اینها قربانیان طوفان ایان هستندCNN

مادرش گفت که مادر چهار فرزند برای جشن تولد 40 سالگی خود به فورت مایرز فلوریدا سفر کرده است – مادرش گفت که اکنون خانواده او در حال آماده شدن برای استراحت او هستند پس از شناسایی او به عنوان یکی از قربانیان طوفان ایان.

مادرش میشل هریس به سی ان ان گفت که نیشل هریس مایلز از دیتون اوهایو با گروهی از دوستان و خانواده خود برای جشن تولد او و یکی از دوستانش سفر کرد. به گفته مادرش، زمانی که طوفان ایان فلوریدا را درنوردید، او در یک خانه تعطیلات اجاره ای می ماند.

هریس گفت: “بسیاری از ما در خانه به او گفتیم که نرود زیرا طوفان در راه است.” آنها با این فرض که در امنیت هستند قرار داشتند.

بر اساس گزارش سی ان ان، میزان واقعی تلفات طوفان ایان هنوز ناشناخته است، با بیش از 100 کشته در جنوب شرقی، که اکثریت بزرگ آن در فلوریدا بوده است. ساکنان بخش‌هایی از فلوریدا خانه‌های خود را از دست داده‌اند و معیشت خود را از دست داده‌اند و سایرین در مناطق آسیب‌دیده در جنوب غربی این ایالت همچنان در انتظار نجات هستند.

اینها داستان برخی از قربانیان طوفان است:

مادرش گفت نیشل هریس مایلز چهار فرزند از خود به جای گذاشته است.

مادر هریس مایلز گفت که گروه دوستان به سرعت متوجه شدند که بودن در فورت مایرز بی خطر است، اما نتوانستند کسی را پیدا کنند که بخواهد آنها را از جایی که در آنجا اقامت داشتند بردارد.

هریس گفت آب وارد کرایه تعطیلات شد و آنها را به سمت سقف هل داد.

او گفت: «آنها بالای یک تشک بودند و دو تا از دختران نمی توانستند شنا کنند، بنابراین خودشان را با ملحفه ای به هم بستند تا سعی کنند همدیگر را ایمن نگه دارند». «آنها شروع کردند به لگد زدن و فریاد زدن و التماس کمک. سپس سقف روی آنها فرو ریخت.»

به گفته هریس، دخترش متوجه شد که یک میخ بدن او را سوراخ کرده است، در حالی که آنها در خانه به دام افتاده بودند.

سرانجام یکی از همسایه ها صدای فریادهایی که از داخل ملک می آمد را شنید و گروه را نجات داد و آنها را به یک پناهگاه موقت برد.

هریس گفت: «خواهرش دست او را نگه داشت تا نیشل از حرکت باز ایستاد. هریس گفت: «آنها 16 ساعت در یک پناهگاه موقت با جسد نیشل ماندند تا اینکه پناهگاه شروع به ترکیدن کرد…» هریس گفت که همسایه به آنها گفت که به دلایل ایمنی آنجا را ترک کنند، بنابراین آنها جسد او را آنجا گذاشتند.

مادرش گفت که هریس مایلز دو دختر و دو پسر از خود به جای گذاشته است.

هریس گفت که هریس مایلز از رقصیدن و گذراندن وقت با خانواده اش لذت می برد.

هریس گفت: «او همیشه زندگی مهمانی بود. او یک مراقب و دوست داشتنی بود. او از زندگی لذت می برد. دخترم را خیلی ها دوست داشتند.»

پسرش، اندرو چدستر، می‌گوید: الیزابت مک‌گوایر در زمانی که بیشتر به آن نیاز داشتی، دوست بود.

پسرش اندرو چدستر به سی ان ان گفت که کیپ کورال، فلوریدا، الیزابت مک گوایر، ساکن 49 ساله، روز جمعه پس از طوفان یان که منطقه را درنوردید، جسد در خانه اش پیدا شد. چدستر گفت که پلیس به او گفته است که مادرش در حالی که تلفن همراهش را در دست گرفته بود در رختخواب مرده است و به نظر می رسد که او فورا مرده است.

چدستر گفت که خانواده او آخرین بار روز چهارشنبه با مک گوایر صحبت کرده بودند و از آن زمان برای تماس با او مشکل داشتند. وقتی کسی از او چیزی نشنید، همسایه ها برای بررسی سلامتی تماس گرفتند.

چدستر گفت روز جمعه در خانه بود که یک کارآگاه اداره پلیس کیپ کورال در خانه او را زد و خبر مرگ مادرش را به او داد. او گفت که قبلاً از دوست پسر سابق مادرش تماس گرفته بود.

این جوان 24 ساله درباره مادرش گفت: «باورم نمی‌شود کسی که همین روزها دیدم کاملاً رفته است.

او در مورد اینکه این دو همیشه با هم شوخی می کردند صحبت کرد. چدستر گفت: «سرت را بالا بگیر کوچولو، خوب می شوی»، مادرش در مواقع سختی به او می گفت.

چدستر گفت: «او در زمانی که شما بیشتر به آن نیاز داشتید یک دوست بود.

سی ان ان با مادرش سوزان مک گوایر صحبت کرد که از طریق نوه اش چدستر از مرگ دخترش مطلع شد. او گفت که دخترش از لخته شدن خون ناشی از ترومبوز ورید عمقی رنج می‌برد و از کار افتاده بود.

مادرش گفت که دخترش که از “لیز” عبور کرده بود، دو پسر از خود به جا می گذارد.

سوزان مک گوایر در طول طوفان و پس از آن خدمات تلفن همراه محدودی داشت، زیرا در بوکیلیا، فلوریدا، در جزیره پاین سرگردان بود. او گفت که او بدترین چیزها را در مورد دخترش، به ویژه با وضعیت پزشکی او، نگران می کرد.

سوزان مک‌گوایر که سال‌ها پیش از مریلند به این منطقه نقل مکان کرده بود، می‌گوید: «صد کولاک به اندازه یک طوفان برای شما هزینه نخواهد داشت». «کسب و کار شوهرم از بین رفته، دخترم مرده است. تخریب عظیم است. هیچ وقت کولاک چیزی از من نگرفت.»

Jayron Purvis، 22 ساله، در Robersonville، کارولینای شمالی، هنگامی که بقایای طوفان Ian در روز جمعه از منطقه عبور کرد، جان باخت.

کیت آکری، سخنگوی اداره امنیت عمومی کارولینای شمالی، در بیانیه ای به سی ان ان گفت: «او در هنگام طوفان در حال رانندگی با کامیون خود در جاده های خیس بود که از جاده خارج شد و وارد باتلاق شد و در آنجا غرق شد.

پورویس یکی از چهار مرگ ناشی از طوفان در این ایالت است.

بر اساس اعلامیه دفتر فرماندار روی کوپر، سه نفر در حوادث جداگانه مرتبط با خودرو در روز جمعه جان خود را از دست دادند. یک نفر دیگر بر اثر مسمومیت با گاز مونوکسید کربن پس از راه اندازی یک ژنراتور در یک گاراژ بسته جان خود را از دست داد.

Kelvin Ashley

حل کننده مشکل متعصب سفر مادام العمر. بت نوجوان آینده. علاقه مندان به اینترنت آماتور.

Discover the Thrill of شرط بندی انفجار and Win Big!
بازی انفجار: زندگی خود را به گشت و گذار موفقیت آنلاین ببرید
دفتر کار درسی: ابزاری کارآمد برای یادگیری و مطالعه
Welcome to the World of House for Sale Canada: Your Gateway to Dream Home Ownership
Welcome to Real Estate Canada: Exploring the Opportunities and Challenges
Welcome to the World of Houses for Sale in Canada
تماس با ما
تمامی اطلاعات ارائه شده در این وب‌سایت از طریق تکنولوژی هوش مصنوعی و بدون دخالت انسانی تولید شده‌اند، اما ما از استفاده یا تصدیق این اطلاعات تشویق نمی‌کنیم.