اوکراین با رفتن به زمستان بدون گرما یا آب، نیازها در میکولایف & بسیار حیاتی& هستند

استفان دوجاریک، هماهنگ‌کننده کمک‌های بشردوستانه در آخر هفته به خرسون و میکولایف که در آن وضعیت بشردوستانه را ارزیابی کرد، با مقامات ملاقات کرد، و پاسخ‌های ارائه شده توسط سازمان‌های امدادی را زیر نظر داشت، در نشست خبری منظم به خبرنگاران، به‌روزرسانی کرد.

او مشاهده کرد که اگرچه انسان‌دوستانه کمک‌های حیاتی را ارائه می‌کنند، نیازها بسیار زیاد است“.

ایجاد تغییر

سخنگوی سازمان ملل گفت که خانم براون از نزدیک متوجه شد که چگونه از زمانی که دولت کنترل خرسون را دوباره به دست گرفت، تدارکات ارائه شده توسط سازمان ملل و شرکای آنها در زندگی مردم تفاوت ایجاد کرده است.

وی تصریح کرد: ما انتظار داریم با حمایت مسئولان بتوانیم نیازهای اولیه افرادی که در شهر مانده اند را پوشش دهیم، در صورتی که بتوانیم همان میزان کمک های ارسال شده در دو هفته گذشته را حفظ کنیم. .

میکولایف “قطع”

در همین حال، وضعیت در میکولایف همچنان “بحرانی” باقی مانده است زیرا این شهر همچنان پذیرای افرادی است که از خرسون فرار می کنند – روندی که از زمانی آغاز شد که روسیه برای اولین بار در فوریه اوکراین را مورد حمله قرار داد.

از زمان شروع جنگ و تا همین اواخر، میکولایف تقریباً هر روز گلوله باران می شدآقای دوجاریک به خبرنگاران گفت که حدود 250000 نفر از مردمی که در شهر باقی مانده اند به طور کامل از آب و سایر خدمات ضروری قطع شده اند.

“مقامات محلی به ما می گویند که اکنون، با دورتر شدن خطوط مقدم از شهر، آنها در نهایت قادر به تعمیر سیستم آب هستند.”

زمستان در راه است

برای کمک به مردم میکولایف و کسانی که از جاهای دیگر می‌آیند، اهداکنندگان با تقویت مقامات از سازمان‌های بشردوستانه حمایت می‌کنند تا شهر را برای زمستان آماده کنند.

این سخنگو گفت: “قبلاً برخی از نقاط گرمایشی در میکولایف برای کمک به افرادی که نمی توانند خانه های خود را گرم کنند ایجاد شده است.”

امدادگران در حال تهیه تجهیزات و ژنراتورهایی هستند تا این مکان ها را کاربردی کنند.

وضعیت وخیم

اگرچه برق به تدریج در حال بازسازی است، منابع آب و گرمایش همچنان وخیم است.

آقای دوجاریک با اطلاع رسانی به رسانه ها گفت: «ما همچنان نگران وضعیت اسفبار غیرنظامیان در اوکراین هستیم، به ویژه با فرا رسیدن فصل زمستان»، و به رسانه ها اطلاع داد که سازمان ملل در تلاش است «از مردم با خدمات و تجهیزات حمایت کند تا مطمئن شود که می توانند از آنها محافظت و نگهداری کنند. در این ماه‌های سخت گرم است.»

او از کمک‌کنندگان برای حمایت مالی «فوق‌العاده» آنها از پاسخ بشردوستانه اوکراین تشکر کرد و گفت که 3.1 میلیارد دلار از 4.3 میلیارد دلار درخواست Flash برای سال دریافت شده است.

او گفت: «به منظور حفظ شتاب واکنش و تداوم عملیات برای حمایت از مردم در سراسر اوکراین در این ماه‌های سرد زمستان، تداوم بودجه بدیهی است که حیاتی است».

Fletcher Hobbs

نینجا آبجو عمومی. محقق اینترنت. معتاد وب هیپستر پسند. خواننده مغرور. زیاد می افتد

Discover the Thrill of شرط بندی انفجار and Win Big!
بازی انفجار: زندگی خود را به گشت و گذار موفقیت آنلاین ببرید
دفتر کار درسی: ابزاری کارآمد برای یادگیری و مطالعه
Welcome to the World of House for Sale Canada: Your Gateway to Dream Home Ownership
Welcome to Real Estate Canada: Exploring the Opportunities and Challenges
Welcome to the World of Houses for Sale in Canada
تماس با ما