آلو آرجون با گذراندن 20 سال فعالیت در صنعت فیلم تلوگو قدردانی می کند | اخبار مردم

بمبئی: آلو آرجون، بازیگر، روز سه‌شنبه، در حالی که 20 سال فعالیت در صنعت سرگرمی را به پایان رساند، یادداشتی صمیمانه در رسانه‌های اجتماعی نوشت. آلو در اینستاگرام خود نوشت: “امروز، 20 سال در صنعت فیلم را به پایان رساندم. من بی نهایت برکت هستم و سرشار از عشق هستم. من از همه افراد این صنعت سپاسگزارم. به خاطر عشق من چیزی هستم که هستم. از بینندگان، تحسین کنندگان و طرفداران. سپاسگزاری برای همیشه.”

آلو اولین بازیگری خود را با فیلم درام عاشقانه تلوگو “Gangotri” که همچنین آدیتی آگاروال و پراکاش راج در نقش های محوری ایفای نقش کردند، مشخص کرد. پس از آن، این بازیگر در فیلم‌هایی مانند «آریا ۲»، «ودام»، «جولای»، «ساراینودو»، «آلا وایکونتاپوررامولو»، «پاشپا: ظهور» و بسیاری دیگر بازی‌های برجسته‌ای ارائه کرد.

بلافاصله پس از اینکه این بازیگر پست را حذف کرد، طرفداران بخش نظرات را با قلب قرمز و شکلک های آتش پر کردند. بازیگر سامانتا روث پرابهو نوشت: “به زودی آتش بازی برگزار می شود!” راکول پریت سینگ نوشت: “Fav Fav Fav.” شریا گوشال خواننده نوشت: “تبریک به شما! چه سفری بود.” دیوید وارنر بازیکن کریکت نوشت: “آفرین رفیق.” آرمان مالک نظر داد، “تبریک می‌گویم آنا قدرت بیشتری به تو می‌دهم!

در همین حال، آلو آرجون بعدی در «Pushpa: The Rule» به همراه بازیگر Rashmika Mandanna خواهد بود. «Pushpa: The Rise»، یک سرگرمی اکشن به کارگردانی سوکومار، در 17 دسامبر 2021 در سینماها اکران شد. این فیلم که آلو آرجون در نقش اصلی آن بازی می کند، مورد تحسین گسترده قرار گرفت. فهد فاصل بخشی از این فیلم بود. این فیلم در گیشه موفق شد و حالا طرفداران آلو مشتاقانه منتظر قسمت دوم فیلم «Pushpa: The Rule» هستند. تاریخ اکران رسمی فیلم همچنان در انتظار است. جدا از آن، او فیلم بعدی کارگردان Sandeep Reddy Vanga را نیز در جلف خود دارد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم