به گفته یک مقام رسمی مکزیکوسیتی، جسد سه آمریکایی بر اثر مسمومیت با گاز مونوکسید کربن در مکزیکوسیتی Airbnb پیدا شدCNN

خانواده‌های سه آمریکایی که در اثر مسمومیت با گاز مونوکسید کربن در یک اقامتگاه اجاره‌ای در مکزیکوسیتی پیش از جشن‌های Dia de Los Muertos یا روز مردگان جان باختند، آنها را به عنوان دو معلم نیواورلئان و صاحب یک تجارت شمع در ویرجینیا بیچ معرفی کردند.

مادرش روز چهارشنبه به CNN گفت، جردن مارشال، 28 ساله، معلم انگلیسی کلاس دوازدهم، کنجکاو بود و فرهنگ های مختلف را دوست داشت، در حالی که دوستش، کورتز هال، 33 ساله، معلم مطالعات اجتماعی کلاس هفتم در شهر بود. به گفته خواهرش، او عاشق آواز خواندن و رقصیدن بود و «شوخی‌باز خانواده بود». مادرش گفت که در عین حال، کانداس فلورانس، 28 ساله، قلب و ذهن “پاک” داشت و منفی گرایی را رد می کرد.

این سه دوست در آپارتمانی که در Airbnb در محله La Rosita پایتخت مکزیک پیدا کرده بودند، اقامت داشتند. دفتر دادستان کل مکزیکوسیتی تحقیقاتی را در 30 اکتبر آغاز کرد و در مورد “مرگ سه خارجی، ناشی از مسمومیت احتمالی ناشی از استنشاق گاز” تحقیق کرد. در بیانیه دادستان کل آمده است که بررسی های کارشناسی نشان می دهد که گاز مونوکسید کربن بوده است.

در این بیانیه آمده است که پس از تشخیص بوی شدید گاز در آپارتمان، نگهبانان یک مجتمع مسکونی از مقامات محلی درخواست حمایت کردند و ماموران وارد شده جسد یک زن و دو مرد را پیدا کردند.

در این گزارش آمده است که امدادگران در محل متوجه شدند که آنها مرده اند. دادستانی کل دستور تحقیقات را صادر کرده است.

وزارت امور خارجه ایالات متحده با تایید این کشته شدگان گفت که تحقیقات را زیر نظر دارد و منتظر یافته های رسمی است. این پرسش‌ها را در مورد تحقیقات به مقامات مکزیکی ارجاع داد.

این وزارت در بیانیه ای گفت: “ما به ارائه تمام کمک های کنسولی مناسب به خانواده ها ادامه می دهیم.” به دلیل احترام به حریم خصوصی خانواده ها، در حال حاضر چیزی برای اضافه کردن نداریم. ما یک بار دیگر صمیمانه‌ترین تسلیت خود را به خانواده‌ها به خاطر از دست دادن آنها ابراز می‌کنیم.»

به گفته CDC، مونوکسید کربن یک گاز بی بو است که در دود ناشی از سوخت سوزانده شده در وسایل نقلیه، اجاق گازها، فانوس ها، کوره ها، شومینه ها یا کوره ها یافت می شود. علائم استنشاق طولانی مدت شامل سردرد، سرگیجه، ضعف، ناراحتی معده، استفراغ، درد قفسه سینه و گیجی است.

فریدا فلورانس گزارشی دلخراش از چگونگی فهمیدن مرگ دخترش ارائه کرد. یکی از پسرانش تماس گرفت و گفت: “مامان، کانداس دیگر با ما نیست” و او چندین بار آن را تکرار کرد. ساعت ها طول کشید تا حرف های او پردازش شود.

“من ناامید بودم. من از نظر عاطفی پریشان بودم.»

دوست پسر کانداس فلورانس، ویکتور دی، صبح روزی که او درگذشت او را چک کرد. او به سی ان ان گفت که حدود ساعت 4:10 صبح به وقت شرقی به او پیام داد و گفت که از نظر احساسی یا جسمی احساس خوبی ندارد.

“مشکل چیه؟” او پاسخ داد و او گفت که حالش خوب نیست و می خواهد به خانه برود. دی گفت که او گفت که احساس می کند به او مواد مخدر زده اند. او گفت که وقتی آنها پایگاه FaceTime را لمس کردند، او مضطرب به نظر می رسید.

او گفت که او سعی کرد بعداً صبح به او برسد، اما فایده ای نداشت، بنابراین با مارشال، دوست دوران کودکی او از ویرجینیا تماس گرفت.

پس از اینکه از فلورانس یا مارشال خبری نداشت، دی با میزبان Airbnb در مکزیکوسیتی تماس گرفت تا از آنها بخواهد که یک بررسی سلامتی انجام دهند.

مادرش می گوید که کانداس فلورانس در طول همه گیری همه گیر یک تجارت شمع راه اندازی کرد.

دی گفت: “شاید 10 تا 15 دقیقه بعد، او پاسخ داد که هر سه در آپارتمان هستند و همه آنها بدون علائم حیاتی پاسخ نمی دهند، و با اورژانس تماس گرفته شده است.” “قلبم فرو ریخت.”

یکی از پسران فریدا فلورانس در 2 نوامبر به مکزیکو سیتی پرواز کرد و روز بعد او را شناسایی کرد. جسد او به ویرجینیا بازگردانده شده است، اما هنوز از گمرک خارج نشده است و خانواده در حال همکاری با یک خانه تشییع جنازه برای به دست آوردن جسد او هستند.

مادر در مورد کوچکترین فرزندش گفت: «هنوز به دخترم نگاه نکرده‌ام. “او دختر عزیز من بود – رویاپرداز من، خالق من.”

فریدا فلورانس به یاد می‌آورد که در طول همه‌گیری کووید-19، کانداس فلورانس یک تجارت شمع به نام Glo Through It را راه‌اندازی کرد و به مادرش گفت که مردم در خانه بسته شده‌اند و آسیب می‌بینند و او می‌خواهد «روشنایی را به آنها بیاورد». “من به او خیلی افتخار می کردم.”

فریدا فلورانس و دی از ماهیت مثبت او صحبت کردند و دی گفت که کانداس فردی جاه طلب و سخت کوش با “حس کاوش است که می خواهد چیزهای جدید را تجربه و حس کند.” او پنج شنبه تولد 29 سالگی خود را جشن می گرفت.

او گفت: «او فقط یک روح زیبا بود. او یک جرقه نور بود. او بسیار دوستانه بود، یک انسان کامل. این چیزی است که بیشتر از همه به درد می‌خورد.»

مادرش اضافه کرد: “او قلب پاک، ذهنی پاک داشت و به هیچ وجه منفی گرایی را تحمل نمی کرد.”

مادرش جنیفر مارشال گفت که مارشال در ویرجینیا بیچ ویرجینیا بزرگ شد.

او یک پرتو درخشان از نور بود و هر کسی که با او در تماس بود هرگز او را فراموش نکرد. ما از همه جا محبت و حمایت زیادی دریافت کرده ایم.» او گفت. جردن بسیار روشنفکر و کنجکاو بود. او دوست داشت در فرهنگ های مختلف غوطه ور شود. او علاقه زیادی به شاگردانش داشت و یک مربی بسیار پرشور بود.»

مادرش گفت، جردن مارشال روشنفکر، کنجکاو بود و دوست داشت خود را در فرهنگ غوطه ور کند.

تاناجا ویلیامز، خواهرزاده هال، گفت که از مرگ عمویش شوکه شده است. او او را “نور زندگی من” خطاب کرد و گفت که بسیار دلتنگ او خواهد شد.

او گفت: “هر بار که او وارد اتاق می شد، شادی و خوشحالی خالص بود.” «ما هر دو عاشق موسیقی بودیم. ما همیشه با هم آواز می خواندیم و دلم برای آن تنگ خواهد شد.»

مادرش – خواهر هال، تانیکا – گفت که دلش برای همه چیز برادرش تنگ خواهد شد.

او بسیار پر از زندگی بود. او همیشه شاد بود، همیشه لبخند بزرگی بر لب داشت. او شوخی خانواده بود. او همیشه در یک مکان خوب و بسیار باهوش بود. «او عاشق رقصیدن بود. او عاشق آواز خواندن بود.»

تانیکا هال گفت، مدرسه ای که کورتز هال در آن تدریس می کرد، هفته گذشته به افتخار او بادکنک هایی را رها کرد و دانش آموزان و معلمان همکارش به وضوح احساساتی بودند.

جنیفر مارشال گفت که این سه نفر برای تعطیلات روز مردگان به مکزیکوسیتی سفر کردند. جشن‌هایی که معمولاً در 1 و 2 نوامبر در سراسر مکزیک پخش می‌شوند، به عزیزان درگذشته احترام می‌گذارند و با اشتراک‌گذاری شعر و شکستن نان شیرین با هم، لحنی پر جنب و جوش به خود می‌گیرند. جمجمه های تزئین شده و آب نبات های جمجمه ای شکل از ویژگی های معمولی آن هستند.

جنیفر مارشال گفت که مادر جردن مارشال به پایتخت سفر کرد و جسد او را شناسایی کرد. او گفت که پس از طی یک سری مراحل، جسد او را به ایالات متحده بازگرداند.

کورتز هال آورد

تانیکا هال گفت که خانواده هال زمانی که سفارت ایالات متحده با مادرش در 31 اکتبر، روز تولد مادرش تماس گرفت، از مرگ او مطلع شدند. خواهر گفت که یکی از مقامات سفارت به خانواده گفت که او بی توجه بوده و مشکوک به بازی زشت نیست.

او گفت: “برای او دریافت این خبر در روز تولدش بسیار ویرانگر بود.”

تالار گفت: خانواده هال برای آوردن جسد او به خانه تلاش می کنند و یک کمپین GoFundMe برای کمک به هزینه های مراسم تشییع جنازه راه اندازی کرده اند.

Airbnb این مرگ و میر را یک “تراژدی وحشتناک” خواند و گفت که آماده است تا با هر گونه درخواست کمک کند.

“افکار ما با خانواده ها و عزیزان است زیرا آنها برای چنین فقدان غیرقابل تصوری غمگین هستند. اولویت ما در حال حاضر حمایت از افرادی است که تحت تأثیر قرار گرفته اند، زیرا مقامات در حال بررسی اتفاقات هستند.

او گفت که جنیفر مارشال مایل است Airbnb و خدمات مشابه استفاده از آشکارسازهای دود و مونوکسید کربن را اجباری کنند تا بتوان از تراژدی های آینده جلوگیری کرد. بلافاصله مشخص نشد که آیا آشکارسازهای کار در آپارتمان وجود دارد یا خیر.

جنیفر مارشال گفت: “ما می خواهیم مطمئن شویم که مرگ او بیهوده نبوده است.”

Airbnb قویاً از میزبانان می‌خواهد که آشکارسازهای مونوکسید کربن را در محل سکونت خود نصب کنند و آشکارسازهای رایگان را به میزبانان ارائه می‌دهد.

خبر مرگ این افراد تنها چند ماه پس از گزارش‌هایی منتشر شد که سه آمریکایی بر اثر مسمومیت با گاز مونوکسید کربن در استراحتگاه ساندلز در جزیره بزرگ اگزومای باهاما جان خود را از دست دادند.

پلیس باهام گفت که دو زوج در شب 5 مه احساس بیماری کردند و توسط کادر پزشکی ویزیت شدند.

روز بعد مایکل فیلیپس 68 ساله و همسرش رابی فیلیپس 65 ساله از تنسی و وینسنت پل کیارلا 64 ساله از فلوریدا در ویلاهای خود جسد پیدا کردند. همسر کیارلا، دونیس، 65 ساله، قبل از انتقال به فلوریدا، برای درمان بیشتر به ناسائو، پایتخت منتقل شد.

تصحیح: نسخه قبلی این داستان نام دوست پسر کانداس فلورانس را اشتباه نوشت. روز ویکتور است.

Hayden Phillips

عاشق قهوه بی عذرخواهی یک تمرین‌کننده اینترنتی متواضع. دوست حیوانات در همه جا.

Discover the Thrill of شرط بندی انفجار and Win Big!
بازی انفجار: زندگی خود را به گشت و گذار موفقیت آنلاین ببرید
دفتر کار درسی: ابزاری کارآمد برای یادگیری و مطالعه
Welcome to the World of House for Sale Canada: Your Gateway to Dream Home Ownership
Welcome to Real Estate Canada: Exploring the Opportunities and Challenges
Welcome to the World of Houses for Sale in Canada
تماس با ما