تبدیل لباس قرمز به آبی: به زودی!

کد خبر : 1950349 |
22 تیر 1402 ساعت 08:15 |
131.1K بازدید |

12
دیدگاه

تیم امید ایران پس از اردو احتمالش با استقلال را رسمی خواهد کرد.

تبدیل لباس قرمز به آبی: به زودی!

به گزارش “ورزش سه”، آریا برزگر یکی از اولین بازیکنانی بود که پس از حضور جواد نکونام در رأس کادر فنی استقلال، به محل این باشگاه رفت تا مذاکرات اولیه با او انجام شود و در صورت توافق، توافق را امضاء کند ولی تا این لحظه کند. تصویری از لحظه قرارداد یا حضورش در کنار پیراهن آبی دیده نشده و این بازیکن فعلا در تمرینات تیم المپیک شرکت می‌کند.

این اتفاق جوانی که پیش‌تر تجربه حضور در پرسپولیس را داشت و فصل گذشته را در نفت سلیمان اسپری کرد، پس از کاهش تصمیم تیمش به مسجدی‌ها، اما با توجه به اینکه همچنان باید نفتی‌هاست، برای دریافت رضایت‌نامه باید صبر کرد که هنوز این اتفاق نمی‌افتد. نیفتاده و او داده در اردوی تیم المپیک حاضر باشد.

آریا برزگر که در فصل گذشته لیگ برتر ۱۹ بازی برای نفت مسجدسلیمان انجام داد، مثل اردوی قبل یکی از بازیکنان دعوت شده توسط رضا عنایتی است که دیروز با پیراهن قرمز در زمین مرکز ملی فوتبال در کنار بازیکنان دیگر تیم المپیک بود و خود را آماده می کرد. را به نمایش گذاشت.

این مسابقات ۲۰ ساله و بلند قامت پس از پایان در اردوی تیم امید ایران مانند برخی از هم‌می‌های خود در تیم‌های المپیک ازجمله یاسین سلمانی و محمدرضا خالدآبادی، باید تکلیف باشگاه آینده‌اش را مشخص کند و احتمالاً پیراهن قرمز به لباس آبی استقلال تبدیل شود. .

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Trends : Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances