(تصاویر) جشن عروسی دسته جمعی در کشتی توقیف شده اماراتی!

ایمن یک کشتی نظامی اماراتی را که در اوایل سال جاری توقیف کرده بود، با میزبانی یک عروسی دسته‌جمعی به یک تالار عروسی تبدیل شد.

به گزارش فرارو، مراسم عروسی حدود 540 زوج یمنی در کشتی نظامی اماراتی «روابی» که پیش‌تر نیرو‌های یمن در دریای سرخ در اوایل سال جاری در ماه ژانویه آن را تصرف کرده بودند، برگزار شد.

به گزارش الخبر الخبر، صنعا این کشتی نظامی اماراتی را با میزبانی یک عروسی دسته‌جمعی که شامل صدها داماد در سوی دریای سرخ بود، به یک تالار عروسی تبدیل شد، تا پیامی برای سرباز زدن ائتلاف متجاوز سعودی از تمدید آتش بس در اوایل. اکتبر به پایان رسید.

فعالان در شبکه‌های اجتماعی شرکت‌های مقامات محلی استان الحدیده در عروسی جمعی در کشتی اماراتی «راوابی» را پیامی به اطلاعات دانستند. آن‌ها ساخته‌اند که یمنی‌ها این کشتی‌ها را به کار می‌برند که ابزار مرگ و نابودی بود، به سکویی برای زندگی و سالنی برای زندگی و لذت تغییر داده‌اند.

دیگر امارات دولت عربی و حضور آن در جنگ یمن را به سخره گرفتند و گفتند: مردم یمن به تنهایی کشتی راوابی را به سالن عروسی نیروی دریایی تبدیل کردند و از مقامات صنعا خواستند تا آن را به عنوان سالنی برای برگزاری مراسم آن‌ها اجاره دهند. .

روابی در اوایل کشتی در آب‌های یمن توقیف شد، زیرا حاوی تعداد زیادی سلاح برای جناح‌های طرفدار امارات بود.

این در حالی است که شرکت نفت یمن ارزیابی کرد ائتلاف متجاوز یک کشتی جدید حامل سوخت دیزل (گازوئیل) را توقیف کرده و از رسیدن آن به بندر الحدیده جلوگیری کرده است.

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم