(تصاویر) در نیویورک دو متر برف بارید!

بیش از 1.8 متر برف ساکنان شمال ایالت نیویورک را غافلگیر کرد و کمترین سه کشته برجای گذاشته بود. بر اثر سنگین برف منطقه بوفالو به شدت آسیب دید و برخی مناطق جنوب شهر تا اوایل روز شنبه بیش از 1.5 متر برف بارید.

به گزارش فرارو، در حدود 80 مایلی (129 کیلومتری) شمال شرقی شهر، در نزدیکی پایگاه فورت درام، بارش حدود 1.8 متر گزارش شده است. ساکنان بوفالو جمعه را با بارش برف سنگین گذراندند که گاهی اوقات با طوفان و رعد و برق همراه بود.

جنوب بوفالو شاهد بیشترین میزان برف بوده است. مدارس تعطیل شد. ایستگاه‌های قطار آمتراک در بوفالو، آبشار نیاگارا و دیپیو پنجشنبه و جمعه شدند. همچنین بسیاری از پروازهای داخل و خارج از فرودگاه بین المللی بوفالو نیاگارا لغو شد.

مارک پولونکارز از شهر ایری، گفت که این طوفان جان دو نفر را گرفته است. وی گفت: ما خود را به درد می‌آوریم و به همه یاد می‌کنیم که این برف بسیار سنگین و خطرناک است.

شهردار بوفالو هم از مردم خواست از تردد در جاده‌های جنوبی که به شدت آسیب دیده است، خود می‌کنند.

او در یک کنفرانس خبری به رانندگان بینندگان ۷ داد: وقتی برف تا ۱۰ سانتیمتر در ساعت می‌بارد، نمی‌توان آن را شکست داد. شما گیر آورد آورد.

در همین حال، خیابان‌ها در مرکز شهر و شمال بوفالو پاکسازی شده بودند، اما بعد از ظهر جمعه تقریباً خالی از خودروها بودند.

کیتی هوکول، فرماندار نیویورک، روز پنجشنبه برای بخش‌هایی از غرب نیویورک، از جمله جوامع در امتداد انتهای شرقی دریاچه ایری و دریاچه انتاریو، وضعیت اضطراری اعلام کرد.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکورخبردانشگاهGuide to buying household appliancesdigital currency tutorialdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهان