آهنگ های کارول جی جهان را تسخیر کرد. در یک LP جدید، او خودش را نشان می دهد.

او به یاد می آورد: «پدرم سه ماه با من صحبت نکرد. او می گفت، نه، شما نمی توانید این کار را انجام دهید. هفت سال زحمات ما را دور می ریزید. من میدونم تو کی هستی. من می دانم که ما می توانیم آن را دریافت کنیم. سخت است، اما وقتی آن را به دست آوریم، از بقیه بزرگتر خواهد شد.»

هنگامی که در نیویورک در حال سوار شدن به اتوبوس بود، تبلیغ یک کنفرانس موسیقی-تجاری در بوستون توجه او را به خود جلب کرد. او در یک انگیزه شرکت کرد و این یک نقطه عطف بود. او گفت: “من می دانم که عاشق موسیقی هستم و این کار را با اشتیاق انجام می دهم.” اما آموزش در آن کنفرانس این بود که چگونه موسیقی می‌تواند یک تجارت بزرگ باشد و چگونه می‌توان چنین کار کرد.»

او به کلمبیا بازگشت، برای تحصیل در رشته موسیقی در دانشگاه آنتیوکیا ثبت نام کرد، آهنگ‌هایی را به طور مستقل منتشر کرد و در هر فرصتی اجرا کرد، در نهایت با ستارگان رگیتون مانند نیکی جم دوئت خواند. اولین آلبوم او در سال 2017، “Unstoppable” شامل دوئت هایی با Bad Bunny و Quavo (از Migos) بود و جایزه گرمی لاتین 2018 را به عنوان بهترین هنرمند جدید برای او به ارمغان آورد. محبوبیت او تنها از آن زمان به بعد افزایش یافته است و آهنگ‌های جذابی مانند «Mi Cama» («تخت من») و «Punto G» («نقطه جی») افزایش یافته است. در آمریکای لاتین، او تیتر استادیوم ها است.

همکار همیشگی او دانیل اچواریا اویدو بوده است که به عنوان اوی در درامز ضبط می کند و اکثریت قریب به اتفاق آهنگ های او را تولید کرده است. او آهنگ های رگیتون و سایر ضربات را متناسب با صدای او خیاط و اصلاح می کند. او همچنین تلاش می کند تا با جاه طلبی های او مطابقت داشته باشد. او در یک گفتگوی ویدیویی از لس آنجلس گفت: “ذهن کارول همیشه در حال حرکت است.” او همیشه یک هدف دارد که مسیر آهنگ باید کجا باشد، شعر کجا باید باشد. او همیشه به این فکر می کند که حرکت بعدی، قدم بعدی، دستاورد بعدی چیست؟»

در «Mañana Será Bonito»، کارول جی با فینیاس (برادر و همکار بیلی آیلیش)، شان پل خواننده سالن رقص جامائیکایی، رومئو سانتوس خواننده باچاتا متولد برانکس، آنجل دیور دمبوسور دومینیکن و پیشرو او به عنوان یک سوپراستار کلمبیایی کار کرد. شکیرا. او همچنین با “Gatúbela” (“Catwoman”)، یک دونفری نژادپرستانه با Maldy، خواننده رپ پورتوریکویی از گروه دونفره Plan B، که اولین آلبوم خود را در سال 2002 منتشر کرد، نسل بزرگتر رگیتون را در آغوش می‌کشد.

Braylon Mccoy

محقق حرفه ای وب. پیشگام الکل متعصب تلویزیون دوست حیوانات در همه جا.

Discover the Thrill of شرط بندی انفجار and Win Big!
بازی انفجار: زندگی خود را به گشت و گذار موفقیت آنلاین ببرید
دفتر کار درسی: ابزاری کارآمد برای یادگیری و مطالعه
Welcome to the World of House for Sale Canada: Your Gateway to Dream Home Ownership
Welcome to Real Estate Canada: Exploring the Opportunities and Challenges
Welcome to the World of Houses for Sale in Canada
تماس با ما