اسپرینگفیلد، نیوجرسی مکانی دلنشین با مسکن نسبتاً مقرون به صرفه

از زمانی که در سال 2012 به آپارتمانی در اسپرینگفیلد، نیوجرسی نقل مکان کردند، بروک و سام ونوکور صاحب دو فرزند شدند و دو خانه خریدند. با همه اینها، آنها اقامت در اسپرینگفیلد را انتخاب کردند و اخیراً یک خانه پنج خوابه در سال 2021 به قیمت 790000 دلار خریدند.

خانم Wenocur، 36 ساله، یک تنظیم کننده خسارت بیمه، گفت: «وقتی ما اینجا بودیم، جامعه آنقدر خوب بود که هرگز آنجا را ترک نکردیم. «مردم تمایل دارند روی زمین باشند. ما همچنین تنوع را دوست داریم – افرادی از هر طبقه و پیشینه های مختلف. ما نوع شهر کوچک را دوست داریم.»

همچنین، دسترسی آسان به 78 بین ایالتی، که از شهرک یونیون کانتی عبور می‌کند، به این معنی است که آقای Wenocur، 37 ساله، که یک وکیل است، می‌تواند تنها در 20 دقیقه به دفتر خود در نیوآرک برسد، در صورتی که ترافیک اجازه دهد.

اگرچه اسپرینگفیلد نسبت به شهرهای همسایه مانند سامیت و وستفیلد از مشخصات پایین تری برخوردار است، بسیاری از خریداران احساس خانه و قیمت نسبتاً مقرون به صرفه آن را دوست دارند.

ماریسا پیکا، ساکن 27 ساله و نماینده گروه دیوید ملک در وستفیلد، گفت: “شما در اسپرینگفیلد کمی بیشتر از برخی شهرهای اطراف برای پول خود دریافت خواهید کرد.”

این تجربه ویرجینیا هیل، 33 ساله، مدیر پروژه در یک شرکت تجهیزات لوله کشی، و همسرش، دانیل مونتانو، 35 ساله، یک مشاور املاک و مستغلات در شرکت Signature Realty در وستفیلد بود. این زوج که سه فرزند دارند (و فرزند چهارم در راه)، به دنبال خانه‌هایی در وستفیلد، کوهستان، مدیسون و سایر جوامع بودند، اما «پیدا کردن یک خانه چهار خوابه در محدوده 500000 دلار در آن شهرها بی‌سابقه بود. آقای مونتانو گفت.

آنها در نهایت در مارس 2022 یک استعمار چهار خوابه را به قیمت 495000 دلار در اسپرینگفیلد خریداری کردند و از این انتخاب راضی هستند. آقای مونتانو گفت: «این جو قطعاً برای خانواده‌ها مناسب است.

لیزا اشرف، 35 ساله، یک مشاور مدرسه، در سال 2015 به عنوان یک زن مجرد به اسپرینگفیلد نقل مکان کرد و یک آپارتمان یک خوابه و بعداً یک خانه شهری خرید. در سال 2018، او و همسرش دیوید اشرف، 36 ساله، پدری خانه نشین که به عنوان جابجایی نیز کار می کند، 450000 دلار برای خانه مزرعه ای که اکنون با سه پسر خود در آن زندگی می کنند، پرداخت کردند.

خانم اشرف گفت: «احساس می‌کردم که اینجا مکانی عالی برای تشکیل خانواده است. “شما به فروشگاه بروید، می دانید که قرار است کسی را که می شناسید ببینید.”

مقامات شهرستان سعی کرده اند با تشویق ساخت و سازهای خرده فروشی و ساختمان های چند خانواری، منطقه خرید خیابان موریس را احیا کنند. یک ساختمان با کاربری مختلط اخیراً در نزدیکی خیابان‌های موریس و مانتین افتتاح شد، اما کار در سایت دیگری که برای توسعه در سال 2019 پاکسازی شد، متوقف شده است.

کریستوفر کاپودیس، شهردار، گفت: «ما به ارزیابی اینکه آیا مالک ملک می‌تواند پروژه را تکمیل کند، ادامه می‌دهیم. اگر پروژه همچنان متوقف شود، شهرستان به طور فعال در حال ارزیابی راه حل های خود است.

اسپرینگفیلد، حدود 25 مایلی از میدتاون منهتن، حدود 17000 ساکن در پنج مایل مربع دارد. بر اساس داده‌های سرشماری، حدود 63 درصد سفیدپوستان غیر اسپانیایی، 17 درصد اسپانیایی‌تبار، 10 درصد آسیایی و 9 درصد سیاه‌پوست هستند.

بسیاری از مسکن ها به رونق توسعه پس از جنگ برمی گردد. سبک های دهه 1960 مانند سطوح تقسیم شده رایج هستند. برخی از گران‌ترین خانه‌ها در محله Baltusrol Top (همچنین به عنوان Top شناخته می‌شود)، منطقه‌ای سرسبز و تپه‌ای با خیابان‌های پیچ در پیچ و زمین‌های بزرگ مشرف به باشگاه گلف Baltusrol هستند.

عرضه خانه‌ها برای فروش بسیار محدود بوده است – یک بررسی اخیر از Zillow تنها حدود دوازده مورد در بازار پیدا شد. Yesenia Alcivar، یکی از نمایندگان Signature Realty در Summit، گفت که نرخ های بالاتر وام مسکن، مالکان خانه را از فروش منصرف می کند.

او با اشاره به نرخ سود 2 تا 3 درصدی وام مسکن گفت: «مردم زیادی هستند که در نرخ سود دو و سه قفل شده اند. آنها احساس می کنند که نیازی به فروش و خرید چیزی با نرخ بهره نیست، مگر اینکه تغییر بزرگی در زندگی داشته باشند.

یافتن خانه در اسپرینگفیلد با قیمت کمتر از 500000 دلار هنوز ممکن است، هرچند آسان نیست. جستجوی اخیر در سرویس فهرست چندگانه گاردن ایالت نشان داد که قیمت های درخواستی از 389000 دلار برای استعمار سه خوابه ساخته شده در سال 1914 تا 995000 دلار برای یک خانه شش خوابه بازسازی شده که در سال 1949 ساخته شده است.

طبق خدمات فهرست‌بندی چندگانه، 191 خانه تک‌خانواری در اسپرینگفیلد در سال منتهی به 15 مارس با قیمت متوسط ​​550000 دلار فروخته شد. این در مقایسه با 226 خانه فروخته شده در دوره 12 ماهه قبلی، با قیمت متوسط ​​520,000 دلار است.

دو منطقه کوچک خرید عابران پیاده اسپرینگفیلد، در خیابان‌های موریس و کوهستان، خواب‌آلود هستند. اما میشل پیس، یکی از نمایندگان Signature Realty در وستفیلد، گفت که این شهرک “با شهرهایی احاطه شده است که مرکز شهرهای زیبایی دارند” در فاصله چند دقیقه رانندگی.

علاوه بر این، مسیر شلوغ 22 از بخش جنوبی شهر عبور می کند و دسترسی به بسیاری از فروشگاه ها و رستوران ها را فراهم می کند. مرکز خرید در Short Hills نیز در همین نزدیکی است.

کوهنوردان می توانند از نزدیکی اسپرینگفیلد به دو منطقه حفاظت شده طبیعی بهره ببرند: رزرواسیون واچانگ، در شهرستان یونیون، و رزرو کوهستان جنوبی، در شهرستان اسکس، که شامل باغ وحش لاک پشت است.

ناحیه مدارس دولتی اسپرینگفیلد حدود 2150 دانش آموز را در پنج مدرسه ثبت نام می کند: دبیرستان جاناتان دیتون. مدرسه راهنمایی که به دانش آموزان کلاس ششم تا هشتم خدمت می کند. دو مدرسه که به کلاس سوم تا پنجم خدمت می کنند. و یکی دیگر از دانش آموزان در مهدکودک تا پایه دوم خدمت می کند.

بیش از نیمی از دانش‌آموزان دبیرستان در کلاس‌های Advanced Placement شرکت می‌کنند و 90 درصد آنها به کالج ادامه می‌دهند. برای سال تحصیلی 2021-22، میانگین نمرات SAT در خواندن و نوشتن 544 و در ریاضیات 526 بود (در مقایسه با میانگین ایالتی 538 و 532).

رای دهندگان اسپرینگفیلد اخیراً صدور اوراق قرضه 32.9 میلیون دلاری را برای تأمین مالی بازسازی و تعمیرات مدارس منطقه تأیید کردند.

اسپرینگفیلد در خط قطار شهری نیست، اما شهرک یک اتوبوس شاتل را از پارکینگ استخر جامعه اسپرینگفیلد به ایستگاه راه آهن Short Hills New Jersey حمل می کند. اتوبوس شاتل 3 دلار برای سواری یا 50 دلار در ماه هزینه دارد. از ایستگاه شورت هیلز، سفر به ایستگاه پن می تواند تا یک ساعت طول بکشد و هزینه آن 8.50 دلار یک طرفه یا 254 دلار در ماه است.

اتوبوس شماره 114 نیوجرسی ترانزیت از اسپرینگفیلد به ترمینال اتوبوس پورت اتوریتی در میدتاون منهتن می رود. این سفر حدود 50 دقیقه طول می کشد و هزینه آن 7 دلار یک طرفه یا 199 دلار برای یک بلیط ماهانه است.

مسافرانی که ترجیح می‌دهند رانندگی کنند، از دسترسی آسان به 78 بین ایالتی لذت می‌برند، که از طریق اسپرینگفیلد می‌گذرد و رانندگان را از طریق تونل هلند به منهتن پایین یا از طریق راهپیمایی نیوجرسی و تونل لینکلن به میدتاون منهتن می‌آورد. هر کدام از این مسیرها حدود 35 تا 50 دقیقه طول می کشد، اگرچه رانندگی در ترافیک سنگین می تواند بسیار طولانی تر باشد.

مسافرانی که در نیوجرسی کار می کنند به لطف بین ایالتی 78 که به راهپیمایی، پارک وی گاردن استیت و 287 بین ایالتی متصل می شود، به راحتی به شهرستان های اطراف دسترسی دارند.

به گزارش انجمن تاریخ اسپرینگفیلد، در ژوئن 1780، نیروهای بریتانیایی و هسیایی که به سمت اردوگاه بزرگ ارتش قاره‌ای در موریس‌تاون حرکت می‌کردند، توسط سربازان قاره‌ای و اعضای شبه‌نظامی نیوجرسی در نبرد اسپرینگفیلد به عقب برگشتند. بریتانیایی ها بیشتر روستای اسپرینگفیلد و همچنین اولین کلیسای پرزبیتریان را در هنگام عقب نشینی سوزاندند. این کلیسا در سال 1791 بازسازی شد. این نبرد آخرین تهاجم بریتانیا به نیوجرسی را رقم زد.

باشگاه گلف Baltusrol نزدیک به 500 هکتار را در قلب اسپرینگفیلد پوشش می دهد. این باشگاه خصوصی که در سال 1895 تأسیس شد، با یک باشگاه به سبک تودور که در سال 1910 ساخته شد، میزبان رویدادهای تور PGA متعدد، از جمله هفت مسابقات قهرمانی آزاد ایالات متحده، بوده و یک نقطه عطف تاریخی ملی است.

برای به روز رسانی ایمیل هفتگی در مورد اخبار املاک و مستغلات مسکونی، اینجا ثبت نام کنید.

Reece Bryant

ایجاد کننده. شیطون عاشق تلویزیون حل کننده مشکلات مادام العمر نویسنده. تحلیلگر. نینجا فرهنگ پاپ. عاشق اینترنت معتبر. کاوشگر کل کارآفرین لاعلاج

بازی انفجار: زندگی خود را به گشت و گذار موفقیت آنلاین ببرید
دفتر کار درسی: ابزاری کارآمد برای یادگیری و مطالعه
Welcome to the World of House for Sale Canada: Your Gateway to Dream Home Ownership
Welcome to Real Estate Canada: Exploring the Opportunities and Challenges
Welcome to the World of Houses for Sale in Canada
شرط بندی بازی انفجار: معرفی و کاربردها
تماس با ما