تکان دهنده! خانه مزرعه 1.5 هکتاری خواننده پنجابی دالر میهندی در گوروگرام مهر و موم شد | اخبار مردم

گوروگرام: یک مقام ارشد اداره برنامه ریزی شهر و کشور (DTCP) گفت که مقامات روز سه شنبه سه خانه مزرعه ای ساخته شده غیرقانونی، از جمله یکی متعلق به دالر مهدی خواننده پنجابی، واقع در نزدیکی دریاچه دامداما در سوهنا را پلمپ کردند.

آمیت مادولیا، برنامه ریز شهری منطقه (DTP) گفت: “اینها خانه های مزرعه ای غیرمجاز در منطقه مخزن دریاچه بودند. هر سه خانه مزرعه پلمپ شده اند. این خانه ها در محدوده آراوالی بدون هیچ مجوزی توسعه یافته اند.”

درایو تخریب و آب بندی با کمک نیروی پلیس بر علیه سه خانه مزرعه مطابق با دستورات NGT در موضوع سونیا گوش در مقابل ایالت هاریانا انجام شد. تیمی به رهبری DTP Madolia، از جمله ATP Sumeet Malik، دینش سینگ، روهان و شوبهام، در حضور قاضی وظیفه Lachhiram، Naib Tehsildar، Sohna، عملیات آب بندی را انجام دادند.

یک تیم پلیس به رهبری افسر خانه ایستگاه سدار صحنا (SHO) در آنجا مستقر شد.

یک افسر ارشد این اداره به شرط ناشناس ماندن تایید کرد که یکی از سه خانه مزرعه متعلق به خواننده دلر مهدی است. وی افزود که خانه مزرعه وی در زمینی به مساحت 1.5 هکتار ساخته شده است.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم