه ها، دادستان ها شروع به بازجویی از اولین شاهد، کنترل کننده سازمان ترامپ، جفری اس. مک کانی کردند. او ثابت کرد که یک شاهد دشوار بود – مکرراً از دادستان ها می خواست که کلمات ساده را تعریف کنند و اغلب اظهار داشت که سؤالات را درک نمی کنند. در روز دوم محاکمه، آزمایش کووید او مثبت شد و رسیدگی را بیش از یک هفته به تعویق انداخت.

هنگامی که آقای مک‌کانی هفته گذشته به جایگاه بازگشت، توسط خانم نچلس مورد بازجویی متقابل قرار گرفت، او سعی کرد به هیئت منصفه نشان دهد که کنترل کننده در هر زمان به درخواست آقای وایسلبرگ، رئیس او عمل می‌کرد.

آقای مک کانی در مورد آقای ویسلبرگ گفت: «او یک مدیر خرد بود.

آقای مک‌کانی روز دوشنبه شانس کمتری داشت، زمانی که دادستان دیگری، جاشوا استینگلاس، از قاضی خواست تا اجازه دهد با آقای مک‌کانی به‌عنوان یک شاهد متخاصم رفتار شود و گفت که او «به‌طور باورنکردنی طفره می‌رود». قاضی، خوان مرچان، موافقت کرد که با آقای مک‌کانی می‌توان به عنوان خصمانه رفتار کرد.

این به آقای استینگلاس اجازه داد تا سؤالاتی بپرسد که قبلاً ممنوع شده بود، و او نهایت استفاده را برد و به آقای مک‌کانی یادآوری کرد که گفته بود از انجام اقدامات غیرقانونی آگاه بوده است. آقای مک کانی اذعان کرد که در چنین اقداماتی شرکت داشته است.

آیا هیچ یک از این موارد را به دونالد ترامپ جلب کرده اید؟ هی، مدیر مالی من را مجبور به تقلب می کند؟ آقای استینگلاس پرسید. آقای مک کانی پاسخ داد که نه.

شاهد دوم، دبورا تاراسف، که در بخش حسابداری شرکت کار می‌کرد و به آقای مک‌کانی گزارش می‌داد، نیز شهادت داد. خانم تاراسف اعتراف کرد که از برخی امتیازات که آقای وایسلبرگ دریافت کرده بود آگاهی داشته و نسبت به آقای مک‌کانی کمتر طفره می‌رود. او همچنین به یک وکیل مدافع، مایکل ون در وین، کمک کرد تا پرتره ای پیچیده اما دلسوزانه از آقای وایسلبرگ را ترسیم کند و دادگاه را برای شنیدن صحبت های خود حسابدار آماده کند.

Marisol Snow

خیلی پایین میاد کارآفرین حرفه ای. پیشگام بیکن. ادم شبکه های اجتماعی متعصب موسیقی هاردکور. پزشک اینترنت.

Discover the Thrill of شرط بندی انفجار and Win Big!
بازی انفجار: زندگی خود را به گشت و گذار موفقیت آنلاین ببرید
دفتر کار درسی: ابزاری کارآمد برای یادگیری و مطالعه
Welcome to the World of House for Sale Canada: Your Gateway to Dream Home Ownership
Welcome to Real Estate Canada: Exploring the Opportunities and Challenges
Welcome to the World of Houses for Sale in Canada
تماس با ما