آلبرتو فرناندز، رئیس‌جمهور آرژانتین: تحریم‌های ترامپ علیه ونزوئلا واقعاً وحشیانه بود.

صادره به تاریخ، صادره در تاریخ، تاریخ صدور:

آلبرتو فرناندز، رئیس جمهور آرژانتین، پس از سخنران مهمان در مجمع صلح پاریس، که از 11 تا 12 نوامبر سال جاری برگزار شد، با FRANCE 24 صحبت کرد. فرناندز همچنین در یک میزگرد با امانوئل مکرون رئیس جمهور فرانسه، گوستاوو پترو رئیس جمهور کلمبیا و اعضای اپوزیسیون ونزوئلا شرکت کرد.

فرناندز در پاسخ به این سوال که آیا فکر می‌کند فرصت جدیدی برای گفت‌وگو بین نیکلاس مادورو، رئیس‌جمهور ونزوئلا و مخالفان وجود دارد، امیدوار بود.

او گفت که “گام‌های بزرگی” به سمت مذاکرات جدید برداشته شده است و اشاره کرد که اعضای اپوزیسیون که قبلا هرگونه مذاکره با رژیم مادورو را رد می‌کردند، شروع به آمدن کرده‌اند.

فرناندز خاطرنشان کرد، اما ونزوئلا همچنان تحت تحریم‌های اقتصادی شدیدی که دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور پیشین آمریکا وضع کرده، رنج می‌برد.

او گفت که تحریم‌های اعمال شده توسط ترامپ «واقعاً وحشیانه» بود و افزود که در نهایت ونزوئلا منزوی و فقیر شد و میلیون‌ها نفر را وادار به فرار کرد. فرناندز گفت، در مقابل، دولت بایدن «دیدگاه معقول‌تری» دارد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم