درام اپرای پاریس در حالی که رقصنده شورشی به دنبال & آزادی حرفه ای& استعفا می دهد

صادره به تاریخ، صادره در تاریخ، تاریخ صدور: 23/11/2022 – 18:47

یکی از شناخته‌شده‌ترین رقصندگان مرد در اپرای پاریس، که به دلیل کار به عنوان داور در معادل فرانسوی «به شدت بیا رقصیدن» طرفداران زیادی در خارج از باله به دست آورد، روز چهارشنبه پس از ماه‌ها تنش از شرکت کناره‌گیری کرد.

هر دو طرف در بیانیه مشترکی که توسط اپرا منتشر شد، گفتند فرانسوا آلو، 28 ساله، که به‌خاطر هیکل خشن و جهش‌های جذابش شناخته می‌شود، اپرای پاریس را ترک می‌کند تا «آزادی حرفه‌ای کامل» داشته باشد.

این خبر غیرمنتظره بود و تنها هفت ماه پس از آن که اپرای پاریس Alu an نامگذاری کرد منتشر شد.étoile” (“ستاره”)، عنوان بالاترین رتبه آن، پس از فشار شدید طرفداران باله برای ارتقاء.

اما تنش هایی نیز بر سر نقش بسیار تبلیغاتی او به عنوان قاضی در “Danse avec les stars(“رقص با ستارگان”)، معادل فرانسوی نمایش موفق بی بی سی در بریتانیا “به شدت بیا رقص”.

آلو در این بیانیه گفت: “من تصمیم گرفته ام که آزادی کامل حرفه ای خود را بازیابم تا بتوانم آرزوهای هنری خود را به طور کامل تحقق بخشم.”

اپرای پاریس تاکید کرد که این تصمیم پس از “گفتگو” بین دو طرف گرفته شده است و “اشکال جدیدی از همکاری” آلو با این شرکت را امکان پذیر می کند.


الکساندر نیف کارگردان اپرای پاریس گفت: «این تصمیم اوج گفتگوی نزدیکی است که ما با فرانسوا در ماه‌های اخیر داشته‌ایم.

آلو همچنین با یک نمایش انفرادی به تور فرانسه رفته است. اما برای ناراحتی طرفدارانش، او از زمانی که نامش را به دست آورد هرگز در اپرای پاریس نرقصید.étoile“، که بی سابقه است.

جدایی او در یک زمان پرتلاطم برای باله اپرای پاریس اتفاق می‌افتد، با رقصنده سابق خوزه مارتینز در ماه دسامبر که قرار است از اورلی دوپون به عنوان رئیس شرکت جانشین شود.

چنین جدایی های پرمخاطبی با آخرین نمونه در سال 1989 که بالرین فوق ستاره سیلوی گیلم برای تمرکز بر یک حرفه بین المللی از خانه خارج شد، نسبتاً نادر است.

(AFP)

Damion Young

تحلیلگر. متخصص تلویزیون به طرز خشمگینی فروتن. علاقه مندان به فرهنگ پاپ طرفدار معمولی توییتر

Discover the Thrill of شرط بندی انفجار and Win Big!
بازی انفجار: زندگی خود را به گشت و گذار موفقیت آنلاین ببرید
دفتر کار درسی: ابزاری کارآمد برای یادگیری و مطالعه
Welcome to the World of House for Sale Canada: Your Gateway to Dream Home Ownership
Welcome to Real Estate Canada: Exploring the Opportunities and Challenges
Welcome to the World of Houses for Sale in Canada
تماس با ما