اسرائيل از اسرائيل خواست تا به افراد بشردوستانه اجازه ادامه كار در فلسطين را بدهد

صبح روز پنجشنبه، نیروهای اسرائیلی به دفاتر هفت سازمان حقوق بشر و بشردوستانه فلسطینی در رام الله در کرانه باختری اشغالی حمله، تفتیش و پلمپ کردند.

اموال آنها مصادره و تخریب شد و دستورات نظامی برای بستن دفاتر در محل رها شد.

لین هستینگز، مقیم و هماهنگ کننده امور بشردوستانه سازمان ملل متحد در فلسطین، گفت که تلاش برای بسته شدن «تمام نهادهایی را که برای ارتقای حقوق بشر و توسعه تلاش می کنند تحت تأثیر قرار می دهد و در حال ارائه کمک هستند».

هزینه های اسکان

سازمان ملل و شرکای آن اتهامات مربوط به حمایت مالی از تروریسم و ​​همچنین نامگذاری اسرائیلی ها از این نهادها به عنوان سازمان های غیرقانونی و/یا تروریستی را جدی می گیرند.

علیرغم پیشنهادها برای بررسی اتهامات برای تعیین اینکه آیا بودجه منحرف شده است یا خیر، مقامات اسرائیلی هیچ مدرک قانع کننده ای به آژانس های سازمان ملل و یا شرکای غیردولتی که در OPT کار می کنند برای حمایت از این نام گذاری ها ارائه نکرده اند.

چندین کشور عضو اخیراً اعلام کردند که شواهدی که با آنها به اشتراک گذاشته شده است، این نامگذاری ها را توجیه نمی کند.

تلاش برای بسته شدن دفاتر این سازمان نشان‌دهنده آخرین مورد از مجموعه اقدامات اسرائیل است که توانایی حقوق بشر، فعالیت‌های بشردوستانه و توسعه در سرزمین‌های اشغالی فلسطین را محدود می‌کند که بر تمامی نهادهایی که برای ارتقای حقوق بشر، توسعه و توسعه فعالیت می‌کنند تأثیر می‌گذارد. آژانس های سازمان ملل و انجمن آژانس های توسعه بین المللی در بیانیه ای اعلام کردند.

قوانین بین المللی را رعایت کنید

در این بیانیه، بیانیه قبلی که در نوامبر گذشته منتشر شد، تاکید کرد که قوانین مبارزه با تروریسم باید مطابق با تعهدات حقوق بین الملل، به ویژه حقوق بشردوستانه بین المللی و حقوق بشر باشد.

این شامل احترام کامل به حقوق آزادی تشکل و بیان است.

نمی توان آن را برای حقوق بشر مشروع و کار بشردوستانه به کار برد. گستردگی قانون ضد تروریسم 2016 اسرائیل و تأثیر آن بر فرض بی گناهی، نگرانی های جدی را تحت قوانین بین المللی ایجاد می کند.

در پایان این بیانیه آمده است: «ما از دولت اسرائیل می‌خواهیم از هرگونه اقدامی که مانع از ادامه فعالیت‌های حیاتی حقوق بشر، بشردوستانه و توسعه این سازمان‌ها در سرزمین‌های اشغالی فلسطین شود، خودداری کند».

Erica Ferrell

نینجا موسیقی غرور آفرین. حل کننده مشکل متخصص حرفه ای سفر. دردسر ساز. ارتباط گر مشتاق

Discover the Thrill of شرط بندی انفجار and Win Big!
بازی انفجار: زندگی خود را به گشت و گذار موفقیت آنلاین ببرید
دفتر کار درسی: ابزاری کارآمد برای یادگیری و مطالعه
Welcome to the World of House for Sale Canada: Your Gateway to Dream Home Ownership
Welcome to Real Estate Canada: Exploring the Opportunities and Challenges
Welcome to the World of Houses for Sale in Canada
تماس با ما