(تصاویر) صحرای شگفت انگیز تاتاکوآ

صحرای تاتاکوآ دومین منطقه خشک کلمبیا پس از شبه جزیره گواجیرو است. تاتاکوآ باغی از هزاران گل و درخت بود که کم کم خشک شدند تا تبدیل به بیابان شوند.

به فرارو، در مناطقی که دارای دو رنگ خاص سرخ و خاکستری هستند، کمی از جانوران و گیاهان می‌شوند و با ناکافی گزارش می‌دهند، در نتیجه فرسایش‌های رخ داده در منطقه سازگارکننده هستند.

صحرای تاتاکوآه مقصدی منحصربه‌فرد و دور از دسترسی در کلمبیا با تپه‌های ماسه‌ای ماورایی قرمز و خاکستری است. این بیابان در واقع یک جنگل خشک استوایی است که باد و باران در آن اشکال عجیبی در خاک ایجاد کرده است. در مسیرهای خیره کننده و از میان هزارتوها که پیاده روی می کنند، انواع درختان کاکتوس، بزها و پرندگان را پیدا می کنند.

صحرای تاتاکوآ از دو تشکیل شده است، بیابان قرمز و خاکستری که هر دو را می‌توان در یک روز کاوش کرد. همچنین یکی از گرمترین مکانهای کلمبیا با دمای 35 درجه است. با این حال، بارندگی شدید در این منطقه در ماههای آوریل و می‌وجود دارد و در نتیجه بیابانی سبزتر می‌شود. به همین دلیل از نظر فنی بیابان نیست.

صحرای سرخ تاتاکوآ معروف‌ترین قسمت است (همچنین به نام کوزکو شناخته می‌شود). همچنین صحرای خاکستری تاتاکوآ حدود ۳۰ دقیقه با ماشین از صحرای سرخ فاصله دارد. منظره در این قسمت از صحرا حتی سوررئال‌تر به نظر می‌رسد. به دلیل شکل‌های مشخص به فردش به آن دره ارواح لقب داده اند.

به دلیل موقعیت دورافتاده و طبیعت ناشناخته آن، به ندرت نوری در صحرای تاتاکوآ وجود دارد. این امر آن را به یکی از بهترین مکان‌ها در آمریکای جنوبی برای تماشای ستاره می‌کند.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Trends : Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances